Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Liga - 2 grupa
A tutaj można się produkować o naszych rozgrywkach ligowych !!!
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Skoro namawiasz do klikania Wink
Obawialiśmy się tego spotkania, aczkolwiek mobilizacja była dość znaczna i podejście niemalże w pełni profesjonalne 5/6 zalogowanych. Burza mózgów i na szczęście udało wywieźć się zwycięstwo z trudnego terenu. No bo w końcu Devilt1 Guti i Sidney68 to nie są anonimowe postacie w świecie żużlowych managerów?! Prawda? Wink
Nasz team zwycięstwo u siebie Big Grin Ja jestem totalnym świeżakiem tutaj (na becie tylko zarejestrowałem się), a to nie przeszkodziło mi w debiucie przywieźć aż 14 oczek Big Grin (3,3,2,3,3)
Zobaczymy jak dalej pójdzie, trzeba rozwijać swojego jeźdźca i zobaczymy jak bardzo nasza liga będzie ciekawa i nieprzewidywalna Big Grin
Musze przyznać, że 14 pkt robi wrażenie. Praktycznie idealny start jak na kompletnego debiutanta. Gratuluje, i widzimy się w niedzielę na naszym torze Wink
Prawie zapomniałem dodać, że tym razem już idealnego wyniku nie będzie!!! Wink
Nie jesteśmy gościnni Wink
(23-03-2015, 19:08:52)Maciey napisał(a): ...(na becie tylko zarejestrowałem się),..
a za to, to powinna być bura Smile
(23-03-2015, 19:19:47)GM_Arek napisał(a):
(23-03-2015, 19:08:52)Maciey napisał(a): ...(na becie tylko zarejestrowałem się),..
Lubię iść na żywioł.. Big Grin A na poważnie, miał natłok roboty i zajęć, nie było czasu zbytnio. Teraz już znajdę chwilke zawsze Wink

(23-03-2015, 19:15:58)Zajac napisał(a): Musze przyznać, że 14 pkt robi wrażenie. Praktycznie idealny start jak na kompletnego debiutanta.
Do tego dodam, że nie byłem dostępny na meczu, bo świętowałem w Poznaniu zwycięstwo nad Ległą Big Grin
(23-03-2015, 19:25:24)Maciey napisał(a):
(23-03-2015, 19:19:47)GM_Arek napisał(a):
Lubię iść na żywioł.. Big Grin A na poważnie, miał natłok roboty i zajęć, nie było czasu zbytnio. Teraz już znajdę chwilke zawsze Wink

(23-03-2015, 19:15:58)Zajac napisał(a): Musze przyznać, że 14 pkt robi wrażenie. Praktycznie idealny start jak na kompletnego debiutanta.
Do tego dodam, że nie byłem dostępny na meczu, bo świętowałem w Poznaniu zwycięstwo nad Ległą Big Grin

W takim razie będzie walka z mojej strony ze zdwojoną siłą, raz by wygrać, dwa by pomścić porażkę Legii!

A tak na poważnie to Macieyu moje szybkie dochodzenie doprowadziło mnie do drużyny ZDZIWIONYCH KOSTRZYŃ... czyżbyś takim świeżakiem w światku żużlowych managerów nie był??? Wink
Siema Big Grin
No my niestety przegraliśmy 1szy mecz u siebie ale jechaliśmy w 5ciu bo niektórzy nie ogarnęli.... następnym razem będzie lepiej Big Grin
Mam nadzieję, że tutaj w temacie jakiś ruch będzie Big Grin
A nam przybył nowy zawodnik i powinien być znaczącym wzmocnieniem teamu... Teraz czeka nas trudny mecz na grząskim torze... brakuje tylko zerwania chmury i jazdy w błocie...
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(23-03-2015, 20:55:54)Zajac napisał(a): A tak na poważnie to Macieyu moje szybkie dochodzenie doprowadziło mnie do drużyny ZDZIWIONYCH KOSTRZYŃ... czyżbyś takim świeżakiem w światku żużlowych managerów nie był??? Wink

Kostrzyn Wink Zgadza się Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości