Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GKM Grudziądz 1.2
Sprawa jest chyba poważna, a ja jestem ciekaw jak zostanie rozwiązana. Rozmawiałem z kapitanem drużyny Vegeta i oni sami chcieliby zostać zrzuceni do niższej ligi. W tym celu pisali do GM-ów. Ich dalsza obecność w 1.2 wypaczy wyniki, fakt że będą dostarczycielem punktów jakoś do mnie nie przemawia. Punktówka też kiepsko wygląda. Przecież wyjście z 25 pkt w jakimkolwiek meczu będzie dla nich sukcesem. Gdyby drużyna składała się z samych botów zostałaby zrzuca w otchłanie SpS na sam dół. I wtedy zawodnicy mogli by do niej dołączyć, a nazwa zostałaby taka sama. To może odwrócimy sytuację, że zawodnicy najpierw dołączyli a potem zostali zrzuceni Big Grin
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
Pytanie dlaczego oni dołączyli do tej drużyny? Przecież mogli spokojnie znaleźć klub w 3-4 lidze. Teraz im się "przypomniało", że GKM jest w 1 lidze?
Ja tam widzę praktycznie samych zawodników na 1 poziomie. Może nie wiedzieli. Nie każdy od razu obczaja regulamin itp.

Przecież jak teraz odejdą z drużyny i założą nową pod tą samą nazwą to na jedno wyjdzie jakby teraz zostali zrzuceni.
mnie jest bardzo przykro ze tak sie stalo Sad ale niestety nikt poza mną i może hmmnoniewiem nie chciał jechać w 1 lidze a dwóch poprostu skończyło grać w tą gre Sad

nie udało sie spaść do drugiej ligi i los druzyny byl przesądzony

oni weszli do druzyny, bo GKM mial dużo srodków na obozy ....

wiec osoby które tam są polasily sie bardziej na kase niż cheć ratowania tego zacnego klubu
problemem jest czas do powstania nowego terminarza jest jeden dzień ,a tu pewnie trzeba by znaleź jeszcze chętnych do przejścia do ligi a z tym różnie może być
                  Zibi(71)  Tongue  

Pojada chłopaki ze 2-3 kolejki, jak zobaczą jaka jest lipa to sami odejdą z klubu i będzie jeszcze większa kołomyja.
A jak to było 2 czy 3 sezony temu w 1.1? Tam zdaje się też był zrzut ekipy mimo, że nie same BOT'y w niej były?
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
To chyba było sezon temu nawet
Tam sa nowi zawodnicy, kapitan gra od 4 dni w grę, więc nie sądzę aby się połasił na kasę na obozy.
Raczej niewiedza nowego gracza. Zobaczył wolną drużynę w 1 lidze to tam się osiedlił. W SW by nie było problemu, przegrywałby, ale kasa za mecze u siebie by wpadała itd. A tu bez kasy zginą i zniechęcą się do gry.
Wezmiemy to z Arkiem pod uwagę przy zrzucie botów Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości