Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Typer 1.2 SEZON 6
#1
Sezon 6 zbliża się wielkimi krokami, więc czas zacząć naszą zabawę.

W tym sezonie trochę urozmaicimy typowanie na wzór kolegów z ligi sąsiedniej.

ZASADY:

Typujemy dokładne wyniki spotkań. Za które otrzymujemy:
+ 3pkt jeżeli trafimy dokładny wynik spotkania
+ 2pkt jeżeli trafimy dokładny wynik jednego zespołu (typujemy 50:40 a ostateczny wynik to 50:39)
+ 1pkt za poprawnie wskazanego zwycięzcę

Dodatkowo od tego sezonu wprowadzimy głosowanie na zawodników przeciwnych drużyn w meczu którzy zdobędą większą ilość punktów, liczone razem z bonusami.
Zawodnicy do tego głosowania będą wybierani przeze mnie, ale żeby utrudnić będą to zawodnicy o zbliżonej średniej meczowej.

W pojedynkach zawodników, np. bestsim - Roberto wpisujemy:
1 - więcej pkt. bestsim
2 - więcej pkt. Roberto
X - remis

ZAPRASZAM DO ZABAWY Smile
#2
KOLEJKA 1


  Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów

  Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja

  Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk

  GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam




 Teves vs squall1

 Bigmaster vs Eric

 Reniu vs Kukuczka 1978

 luczyk10 vs math_3us
#3
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 48:42
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 50:40
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 47:43
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 52-38

Teves vs squall1 - 2
Bigmaster vs Eric - X
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 1
[Obrazek: OtEAcq9.png]
#4
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 50:40
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 51:39
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 46:44
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 55:35

Teves vs squall1 - 1
Bigmaster vs Eric - 1
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 1
#5
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 53:37
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 48:42
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 43:47
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 50:40

Teves vs squall1 - 1
Bigmaster vs Eric - 1
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 1
#6
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 50:40
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 48:42
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 52:38
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 38-52

Teves vs squall 1 - 2
Bigmaster vs Eric - 1
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 2
#7
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 50:40

Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 48:42

Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 41:49

GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 48:42



Teves vs squall1 --> 1

Bigmaster vs Eric --> 2

Reniu vs Kukuczka 1978 --> 2

luczyk10 vs math_3us --> 1
APATOR Toruń !!!
#8
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 51:39
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 56:34
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 34:56
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 55:35

Teves vs squall1 - 1
Bigmaster vs Eric - 1
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 1
#9
Black Horses Team vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 49:41
Husaria Bydgoszcz vs Filet z Mintaja 52:38
Galactic Speedway Team vs Polonia Hen-Kuk 41:59
GKM GRUDZIĄDZ vs BestTeam 52:38

Teves vs squall1 - 1
Bigmaster vs Eric - 2
Reniu vs Kukuczka 1978 - 2
luczyk10 vs math_3us - 1
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Złoto DMP 16'; Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05' 17')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
#10
BHT vs Pergo-Nowe Drzewce Gorzów 49:41
Husaria vs Filety 51:39
Galactic Speedway Team vs Polonia HK 42:48
GKM Grudziądz vs Best Team 50:40

Teves vs squall1: 1
Bigmaster vs Eric: 1
Reniu vs Kukuczka 1978: 2
luczyk10 vs math_3us: 1


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości