Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
wszystko zweryfikuje tor, a pisać to sobie można Smile
Nie ma się co spinać hehe będzie ciekawieSmile
My się nie spinam, my się tu dobrze bawimy. Wygrają ci, którzy będą najlepsi na przestrzeni całego sezonu, a sezon długi i każdy ma szansę, więc nikt tu na pewno medali już nie rozdaje. Koledzy z drużyny mają po prostu specyficzne poczucie humoru Big Grin
a wiecie co ja wam powiem nie jeden faworyt wtopi na inauguracje i tak to może być
też i tak może być Smile
heh to zależy kogo uważacie za faworyta panowie. Bo nie jestem pewien, czy ci, którzy doszli z pustymi głowami (nie nabitymi testami) nie wypadną lepiej od tych, którzy uważają się za faworytów Big Grin
(18-03-2015, 13:40:00)Asteck666 napisał(a): A wraz z Siwym nasze tajemnice tez przeszły do szatni GM-ów Tongue

Oj Asteck znasz moją cierpliwość ale nie przesadzaj ;d Bo co potem sobie ludzie pomyślą. ;d
(18-03-2015, 21:02:35)GM_Arek napisał(a): heh to zależy kogo uważacie za faworyta panowie. Bo nie jestem pewien, czy ci, którzy doszli z pustymi głowami (nie nabitymi testami) nie wypadną lepiej od tych, którzy uważają się za faworytów Big Grin

Licze że tak się stanie i będzie ciekawie ;d
Noooo.... Też właśnie cały czas próbujemy wyrzucić stare myślenie, ale nie jest łatwo... Dodgy
Mają szczęście Raidersi że nie jeździmy w Ekstralidze, bo byśmy im stracha napędzili. A tak poważnie to i tak doświadczone teamy z testów mają przewagę przygotowania się pod zawody, nawet jak jest problem z zębatkami.
Hehehe... Siwy Smile Ludzie juz sobie myślą i sieją plotki i intrygi Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości