Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
@fracha wez mi duzy , karmelowy jak bedziesz szedl.... Big Grin

@fracha10 Wink
@Graudenz Big Grin Big Grin z colą?
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Złoto DMP 16'; Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05' 17')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
Jeszcze raz tylko wolniej i zrozumiale poprosze. Zapytaj sie Francoisa czy prosilem go o pomoc w ostatniej rundzie GP , ba zrobil odnowę akurat w biegu gdzie ja jechałem. O jakim Daro ty piszesz, ktory niby dał mi 4 punkty ?

Zbierz fakty, sprawdź ich prawdziwość a dopiero pozniej pisz coś o tym. Ja nie lubię układów a sportową walkę . Jesli jest sie słabszym to trzeba trenować jeśli mocnym to są efekty. Układom mówię nie.

Kto wyszedł z waszego grona z kombinatorstwem nie wnikam ale było Was kilku. W sportowej walce prawdopodobnie zabrakło by miejsca dla ciebie na pudle (ale mogę się mylić).
Klub:+++DEATH RIDERS+++
[url=<a href=https://zapodaj.net/6b5d8ea04e6f5.jpg.html>pop.jpg</a>]<a href=https://zapodaj.net/6b5d8ea04e6f5.jpg.html>pop.jpg</a>[/url]

[Obrazek: 6b5d8ea04e6f5.jpg.html]

Jak się tu fotki wstawia??
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Złoto DMP 16'; Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05' 17')

Ja pindole czytam i nie dowierzam. Tutaj normalnie zbiera się dowody na drugiego jakby to była walka o złote jaja. Normalnie piznąłem o ziemię i nie wiem kiedy z niej wstanę, ale nie za szybko. Ludzie musicie iść się leczyć bo to nie jest normalne. Zrozumiałbym zbierać na kogoś haki jakby jakieś przekręty robił, ale jakieś opowiastki screenować, śmiech na sali.
To może pogadamy o bocie do siłki albo o prowadzenia konta z innego IP ? Smile
Daro to Joker.
W sportowej walce poza podium? Wlasnie w sportowej walce tracilbys do mnie 5, a nie 1 pkt na koniec wiec pudlo Smile
Sluchaj to, ze Fracha, Phoenix i Maciey Ciebie nie lubia, i kazdego trafiles w osobnym biegu, to nie moja wina.W 1 serii juz straciles pudlo, a przeciez tam mi nikt nie pomogl Wink
Tak [imghttps://zapodaj.net/images/6b5d8ea04e6f5.jpg[/img]

Irytuje brak edycji postów, co za baran to wymyślił Tongue

[Obrazek: 6b5d8ea04e6f5.jpg]
(11-05-2017, 14:21:57)Hyziu napisał(a): Ja pindole czytam i nie dowierzam. Tutaj normalnie zbiera się dowody na drugiego jakby to była walka o złote jaja. Normalnie piznąłem o ziemię i nie wiem kiedy z niej wstanę, ale nie za szybko. Ludzie musicie iść się leczyć bo to nie jest normalne. Zrozumiałbym zbierać na kogoś haki jakby jakieś przekręty robił, ale jakieś opowiastki screenować, śmiech na sali.

@Asteck666 też potrzebuje do wszystkiego scrny Smile nie ufa ludziom na słowo Tongue

Kultura wymaga że jak się kogoś gości albo do kogoś jedzie to nie siedzi się w telefonie tuż przy tej osobie ale to Tobie obce jest Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości