Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania (nie tylko) dla początkujących
(05-04-2020, 23:34:09)Adamsky73 napisał(a): Pytanie od gracza X - "trenuje Siłę na poziom 56 - dlaczego przed zakończeniem treningu mam już zmienioną siłownię?" W sumie racja - jeśli czegoś jeszcze nie mam to dlaczego już to obowiązuje?
https://www.speedwaystar.org/faq-117

No dobrze przecież, nowy level jest od TRENOWANEJ UMIEJĘTNOŚCI w tym przypadku 56-70, TRENOWANA UMIEJĘTNOSĆ, a nie już WYTRENOWANA czy raczej ZAKOŃCZONA Tongue
Zmieniona siłownia ? Zawsze myślałem że od tego jest personel. A może nie rozumiem tej kwestii ? Co ten wirus robi z ludźmi Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Pobór energii, czas skrócenia i cena. Wszędzie musisz wciskać swoje 3 grosze zakrystna sieroto? Nie masz nic konstruktywnego do napisania, to pisz w tym swoim schizofrenicznym wątku.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ! PiS szuka rzecznika prasowego więc nie zmarnuj szansy Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
W minionym tygodniu, gdzie większość czasu był zablokowany dostęp otrzymałem odjęte PS za zdarzenie PR, czy słusznie?
Problem był z czasem wyboru obozu. Ci co zatwierdzili obozy nie mogli już przyjąć PR a inni wpierw kliknęli sobie PR a potem obóz. No i pojawiła się pewna grupa niezadowolonych graczy bo byli oni stratni o to PR. Postanowiono to cofnąć wszystkim. Ale bardziej naukowo wytłumaczy Ci to któryś GM jak się obudzą !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
@Sidney68 chyba nie na temat piszesz... Jeśli dobrze rozumiem @bestsim - w niedzielę odjęło Tobie PS za NIE przyjęte zdarzenie PR? Zatem wyjaśniam - było to zdarzenie, które miałeś aktywne od poniedziałku 08.06 do piątku 12.06, a następnie wskutek awarii przesunęło się o tydzień i było aktywne jeszcze w sobotę 20.06 czyli łącznie miałeś jak zawsze 6 dni na przyjęcie go, ale tego nie zrobiłeś i jak zawsze w takiej sytuacji w niedzielę zostało "automatycznie" odrzucone.

Wszystko pasuje? Wink
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Faktycznie tak było, dzięki za info Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości