Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coventry Bees
Pszczółkowe rozmowy  (nie)dokończone

Sezon 9 dobiega końca. Coventry Bees w pięknym stylu zapewniły sobie co najmniej występ w barażach o prawo jazdy w I lidze. Zawodnicy po ciężkim tygodniu pracy z trenerami i zawodami mieli chwilę czasu wolnego żeby wypić piwko (bezalkoholowe oczywiście). Redakcja Bees News zadała parę pytań zawodnikom. A co mieli Wam do przekazania? Poczytajmy

Jak oceniacie ten sezon?
Magnus- Sezon podzieliłbym na parę etapów. Po udanych turniejach towarzyskich przystąpiłem do ligi na ogromnym luzie i …okazało się że niestety trzeba się spiąć tylną część ciała żeby dobrze jechać. Kolejny etap to rewelacyjna postawa i duża liczba punktów w meczach. Lekki kryzys i znów dobra jazda. Zresztą jesteśmy Team-em który w kryzysie jednego zawodnika potrafi zmobilizować drugiego do wygrywania i walki
Crumper-  W gruncie rzeczy w tym roku podeszliśmy spokojnie do sezonu bez zbędnej spiny jak w ubiegłych latach i przyniosło to efekty. Spokojnie wywalczone 2 miejsce juz na 3 kolejki przed końcem pokazuje że liczyliśmy się w tej lidze. Przegrane mecze z BVT były założone od początku i nikt się nie napinał ale trzeba powiedzieć że tanio skóry nie sprzedaliśmy. Jestem zadowolony ze składu, jest atmosfera, wzmocnienia ( w tym jedno powrotne) okazały się trafione.
Kosmita-  W skrócie. Sezon bardzo dobry 
Lopez - Mijający sezon trzeba przyznać był bardzo udany - na pewno indywidualnie, ale myślę, że drużynowo również a koledzy w wywiadach to podkreślą. Ja jestem pod wrażeniem swojego postępu w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jeszcze przed startem 1 kolejki, kiedy okazało się, że będę liderem drużyny zastanawiałem się, czy w ogóle dam radę. Dotychczas byłem kojarzony raczej z drugą linią i zbieraniem pojedynczych punktów. Obawy jak się okazuje były zupełnie niepotrzebne. Fakt, poziom ligowy trochę się obniżył i było nieco łatwiej o punkty, ale jednak różnica w wyniku sportowym jest znacząca i to cieszy.

Jak oceniacie mecze barażowe?  (rozmawiamy jeszcze przed rozlosowaniem przeciwnika )
Lopez- Mecze barażowe z 1-ligowcem to z kolei świetna okazja do sprawdzenia się z mocnym przeciwnikiem i chciałem przynajmniej w meczu u siebie dać z siebie wszystko i mieć pewien obraz, w którym miejscu sportowo się obecnie znajduję.
Crumper- Do barażu przystąpimy na luzie. Jest zarządzenie klubu że każdy jedzie wg uznania. Jedni żeby się sprawdzić z 1 ligowcem, inni żeby dojechać sprzęt. Parcia na awans nie ma. Dobrze nam w 2 lidze. Mamy w naszej grupie wyrobioną markę.
Kosmita-  mecze barażowe trudno powiedzieć bez spiny raczej na luzie.
Magnus-  Pokazać się przede wszystkim. Zobaczyć ile brakuje do I ligi ale powalczyć o dobry wynik. Reszta okaże się na torze.

Jakie plany na nowy sezon?
Kosmita- nowy sezon zobaczymy raczej dalej w Coventry.
Magnus- 2 liga to walka wiadomo o co J czyli awans. I liga to nauka i nie musi być z happy endem. Nie zamierzam nigdzie odchodzić nawet po awansie. Po co szukać czegoś nowego skoro jest mi tu dobrze? No chyba że Crumper znajdzie lepszych zawodników wtedy będzie plan B.
Crumper- Co dalej ? Zobaczymy. Zawsze walczymy o sukces. Osobiście nadal chce awansować z Bees do finału MPK. Liczę że w przyszłym roku się uda. Muszę tylko znaleźć chętnych do jazdy 1 liga jest jakimś celem ale mierzymy raczej w bezpośredni awans .
Lopez - O nowym sezonie jeszcze nie myślałem... Najważniejsze, że przynależność klubowa jest już znana i mimo propozycji nawet z Ekstraligi, dalej będę wierny Coventry Bees.

Mimo że redakcji nie udało się po rozmawiać z dwoma zawodnikami mamy dla czytelników pewną niespodziankę. Na krótką ocenę występów Coventry Bees i planach na nowy sezon poprosiliśmy zawodnika który swoją jazdą zapisał się w Hall of Fame czyli Roro  (obecnie klub Oszukać Przeznaczenie, a od nowego sezonu WTS Sparta Wrocław)

-Witaj Roro
Roro- Witam
- Jak oceniasz sezon Coventry?
Roro-  Obserwowałem jazdę Coventry w tym sezonie i muszę powiedzieć, że drużyna radziła sobie bardzo dobrze co bardzo mnie cieszy. Sezon w wykonaniu drużyny oceniam na 5. Mam nadzieję, że nadchodzący nowy sezon będzie jeszcze lepszy dla tego klubu
Jak oceniasz swój sezon i Twojego klubu?
Roro- Jeśli chodzi o mój sezon oceniam go na takie mocne 3. Z wielu powodów, lecz głównym była praca, przez którą nie mogłem być obecny na meczach naszej drużyny. Widać to po moich wynikach. Pierwsze 3- 4 biegu były dobre w moim wykonaniu kolejne dwa tragiczne. Tutaj nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić kolegów z OP, którzy starali sie jak mogli. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi tak jak byśmy chcieli.
-Nie oficjalnie mówi się o zmianie barw przez Ciebie? Jakie plany na nowy sezon?
Roro-  Co do następnego sezonu przenoszę się do 3-cio ligowego WTS-u Sparty Wrocław. Z bardzo prostej przyczyny. Kapitanem tamtejszej drużyny jest mój dobry kolega, który potrzebował wzmocnienia aby awansować do 2 ligi. Mam nadzieję, że się na to uda.
Dziękujemy za krótka rozmowę. Pozdrawiamy i życzymy dalszej udanej kariery
Roro- Również. Pozdrowienia dla zawodników oraz kibiców Coventry Bees!

[Obrazek: coventry.jpg]

9 sezon w liczbach

Podsumowanie 9 sezonu:

Lopez - 773 pkt - 8 sezonów 3L / 2L

Maras - 125 pkt - 1 sezon 2L
crumper - 1248 pkt - 9 sezonów 3L/ 2L
Magnus - 244 pkt 3 sezony 2L
kosmita13 - 244 pkt - 2 sezon 2L
melon18 - 656 - 7 sezonów 2/3L
Kozackie
http://www.crumper-foto.net

1 sezon - 9,21 (3L)   6 sezon - 11,07 (2L)
2 sezon - 12,71(3L) 7 sezon - 9,71 (2 L)
3 sezon - 13,71(3L) 8 sezon - 9.21 (2 L)
4 sezon - 10,64 (2L) 9 sezon - 10,79 (2 L)
5 sezon - 10,21 (2L)
No, no, no @Magnus...
Całkiem przyjemnie się czytało. Smile
Nooo.... jakby tak więcej energii włożył w taką twórczość zamiast ciągłego marudzenia, to na Twoje posty zupełnie inaczej by się czekało. Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Bardzo fajne podsumowanie. Ciekawie się czytało Smile Brawo @Magnus Smile
Brawo @Magnus . Smile
Szkoła jazdy???
Mecz Coventry Bees- GKM Grudziądz miał być finałem udanego sezonu Pszczół i dosyć przyzwoitym GKM. Niestety tak się nie stało. W sobotę obie ekipy nie pokazały swojej klasy i liczna rzeszę kibiców zawiodły słabym widowiskiem.  Niedziela nie przyniosła zmian podejścia zawodników GKM-u do jazdy. Zamiast żużlowego święta obejrzeliśmy parodię.

Sobota

Coventry Bees- GKM Grudziądz 49-41
Zawody rozpoczęły się od pewnego zwycięstwa Ozi (GKM) ale tuż za Nim do mety dojechali miejscowi zawodnicy tak więc mamy 3-3. Również kolejny bieg przynosi remis, ale bieg wyrywa kapitan Pszczół Crumper. W trzeciej gonitwie lekką przewagę uzyskują gospodarze wygrywając 4-2 . Po trzech biegach Coventry prowadzi 10-8. Druga seria to mieszanka nastrojów, pada remis (4 bieg), wygrana 4-2 gospodarzy i 5-1 dla GKM-u. Po 6 gonitwach na tablicy świetlnej widnieje  wynik 18-18. Najciekawsza w tym spotkaniu to trzecia seria startów. Coventry dwukrotnie wygrywa po 4-2 i raz przegrywa w takim samym stosunku. Gospodarze prowadzą 28-26. Bees wygrywają gonitwę 10 4-2 i już prowadzą 32-28. Radość Coventry mąci jednak kolejny bieg w którym grudziądzanie wygrywają podwójnie doprowadzając do remisu 33-33. W gonitwie 12 pada remis i przed ostatnią seria mamy wynik 36-36. Tak więc losy tego spotkania rozstrzygną biegi nominowane. W 13 wyścigu Coventry wygrywa 4-2 po raz kolejny obejmuje prowadzenie, ale tym razem 40-38. Losy meczu rozstrzygnął bieg 14 rozgrywany w 3 osobowej obsadzie. Taśmą zakończył udział w meczu Wqrwix (GKM) a gospodarze pewnie pokonują Os(A). Tak więc przed biegiem finałowym mamy już 45-39 i Coventry zbiera gratulacje. Kibice jednak obserwują wyścig finałowy, w którym para gospodarzy wygrywa 4-2 pieczętując sukces. Po meczu powiedzieli:
Magnus (Coventry Bees) – Rywal raczej rozczarował. Nie tego się spodziewałem no ale zobaczymy jutro co będzie na torze w Grudziądzu. Gratulacje dla Lopeza za wspaniała postawę w tym meczu.
Crumper (Coventry Bees) - Wygląda na to ze jest opcja awansu. Oczywiście na wyjeździe możemy przegrać ale musze myśleć do przodu bo nie spodziewałem się wygranej

Punkty zdobywali:
Coventry Bees: 49
9. kosmita13
2, 1, 1, 1, 3
8
10. Magnus
1*, 0, 3, 3, 1
8 + 1
11. Maras 
0, 1*, 2, 3, 2*
8 + 2
12. crumper
3, 2, 0, 0, 3
8
13. Lopez
3, 3, 3, 1, 3
13
14. melon18
1, 1, 1, 0, 1
4

GKM GRUDZIĄDZ: 41
1. Ozi
3, 3, 2, 1*, 0
9 + 1
2. Pajaczek 
0, 0, 0, 0, 0
0
3. Garcykos 
2, 0, 0, 2, 2
6
4. Wqrwix
1*, 2, 2, 3, t
8 + 1
5. hmnoniewiem 
2, 3, 3, 2*, 2
12 + 1
6. os[A]
0, 2*, 1, 2, 1
6 + 1

NCD.  Lopez 61,23 w biegu 3

Niedziela

Plus 8 to tylko czy aż? Ciężka przeprawa czeka zawodników Coventry Bees w Grudziądzu. Jaki będzie miał przebieg ten mecz? Czy wreszcie doczekamy się zaciętej walki czy gospodarze pokpią sobie rewanż? Zobaczymy.  A jednak parodia żużla dalej w wykonaniu GKM.
GKM Grudziądz- Coventry Bees 49-38
Wydawało się, ze GKM podejdzie do meczu poważnie. Niestety po pierwszym biegu kibice …zaczęli opuszczać stadion. Goście wygrywają podwójnie nie dając nawet przez moment szans swoim rywalom. W drugim wyścigu pada remis 3-3 i pewna wygrana Wqrwix-a który rehabilituje się za wczorajszą taśmę z ostatniego swojego startu. Trzeci bieg kończy pierwszą serie wygraną gospodarzy 5-1 i po tym wyścigu mamy 9-9.  Rozpoczyna się druga seria startów od remisu 3-3. Znów poza zasięgiem rywali jest Wqrwix. Bieg numer 5 daje podwójną wygraną gospodarzy 5-1 i objęcie prowadzenia 17-13. Gonitwa 6 kończy się niespodziewanie remisem 3-3 a druga seria daje nadal prowadzenie gospodarzy 20-16.  W biegu 7 znów wygrywają gospodarze podwójnie a co daje wynik 25-17 czyli odrobienie strat w dwumeczu. Wyścig 8 to dość niespodziewana wygrana gości 5-1 i tym sposobem przewaga grudziądzan maleje do 4 punktów (26-22). Kuriozalny przebieg miał bieg 9. Defekt Lopeza i brak sprzęt Melona daje gospodarzom wygraną 5-0 i prowadzenie 31-22!  Wyścig 10 to wygrana gospodarzy 4-2 i ich prowadzenie wzrasta do 35-24.  Pewna kolejna wygrana Wqrwix-a daje remis 3-3 . Tak więc po tym bieg mamy 38-27 i szanse na utrzymanie GKM-u w pierwszej lidze ma ogromne. Kolejny kuriozalny wyścig kibice oglądają w gonitwie 12 i wygraną 3-2 przez gospodarzy, a wynik meczu to 41-29 dla GKM-u. Tu warto wspomnieć ze kontuzji nabawił się zawodnik GKM Garcykos  Takim samym wynikiem czyli 3-2 tym razem dla Coventry kończy się wyścig 13. Decydujący bieg będzie 14.  W którym gospodarze wygrywają 4-2 i tym sposobem zapewniają sobie utrzymanie w I lidze. Prowadzą 47-34. Ostatni bieg to wygrana Coventry 4-2 ale w całym meczu pada wynik 49-38 dla GKM.  Po meczu powiedzieli:
Crumper-Wygrana z przeciwnikiem który nawet nie chce walczyc mnie nie interesuje. Utarliśmy nosa GKM.. z nami sie tak nie pogrywa.
Magnus – Parodia. Szkoda cos takiego komentować. My obecnie nie jesteśmy w stanie jeździć w 1 lidze a takie działania jak wyżej zamiast pomagać może prowadzić do upadku klubów.
Punkty zdobywali:
GKM GRUDZIĄDZ: 49
9. Ozi 
1, 2, 1, 0, 1
5
10. Pajaczek 
0, 1*, 0, 1, 2
4 + 1
11. Garcykos 
0, 0, 2*, w, w
2 + 1
12. Wqrwix
3, 3, 3, 3, bs
12
13. hmnoniewiem 
3, 3, 3, 3, 2
14
14. os[A]
2*, 2*, 2*, 3, 3
12 + 3

Coventry Bees: 38
1. kosmita13
2*, 1*, 1, 2, 2
8 + 2
2. Magnus
3, 2, 0, 2, 1
8
3. Maras
1*, 0, 2*, d, 3
6 + 2
4. crumper
2, 1, 3, 1*, 3
10 + 1
5. Lopez
0, 3, d, 2, bs
5
6. melon18
1, bs, bs, bs, bs
1
NCD: Wqrwix 61,96 w biegu 2

Gratulujemy utrzymania GKM Grudziądz w 1 lidze. Brawo panowie!!! Jesteście lepsi. Powodzenia w 1 lidze!!!

[Obrazek: 579e5f4b5bcf3_o,size,640x400,q,71,h,053e09.jpg]

Bieg 12 Garcykos (GKM) notuje upadek, który kończy się kontuzją
Mogę dać na Sps News?
Smokersi Krzepice  Cool

mozesz
Będzie ciekawie

Jak to mówił mój znajomy „nowy sezon nowe wyzwania” zaczynamy przegląd transferów i zmian w składach drużyn 2 ligi grupy 3.  Dla kogo ten sezon będzie szczęśliwy, a kto niestety pożegna się z tą klasą rozgrywkową. Przez wzmocnienia Tarnowskich Jaskółek może to być kandydat do awansu, co na to inni?

Get Well Toruń
Zespół debiutantów w 2 lidze wygląda solidnie. W składzie nastąpiły drobne zmiany personalne. W mojej ocenie zawodnicy z Torunia będą walczyć o utrzymanie.
 Z drużyny odszedł
Heniek do Gryf Team (3 liga gr.8)
Przybył:
 Lanki22 z Pędzi Wiatr (spadkowicz z 2 ligi)
1,5 l Metanhol
Spadkowicz z I ligi z ogromnymi zmianami personalnymi  (odeszli wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu!!) W pewnym momencie była szansa, że ten zespół będzie mega mega mocny. Niestety wykorzystanie błędów tej gry przez niektórych graczy wykorzystali do swoich transferów. W mojej opinii zespół może podjąć próby walki o awans lub choćby baraże o awans do I ligi
Z drużyny odeszli:
herbi13 (  Red Bull Team – I liga ),
Grandi ( Woda po Ogórkach – 3 liga ),
szczOOpak ( ŻKS Wycięta Szprycha -2 liga),
Lynx ( Dolina Muminków -3 liga ),
Piotrek228 ( KS Champion – 2 liga ),
pattomba ( Apator Toruń –e-liga )

Przybyli ( tu podam ostateczny skład jaki został )
Aldon z Bot Team 395 -3 liga
Arielde –  Młode Wilki -3 liga
Fobo – Bot Team 395 -3 liga
Hubson- Bot Team 395 -3 liga
Abadon – Bot Team 395 – 3 liga
Napoli77 – Stowarzyszenie Kozaków -2 liga
SK Dezerterzy
Mistrzowie 3 ligi zaczynają sezon klasę wyżej. Jaki będzie dla nich ten sezon?? Podejrzewam, że Dezerterzy w tym sezonie będą przeżywać różne chwile. W mojej opinii ta drużyna przy ogromnym szczęściu może powalczyć nawet o baraże. Widać w drużynie ogromny spokój i luz.
Odeszli:
ZuzluwA – ( Zastal Zielona Góra- 3 liga),
Grema – ( Degeneraci -4 liga)
Przybyli:
Caradriel  - Best Riders – 1 liga
Raipgawn  - KM Ostrów Wielkopolski 2 liga
Orły Gorzów
Ubiegły sezon gorzowian nie był udany. Zawodnicy Orła w dosyć ciężkim meczu barażowym zapewnili sobie utrzymanie w 2 lidze. W mojej opinii zespół w Tm sezonie również będzie walczył o pozostanie w szeregu 2 ligowców. Jako nie liczna ekipa w naszej grupie w kresie między sezonowym nie dokonała praktycznie żadnych ruchów transferowych.
Odeszli
Nikt
Przybył:
Dziubi 1982 z Tarnowskich Jaskółek 2 liga ( zawodnik dołączył do drużyny w trakcie sezonu )
Tarnowskie Jaskółki
W zapowiedziach samych zawodników z Tarnowa wynika ogromna chęć podjęcia walki o awans do i ligi. W tym celu tarnowianie bardzo wzmocnili swoją drużynę. W mojej opinii to drużyna może powalczyć o awans do 1 ligi lub też o baraże do niej.
Odeszli:
Atwali- ( BRT Racing Team -1 liga )
Przybyli:
Einstein – Husaria Team -2 liga
Bazi_87 – Filet z Mintaja – 1 liga
Coventry Bees
Kandydat numer 1 do awansu do 1 ligi. Po nieudanych barażach z GKM Grudziądz przyszedł czas na walkę na 2 ligowym froncie. Pszczoły nie dokonały żadnych ruchów transferowych. W mojej opinii to ekipa faworyt do awansu, a każda porażka lub słaba postawa będzie niespodzianką na minus tej drużyny
Odeszli:
Nikt
Przybyli
Nikt
Galactic Speedway Team
Drużyna, która podejmie walkę o awans lub baraże o 1 ligę. W drużynie nie dokonano żadnych przetasowań personalnych co może oznaczać że Team czuje się bardzo pewnie. Czy brak zmian pomoże drużynie osiągnąć ten cel? Zobaczymy. W mojej opinii kandydat do awansu
Odeszli:
Nikt
Przybyli:
Nikt
Motomyszy Z Falubazu
Myszy to solidny ligowiec, który w sposób zdecydowany zapewnił sobie utrzymanie w 2 lidze w meczach barażowych. Motomyszy jednak nowy sezon rozpoczną bez żadnych wzmocnień co nie powinno być dla nich powodów do zmartwień. W mojej opinii zespół ten jest jeszcze zbyt słaby żeby walczyć o awans do 1 ligi. To będzie niezwykle solidny zespół walczący o 3-4 miejsce w lidze.
Odeszli:
Nikt
Przybyli:
Nikt
Tak więc przed Nami ciekawy sezon z wieloma niespodziankami w trakcie. Kto będzie po sezonie się cieszył a kto niestety pożegna się z ta klasą rozgrywkową. A oto zestaw par na pierwszą kolejkę :
20:00
  Galactic Speedway Team vs SK Dezerterzy
17:00
  Coventry Bees vs Get well Toruń
21:00
  Tarnowskie Jaskółki vs Motomyszy z Falubazu
15:00
  1,5 L Methanol vs Orły Gorzów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości