Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bs
ID zawodnika : 11103
ID drużyny : 24
ID zawodów :   Sparta Wrocław vs SIDNEY - Orzeł - ŁÓDŹ
Opis Błędu + Screeny : W moim pierwszym starcie pomimo kompletnego sprzętu zanotowałem bs, w garażu nawet nie posiadam żadnego elementu wyposażenia o wytrzymałości "0" Nie sądzę zeby któryś z elementow wypozazenia był w  omyłkowo wyrzucony, ponieważ wszystkie części na ten konkretny bieg dalej są w garażu i mogłem je spakować na kolejne zawody (elim. IMP)
Z góry dziękuje za pomoc! Smile

Załączone pliki Miniatury

2017-02-01 22:37:56 Wtedy wyrzuciłeś ramę która była wybrana na 1 miejscu w sprzęcie. Po 1 biegu ustawiłeś inna ramę na pierwsze miejsce. O to cała filozofia Big Grin
... ale na ten bieg miałem ramę o wytrzymałość 111

Załączone pliki Miniatury

Prosimy o upload zdjęć na zewnętrzny serwer.
Ja też tak miałem !!!! Tylko że ja straciłem 2 punkt ps..
(12-02-2017, 22:40:43)ADM_siwy1296 napisał(a): Prosimy o upload zdjęć na zewnętrzny serwer.

[Obrazek: ec4bd2558c573085med.png]
Jestem ciekawy co odpowiedzą admini niestety ja screena nie miałem .
I wyszło na to że to była moja wina a miałem to samo podobno mi brakowało kół a jak wystawiłem sprzęt wszystko miałem . Przychodzę do domu 5 wykluczenia patrze w garażu nie ma kool.. loguje się jesCze raz. . chcem kupić koła pisze mi ze posiadam już 1/3 czyli miałem koła. Pisalem na forun . To 0 pomocy . JesCze mi powiedzieli żebym odstawił towar bi jest mocny. .. Masakra
Nie wiem czy to ma znaczenie ale prze kazdej czesci jest napis AKTUALNA poza rama. podejrzewam ze w momencie jak wyrzuciles ta rame to wskoczyla ci nastepna ktora miales wybrana na ten mecz ale nie byla ona potwierdzana oczywiscie moge sie mylic
Oczywiście, że to MA ZNACZENIE!
Jeżeli przy sprzęcie nie jest napisane "AKTUALNY", to tak jakby NIE BYŁ wybrany do wyścigu. To już kolejny taki przypadek, a pierwszą ofiarą losu był słynny Sidney, który chyba do dziś nie rozumie gdzie tkwił błąd. Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Tak tez myslalem ale nie bylem pewien do konca

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości