Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premia za NCD i rekord toru
Myślę o pomyślę premiowania za najlepszy czas dnia i rekord toru. Szczególnie w meczach o małą stawkę byłby to dodatkowy bodziec dla rywalizacji. Może to być kasa np 500 za NCD i 1000 rekord. Kwoty są z sufitu. Może np. dodatkowe punkty sławy.
Weźmy pod uwagę, że najlepsi zawodnicy w danej lidze zwykle mają bardzo niskie stawki za punkty. Taki bonus byłby dla nich jakimś dodatkowym zastrzykiem. Ok, rozumiem koncepcję, by równać poziom i podciągać słabszych zawodników, czyli grających krócej. Jednak dołożenie dodatkowego pola do rywalizacji np w lidze byłoby ciekawe.
Co o tym sądzicie?
Na szybko "myślę o pomyślę" że to całkiem ciekawy pomysł Smile
Dodatkowy zastrzyk dla najlepszych
Ma szanse przejść, jak większość propozycji wspierająca najlepszych :-)
Pomysł dobry. Co z tego, że premiuje najlepszych? Przecież nie będą to jakieś ogromne nagrody... A przynajmniej Ci najlepsi w meczach, które tylko muszą odjechać, bo albo słaba obsada, albo mecz o nic, to zaryzykują i pojadą na lepszym sprzęcie.
To fakt by zrobić RT niektórzy po odnowie będą musieli pojechać na najlepszych maszynach
(09-05-2017, 19:49:50)GM_Arek napisał(a): Na szybko "myślę o pomyślę" że to całkiem ciekawy pomysł Smile

wow ! serio? Wydawało mi sie że juz taki był, z rok temu? Tongue

(09-05-2017, 20:30:53)lucjuk napisał(a): Ma szanse przejść, jak większość propozycji wspierająca najlepszych :-)
Mylisz sie, rekord toru może pyknąć każdy.
Masz tu przykład NAJLEPSZEGO http://www.speedwaystar.org/profil-9856
Ile ma obecnie rekordów toru?

A może chcesz przejrzec historię jego domowego toru? http://www.speedwaystar.org/rekordy-70
Ile razy poprawiał rekord toru?

No jak nic, gość bylby ustawiony do końca życia gdyby dać mu tysiaka za każdy rekord toru Smile
Doskonały pomysł, milordzie Big Grin Jakaś symboliczna kwota za NCD i RT będzie miłym dodatkiem, a nie drastycznym polepszaniem sytuacji najlepszych.
Sam kiedyś składałem te propozycje w 1 sezonie albo nawet w sezonie testowym jak się nie mylę
Bez sensu. Za chwilę się okaże, że ludzie bardziej niż wynikiem będą się interesować tym kto rekord toru zrobił, bo za to nagroda jest.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości