Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara za brak wyjazdu na tor.
2015-03-30 00:00:06 Kara od sponsora za brak wyjazdu na tor. 0 -250

Jeżeli można wiedzieć to za co ta kara skoro w meczu ligowym odjechałem wszystkie 5 biegów?
rzeczywiście. nie ma podstaw. Zgłoszone
U mnie też naliczono 1 250 za brak wyjazdu na tor. Do każdych zawodów zostałem zgłoszony i je objechałem.

2015-03-30 00:00:03

Kara od sponsora za brak wyjazdu na tor.
0 - wpływy
-1 250 - wydatki
Bobik, czyżby???

A to -> http://www.speedwaystar.org/live3-7952 to pies?
(30-03-2015, 07:35:45)Kabat napisał(a): Bobik, czyżby???

A to -> http://www.speedwaystar.org/live3-7952 to pies?

sprzęt był wystawiony i zatwierdzony. Więc chyba nie pies. A ponadto przed zawodami godz. przed nie pobrało w ogóle energii. Mimo że posiadałem ją (niewiele ale jednak było). Zatem nie naliczenie jej przed zawodami a tym bardziej późniejsze wykluczenia to moja wina czy twojego pieska ??? Kara naliczona niesłusznie !!!
Jest błąd. Przejechałem w tym tygodniu wszystkie biegi, a i tak zapłaciłem karę.
1. a mogę Ciebie Bobik zapytać czemu nie zgłosiłeś braku pobrania E za wyjazd? przecież to ewidentny BŁĄD
2. Kolejne. Za wyjazd Ci nie pobrało E , to o 10.59 'strzeliłeś' sobie trena i na zawody o godz 11 miałeś 0 E, przez co łapałeś wykluczenia. Wg mnie kara jak najbardziej słuszna, i tylko czekam jeszcze na odp na pyt 1..
(30-03-2015, 08:33:32)Tomi31 napisał(a): Jest błąd. Przejechałem w tym tygodniu wszystkie biegi, a i tak zapłaciłem karę.

zgadza się, pewnie jest więcej takich przypadków. Wieczorem będziemy z tym działać
Pytasz dlaczego nie zgłosiłem, a no dlatego że trening indywidualny zatwierdziłem 1 dzień wcześniej, i włączyłem następnego dnia treningi a skoro mi nie pobrało to idealnie ostatek energii się przydał na trening. Ponadto skoro miałem zero energii to od tego jest kolumna z procentami na szanse na kontuzję. Skoro sprzęt był zgłoszony to same zera powinny być. !! A tu nie dośc że wykluczenia to jeszcze kara. Nie zgadzam się z tym. Był sprzęt były zawody. A energii brak to szansa na kontuzję wzrasta.

Ktoś jest wyczerpany to jedzie bardzo słabo i albo defekty wiezie albo same zera - nawet sprzęt zabiera. Nielogiczna kara skoro sprzęt zabrany. Gdzie jest napisane, że za brak energii jest kara finansowa ????
A skoro energii nie pobrało i jak sam mówisz, że to błąd to tym bardziej kara niesłuszna.
Jak chcesz jechac w biegu nie majac energi ? Przeciez to prosta logika...

mamy napisac ksiazke jak grac w speedwaystar? Wedlug mnie u ciebie kara jest jak najbardziej sluszna.
Energi nie pobrało za dojazd, więc to jest błąd. na zawodach masz zero E, a jeśli masz zero, to jak chcesz wyjechac do biegu, skoro za każdy biego pobiera daną ilość E?- stąd wykluczenia. Kontuzje można złapac wyjeżdzając do biegu, a skoro miałeś jej 0 (ZERO) i leżałaś na kanapie konając, to jak miałeś do tego biegu wyjechać? I co ma do tego sprzęt? To ty dbadsz o to by mieć sprzęt i E na zawody, a skoro jej nie miałeś, to miałeś same w, bo sobie leżałeś w parkingu- to i sposnor sie wkurzył, stąd kara. mam nadzieję, że wystarczająco obrazowo Ci to wytłumaczyłem.
O 9;38 rozpocząłeś trening. natępnie o 10;59 za 'zaoszczędzoną' E puściłeś nastepny.
I skoro wiesz, że jedziesz na zawody, to za ostatnie E puszczasz trening?! kara jak najbardziej uzasadniona

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości