Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd przy odrzuceniu propozycji zostania kapitanem
ID zawodnika : 14367
ID drużyny : 322
ID zawodów : - 
Opis Błędu + Screeny :

Witam,

Dostałam propozycje zostania kapitanem drużyny, kliknęłam odrzuć, a nim zostałam. Jak to możliwe? Opuszczam drużynę.

Z góry dziękuję za pomoc w tej nietypowej sprawie...

Dodam, że najpierw po klikaniu odrzuc wyskakiwał blad, ze podana strona nie istnieje i zby zglosic problem na forum.

Cala nasza druzyna się rozsypuje wiec proszę albo o zdjęcie mnie jako kapitana albo o usuniecie zespolu.

Zmiana koloru czcionki na czarną nie była dobrym pomysłem Smile

ID zawodnika : 14367
ID drużyny : 322

Dostałam propozycje zostania kapitanem drużyny, kliknęłam odrzuć, a nim zostałam. Jak to możliwe? Opuszczam drużynę.
Z góry dziękuję za pomoc w tej nietypowej sprawie...
Dodam, że najpierw po klikaniu odrzuc wyskakiwał blad, ze podana strona nie istnieje i zby zglosic problem na forum.
Cala nasza druzyna się rozsypuje wiec proszę albo o zdjęcie mnie jako kapitana albo o usuniecie zespolu.
@Lynn chcą abyś w drużynie została Tongue
[Obrazek: JLIsrPq.png]
Niee, wszyscy odchodzą
Opuścisz klub po barażu i będzie ok. Smile
[Obrazek: JLIsrPq.png]
Można było to napisać grzeczniej Smile Błąd poprawiony. Wszystko przywrócone do stanu przed twoim kliknięciem. A tak pozatym to skoro był błąd to zamiast klikać co popadnie i potem zmieniać nazwy które nie były na miejscu.
Drogi Adminie, to poprzedni zmieniał nazwy, nie masz do tego podglądu, że myslisz że to ja?!

@ADM_siwy1296 a czy mogę przy okazji zgłosić zawodnika do zablokowania? Proszę o zajrzenie na nasz czat drużynowy. Kod klubu 322. To już chyba wyszło spod kontroli Smile

P.S. Dziekuje za szybkie usuniecie błędu Smile
Jasne mój błąd Smile
Reszta na pw.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości