Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
Hahahahahahaah @Asteck666 jesteś najlepszy Big Grin leże i nie wstaje Tongue
hehe dobre dobre Big Grin
Klub:+++DEATH RIDERS+++
Asteck zajebiste Big Grin hehe Big Grin

Santi co do Netboxów to mi wiadomo co innego, ale niech Ci jest Wink sraj dalej dla mnie najważniejsze, że Ty i ja wiemy jaki jesteś kłamca i bajkopisarz i to mi wystarczy Smile ps. byłeś już na tej kolacji u teścia Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Asteck mega, uśmiałem się
Widac ze te hektolitry wina działają cuda

A z tych kilku ostatnich dni Santiego w Smokersach zrobił by niezły reportaż Tongue

I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem,
A com widział i słyszał, szkoda, że w księgi nie umieściłem.
Santi a mogę pokazać co pisałeś o kolacji i jak mnie w jajo robiłeś tutaj? Bo jeżeli uważasz, że chodzi o coś innego i mówisz, że tak nie było to chyba ja blefuje w tym momencie więc się niczego nie boisz? Wyraź zgodę podeślę do Astecka a on zrobi jakiś fajny materiał z tego Big Grin
(11-05-2017, 12:27:11)pj007 napisał(a):
(11-05-2017, 11:55:44)Phoenix napisał(a):
(09-05-2017, 18:06:12)pj007 napisał(a): Aczkolwiek pierwszy raz byłem niemiło zaskoczony przy ostatnim turnieju GP, i żałuję że Oessa odpuscil GP czy zablokowany Baju. To było nie do pomyślenia gdy oni nadawali ton rozgrywkom, decydował wynik sportowy przede wszystkim nie układy i krętactwo Smile. Resztę dopowiedz sobie sam Smile.

To może ja dopowiem Smile Boli Ciebie przegrany medal w GP, gdzie każdy chce się pokazać jak najlepiej, na pożegnanie z cyklem postanowiłem pojechać na maxa, nie pomagając już żadnemu z kolegów, tylko @Zajac owi, którego nie znam osobiście, i nawet nie miałem okazji do zbyt wielu rozmów z nim. Druga sprawa koledzy z ++ w ogóle nie jechali pod Ciebie Smile Nikt nie płacze z powodu nastawiania się innych akurat na nich, zobacz sobie jak skutecznie zatrzymany został Eric, w 5 rundzie pomimo dobrych czasów nie istniałem ja, ale żaden z nas nie miał pretensji do rywali, Maciey "puścił" Frache? Nie no serio wielka krzywda, komu to coś dało?

Jak już "pączusiu" pisałemSmile nic mnie nie boli. Nie realizuje się w grze Smile. Ale smród gry nie fair. Ale jak to pisałem jak w życiu tak i w grze Smile pewne rzeczy wychodzą Smile. Z Ericiem też pisałem też miał swoje zdanie o tym.

Poprostu w ciągu 7 sezonów GP, pierwszy taki smród został Smile zostałeś prekursorem razem z kolegami, tylko kij ma zawsze dw końce Smile. W czymś trzeba się wybić Smile. JAk nie sportowo to w inny sposób . I tym zakończe wpis o GP bo nie o tym wątek.

Żebyś się nie obraził pączuś jest od tego iż tam gdzie jakiś zarodnik konfliktu to już jesteś normalnie jak drożdże rozrastasz się Smile

"Ptaszku" a kogo mieliśmy z @Graudenz fokusować?? @SantiagoDD @Maciey czy @Roberto??
Ty i @Eric byliscie naszymi konkurentami i to z wami walczyliśmy o medale. Wiec nie rozumiem problemu tym bardziej, że to była ostatnia runda. Każdy wiedział o każdym wszytko.
Zaraz Ja mogę płakać iż mnie też foksowano w kilku biegach, lub śmiać się, że dno finansowe prawie medal zdobyło.

Tak jak mówisz, temat GP jest już zamknięty Smile widzimy się dziś na speedgownie. Pozdrawiam.
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
Pj wiem, ze sam prosiles o pomoc w ostatniej rundzie Gp, wiec nie rob zsiebie ofiary. Swoja droga rozumiem, ze Joker nie jechal na mnie caky cykl? 1 runda 1 start na mnie mocno, w 2 serii przegral zsilowcami twrdej, 2 runda 1 bieg odpuszcza, 2 bieg ze mna mocno, 4 runda (z Fracha przewidzelismy ze bedzie spinka na nas wiec odpuscilismy za 3e Big Grin ) zgodnie z planen Joker wygral bieg by w nastepnym przyjechsc ostatni bez walki, bo Santiago tego dnia odpuszczal. 5 runda Joker zaczyna pasyw i daje fulla na mnie na 2 serie Big Grin
oczywiscie powiecie, ze Joker robil to z wlasnych powodow, moze tak, ale nie mow , ze Ty nie miales pomocy, bo gdyby nie Daro, to bys do pdium tracil 5 pkt, a nie 1 Wink
Faja przestań płakać Smile odnowa była wzięta bo nie chciało mi się dla was już jeździć i tyle jeśli o to chodzi Big Grin chociaż wahałbym się gdyby była inna nawierzchnia niż grząska a poza tym jednemu na GP pozwalasz drugiemu nie, więc bunt Big Grin
I nie ładuj w bagno chłopaków z Netboxów.

Z ta nawierzchnią to chodziło mi o mecz z +++DR+++ była normalna i nie rozumiałem tego krzyku skoro jednym biegiem zrobiłem więcej punktów niż Tomo Smile a mecz wygrany w trzech był
Mnie w nic nie mieszajcie, redakcja prasy jest od robienia ciekawych materiałów materialów Smile
Hehe i Santoś od razu inaczej gada Smile Santoś nie chodzi o odnowe chodzi o kłamanie ty czytasz co ja pisze Big Grin? kusi mnie tutaj wrzucić te screeny jak to laska Ci schowa telefon do torebki, jak to przesłuchanie u teścia będziesz miał, jak to siku będziesz bał się iść zrobić bo laska i tak skapnie się, że idziesz wcisnąć odnowę na telefonie. Mam na to Santoś screeny bo wiedziałem, że będziesz kit cisnął zawsze, ale już zaczynasz mówić inaczej i to mi się podoba, czyżby jednak Fajka nie blefował? Big Grin

Najbardziej co mnie zdenerwowało to jak powiedziałeś, że jak meczyk będzie rano to nie ma problemu, ja jak głupi pisałem do rywala bo na wyjeździe meczyk był o przekładanie godziny i wtedy Santoś zaczął się plątać, a później wyszło wszystko Smile Santoś na przyszłość nie wciskaj kitu tutaj przez co wyleciałeś jak znasz prawdę, a ja mam na to screeny w sumie to nawet teraz jak się boisz, że inni zobacza jaką to ściemę jechałeś zaczynasz pisać że nie chciało ci się dla nas jeździć już i dlatego tak robiłeś - więc jednak Faja nie był taki zły i miał podstawy by Cię wywalić Smile

(11-05-2017, 13:47:34)SantiagoDD napisał(a): ..odnowa była wzięta bo nie chciało mi się dla was już jeździć...

Tak patrze na te screeny i widzę twoje słowa:
..i nie żebym miał w dupie zespół, bo moja i tak mi zapowiedziała, że żadnych numerów i dotykania telefonu w ten dzień..

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości