Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostępna odnowa w finale IMK
ID zawodnika :
ID drużyny :
ID zawodów : 52455
Opis Błędu + Screeny :
W dzisiejszym finale IMK była dostępna odnowa, chociaż w FAQ jasno jest napisane, że jest ona zablokowana http://www.speedwaystar.org/faq-128 Część graczy ją wykorzystała, mimo iż nie powinna. Przypomnę tylko, że gracz baju dostał bana za to, że wykorzystał odnowę, która w teorii była zablokowana a w praktyce nie, czyli identyczna sytuacja jak teraz. Ciekawe, czy gracze dzielą się na równych i równiejszych Smile

Żeby nie było, to nie jestem za banowaniem za takie błędy administracji i w przypadku baja też byłem przeciwny, bo skoro można kliknąć, to znaczy że jest dozwolone (chociaż niby ze sklepu też można coś wynieść, ale nie jest to legalne Tongue). A powinno się wtedy uniewaznic GP tak jak teraz powinno być powtórzone IMK. No ale mleko już się rozlalo i baju bana dostał.
Jacy Admini taka gra Big Grin
APATOR Toruń !!!
Brylu z tego co pamiętam to baju nie tylko odnowę na sumieniu miał, a prowadzenie konta innego gracza i nawet mimo to z tego co wtedy Arek pisał karą nie miał być ban. Bana poprostu chciał sam zainteresowany czy jakoś tak to było.
Mówicie konkretnie o odnowie czy Energetyku podczas zawodów bo od tego sezonu każdy finał ma dostęp do Energetyka .
@Tofik o odnowie
Tofik dostępna była full opcja, łącznię z podkręceniem skilli.
(11-07-2018, 20:47:04)wazza22 napisał(a): Brylu z tego co pamiętam to baju nie tylko odnowę na sumieniu miał, a prowadzenie konta innego gracza i nawet mimo to z tego co wtedy Arek pisał karą nie miał być ban. Bana poprostu chciał sam zainteresowany czy jakoś tak to było.
Któryś z graczy wrzucił tutaj rozmowę z bajem w innej grze, gdzie baju przyznał, że korzystał z odnowy i na tej podstawie wtedy poszedł ban. Być może, że nie Tokio to było powodem bana.

Tokio = tylko

Rzeczywiście, baju również za multikonto dostał bana: http://www.speedwaystar.org/mybb/showthr...7#pid40817
Jednak jestem pewny, że gdyby tylko w jednej rzeczy zawinił, to rezultat byłby taki sam.
K%$[email protected] - bo słów brakuje ... W finale było 16 zawodników zainteresowanych i kilku "kibiców" , a w temacie na forum tylko 7 osób o tym pisze. Nawet w śmiesznym SpS News teraz o tym "wielkim wydarzeniu" cisza. Panowie dla mnie jeśli jest coś w zawodach dostępne , ale jest wbrew aktualnemu regulaminowi , to zawody do powtórki. Po za tym gdzie są "kolorowi" w czasie zawodów - w bunkrze bez dostępu do komórki ? To był Finał ...
@Adamsky73 co tu ktoś inny ma komentować? Byłam tylko kibicem, nie wiem co było dostępne, niech się wypowiedzą ci co jechali finał. Wink
(11-07-2018, 23:06:45)Adamsky73 napisał(a): K%$[email protected] - bo słów brakuje ... W finale było 16 zawodników zainteresowanych i kilku "kibiców" , a w temacie na forum tylko 7 osób o tym pisze. Nawet w śmiesznym SpS News teraz o tym "wielkim wydarzeniu" cisza. Panowie dla mnie jeśli jest coś w zawodach dostępne , ale jest wbrew aktualnemu regulaminowi , to zawody do powtórki. Po za tym gdzie są "kolorowi" w czasie zawodów - w bunkrze bez dostępu do komórki ? To był Finał ...
Gracz od 3 tygodni, ale na każdy temat masz coś do powiedzenie. Z cyklu: "Nie wiem, ale się wypowiem".

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości