Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyrzucanie z drużyny za brak logowań
Witam
proponuje wydłużyć termin wyrzucenia za brak logowań do 2 tygodni lub wyrzucić tą regułę wogóle i dać kapitanowi możliwość wyrzucenia kogoś gdy stwierdzi że ten się nie loguje np przez dwa tygodnie.
Proponuje również zawieszenie tej reguły na okres między sezonowy.
Don't hate the player hate the game
A może jakieś przemyślenia dlaczego tak a nie inaczej ?
Klub:+++DEATH RIDERS+++
może dlatego ze były święta przed świętami wpłaciłem na obóz przez okres świąt nie bylem w stanie się zalogować zostałem wyrzucony z drużyny i teraz już nie mam szans na obóz. na mnie trafiło ale może się każdemu zdarzyć. wystarczy?
To nie argument jest opcja ,, URLOP ,, Jeśli wiesz że cie nie będzie planujesz urlop i nie musisz sie logować ani ustawiać sprzątu system sam to zrobi za ciebie
Jak bym wiedział to bym ustawił urlop a nie wiedziałem ze się nie zaloguje i tak wyszło. Poza tym nie chodzi o ustawianie sprzętu itp bo się nie zalogowałem w przerwie miedzy sezonowej i wcześniej zapłaciłem za obóz. Moim zdaniem to już jest bezsensu ze gra dopuszcza sytuacje ze ktoś wpłacił na obóz nie zalogował się i stracił obóz. Nie logując się tracę ps za PR itp i to jest ok takie są zasady. Niemniej jednak sytuacja w jakiej się znalazłem jest bezsensu, bo zapłaciłem pieniądze za obóz którego nie dostanę.
Więc sorry @Tofik ale twój argument ze to nie jest argument nie jest argumentem. W życiu są ważniejsze rzeczy niż gra i czasami zdarzają się sytuacje nie przewidziane których nie jesteś w stanie przewidzieć.
Więc Sam sobie jesteś winien że nie potrafiłeś zalogować się przez 7 dni i to że wyrzuciło cie z gry .
(03-01-2018, 16:12:03)Tofik napisał(a): Więc Sam sobie jesteś winien że nie potrafiłeś zalogować się przez 7 dni i to że wyrzuciło cie z gry .
Serio? czy tylko udajesz że nie wiesz o co mi chodzi?

Powiem krótko nie znam innej gry która nakazuje mi się logować raz w tygodniu a wierz mi wiele gier w życiu przerobiłem, łącznie z menadżerami przeglądarkowymi typu gpro, hattrick itp. wszędzie jest tak że jak się nie loguje to ja tracę i tyle, rozumiem ze to jest gra zespołowa i nielogowanie psuje zespół ale dlatego może warto na jakichś normalnych zasadach dać władzę kapitanowi który może wyrzucić takiego delikwenta i tyle.
o, widzę wątek założony. Myślę że gracze pomogą ci rozwiać wątpliwości dotyczące tej sytuacji.

Jedną z nich podsunął właśnie Tofik - nie jesteś pewien, że twój telefon przez 7 dni będzie miał jakikolwiek dostęp do internetu - włącz wcześniej Urlop - po to powstał - z waszej (graczy) inicjatywy

ps: usunięcie po 7 dniach nielogu, powstało właśnie na prośbę kapitanów.
a ja widzę ze nie jesteście otwarci na żadne propozycje, ubzduraliście sobie że wasza droga jest najlepsza i luz nie będę was przekonywał do niczego... żałuje tylko że opłaciłem VIP.
PS nie chodzi o to że zawodnik ma na siłę siedzieć w zespole chodzi o to że zapłaciłem za obóz którego nie dostanę ale skoro GM tej gry twierdzi że to jest ok to ja nie mam pytań i utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że pora zakończyć przygodę z waszym "produktem"
odnośnie urlopu to według ostatnich wpisów w aktualnościach urlop jest zablokowany,więc autor propozycji i tak by nie miał możliwości z niego skorzystać

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości