Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
Nie ma jak to się tłumaczyć z porażki nawierzchnią i brakiem odnów, których i u nas brakowało. Po prostu tego dnia byliśmy od was lepsi, ale ciężko to wam przyznać i musicie sobie szukać wymówek.
hehehe, nono Big Grin
Gdyby gdyby to byście nie mieli szans Big Grin
Caly @Faja Big Grin
I całe ostatnich kilka stron naskakiwanie na chińczyków, że nowy sezon i kolejna zmiana w skadzie, sam siebie przekrzykuje, żeby nie wiem co? Żeby z siebie zdjąć ciężar, że co sezon zmiana w Petach Big Grin
Bo tam taki jeden krzyknie a @Faja wykonuje polecenie a tamten osobnik może ci na ubliżać, oskarżyć i nawet jak nie ma racji to i tak ma rację Big Grin
Zatłukbym Big Grin
Santiago hehe wskazuje palcem ale nie nazywa po imieniu hehe
Klub:+++DEATH RIDERS+++
No cóż skoro mnie posądzał i robił mi złą opinie to czemu ja mam milczeć? Big Grin wiadomo o kogo chodzi ;p
W sumie nawet bys mi pasował na Judasza jak tak sobie pomyśle Big Grin
Nie będę robił za Twoją wtykę Big Grin
Iskariota jest jeden a jego imię brzmi @Roberto Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Poszli goscie. Przerwa w derbach MAdrytu wiec cos skrobne
Kazdy kij ma dwa końce. Santi jak odchodzil byłem mega rozdarty. Dawał niesamowity klimat swoimi jazdami (w sensie pozytywnym) na chacie. Uwielbiałem czytac z rana jego monologi lub dialogi z Tomem. ehh szkoda ze nikt tego nie archwizował. Jako zawodnik też nie ma co mu zarzucic, mysle, ze ja wiecej strzałów zrobilem. Tylko te tłumaczenia, kłamstwa po co to bylo? Boli mnie, że teraz dalej nagonka Santiego trwa, bo czytając Faje na ostatnich kilku stronach dał do zrozumienia, ze Santi to jest gosc i syntyment jest i życzymy mu jak najlepiej. Santi popatrz pzrez pryzmat całego okresu bycia Smokersach a nie koncówke - źle napewno nie było. Ja Cię dalej lubie i dalej jak gdzies strzelisz tekst w swoim stylu buzia mi się śmieje
A Przemo to mój najlepszy kumpel internetowy. Nie ma osoby do ktorej bym przelał wiecej słów. Poszedł, gdzie poszedl zycze mu powodzenia. nawet Łaguty jezdza przeciwko sobie. Kurde juz 6 min meczu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości