Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spedmaggedon + zamknięcie wątku
Czy napisanie "Godziny na jutrzejszy SPMG rozłozone lepiej.

Jesteśmy na ukonczeniu skryptu do towrzenia rownych pakietow godzin, wejdzie to po speedmageddonie.

zamyka temat? Jaka jest rekompensata za to ? Mimo, że awansowałem dalej to rozumiem żal i rozgoryczenie tych którzy czekali na te zawody (niektórzy godz pracy tak zmieniali żeby zdążyć) i przez to że GRA SIĘ ZWIESIŁA co najmniej od godz 21:15 (może i wcześniej) [b]tym bardziej, że to nie 1 raz !!!!!![/b]

oraz zamknięcie wątku na forum z tym tematem ma go kategorycznie zamknąć ? Gdzie wyciągnięcie wniosków? Gdzie słowa przeprosin (wiem, że to tylko słowo i nikomu nie przywróci awansu ) ale przynajmniej uszanowanie graczy musi być !!!

Cały czas chcecie by się rejestrowali nowi gracze a o "starych" (obecnych) nie potraficie się zatroszczyć

NIE PIERWSZY RAZ JESTEŚMY ZAŻENOWANI !!!
to co mnie denerwuje to to że administracja nie chce z nami rozmawiać nawet jak mają problem to niech na forum powiedzą jak ten problem wygląda czy mamy jakiś pomysł na rozwiązanie a nie zamykamy wątek bo zawodnicy mają problem wygląda to mniej więcej jak na "meczu" stali z wybrzeżem sędzia się boi to nabiera wody w usta i cisza
zgadzam się po to jest forum żeby wyrażać opinie a nie zamykać wątki
(11-05-2017, 22:19:43)Asteck666 napisał(a): [color=#FFFFFF]A mnie sie wydaje że połowa graczy która nie awansowała i połowa która awansowała, które to połowy domagają sie powtórki, kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego że w powtórce mogliby pojechać dużo gorzej.
I wtedy to by sie zrobil lament na forum w jakims pięknym wątku niezadowolonego "porażkowicza".
Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź z tego zamkniętego wątku, bo tam nie miałem okazji odpowiedzieć. Normalnie jak za komuny!
Jeżeli w powtórce osoby by pojechały gorzej to przynajmniej miałyby pretensje tylko do siebie. Sęk w tym, że poswięcamy codziennie swój czas, logujemy się, żeby później mieć satysfakcję z odjechanych meczy, a zamiast tego mamy wielkie G.

Co do zamkniętego wątku, to ja się pytam, gdzie są wyjaśnienia chociażby do tego, że miesiąc temu był taki sam wątek odnośnie minigeddonu i tam był również pośredni problem złego rozłożenia meczy, a mimo to teraz nie zabezpieczono się przed tym?!
starsi stażem gracze nie mają wiele godzin do zdobycia więc im nie zależy ot taki trening ale są tacy którym zależy i pasowało by to uszanować

no a teraz tak jak to zrobił GM zamykam bo "wątek nie ma najmniejszego sensu" kłóta i zamykamy dobranoc
(11-05-2017, 22:33:11)brylu napisał(a): że miesiąc temu był taki sam wątek odnośnie minigeddonu i tam był również pośredni problem złego rozłożenia meczy, a mimo to teraz nie zabezpieczono się przed tym?!

WŁAŚNIE TEŻ MNIE TO DZIWI DLACZEGO NIE WYCIĄGAJĄ WNIOSKÓW TYLKO POWIELAJĄ BŁĘDY !!!!

Liga o godz 20 i 21 też tnie i to nie raz minigeddony również i dziś prześliście samych siebie (nie wspominając poprzedniego tygodnia z cofaniem gry i całym wariactwem)

Dlaczego ŻADEN z CZERWONYCH NIE USZANUJE NAS GRACZY I NIE ZABIERZE GŁOSU prócz informacji przytovczonych przeze mnie w 1 poście ( u samej góry )????
Jest lipa,detka sezonu 2017 Big Grin Big Grin .....oby byl git po barazach na rozpoczecie kolejki,bez ciecia .Trudno jedziemy dalej,nie raz nie dwa to bylo.Konczyc sezon i na urlop spadac odpoczywac :-)
Słów kilka o wczorajszych zwiechach:

o godz. 18 i 19 było po ok 15 zawodów, w pewnych momentach było ~200 graczy (byłem w tym czasie on-line) gra szła praktycznie normalnie.

o godz. 21 zawodów było 18, graczy w szczytowym punkcie widziałem ok 220 osób. W tym czasie również byłem on-line. Zacząłem dostawać sygnały o dużych zwiechach, których osobiście nie doświadczyłem. Były momenty wgrywania strony trwające +/- 5 sek - tak przynajmniej u mnie to wyglądało.

Obciążenie serwera było podobne do godzin wcześniejszych (z wyłączeniem g.20). W jaki sposób administracja może ponosić bezpośrednią winę za serwer ? (tym razem winy sktyptu nie było, błędów gry nie było).

2017-05-11 21:59:30 Przemofan: a ja tam pozmieniałem wszystko.nawet zębatkę ze trzy razy
2017-05-11 22:04:12 Maciey: muliło, ale zmiany dało radę robić przynajmniej u mnie

Nie wiem, na ile było to prawdziwe słowa. Jednakże wieszać nas za jaja, za zmułki serwera i nawiązywać tym do błędów z ostatnich dni, to jak palenie czarownic.
Arek chyba sobie żarty robisz. Gra chodziła ok, nie było problemu ze zmianami? Chyba w inną grę grałeś o tej porze. Była zamulona jak chój. Odświeżanie trwało min 2 biegi. Myślisz że taka liczba zgłoszeń że coś było nie tak to akt niechęci do Was? Nie. Stwierdzają fakty że była jedna wielka kupa nie normalna gra.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: ae0ad0f5d216d.png]

21:32 u mnie bylo tak. zawodów nje jechalem, ale wrzucam do wgladu Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości