Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TYPER LIGA 1.1 (SEZON 4)
Zgodnie z zapowiedzią poprowadzę typera w naszej lidze. Nie będziemy kombinować w zasadach. Postawimy na prostotę, czyli tak jak jest w sąsiednim typerze prowadzonym przez @Tanki, którego serdecznie pozdrawiam  Wink Za poprawne wskazanie zwycięzcy gracz otrzymuje 1pkt, za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania 3pkt.

Rozkład jazdy I kolejki:

Polonia Bydgoszcz vs Ostrovia Ostrów
Toruńskie Anioły vs RED BULL - TEAM
Motor Lublin vs RKM Rydułtowy
NETBOX Szybcy Gostyń vs GKM GRUDZIĄDZ

Wystartuje z typami jako pierwszy. Nie będę szczegółowo opisywał każdego spotkania bo to zadanie dla @RadekN26. Po pierwszej kolejce na pewno będziemy mądrzejsi odnośnie siły poszczególnych ekip.

Polonia Bydgoszcz vs Ostrovia Ostrów 44:46

Bez cienia wątpliwości hit inaugurującej kolejki.  Spadkowicz podejmuje na swoim torze beniaminka. Obie ekipy posiadają świetnych zawodników. Zapowiada się walka na noże. Zwycięzca potwierdzi aspiracje do walki o awans. Osobiście mam złe przeczucie odnośnie tego meczu, ale mam nadzieję, że się myle i jednak nieznacznie wygramy Smile

Toruńskie Anioły vs RED BULL - TEAM 61:29

Wyjadacz ligi zmierzy się z zupełnie nowym zespołem RED BULL, który wykupił licencję po legendarnych Starych Drzewcach. Mimo nazwy bogatego sponsora klubu goście nie posiadają wielkich gwiazd w swoich szeregach. Doświadczeni torunianie nie powinni mieć jakichkolwiek trudności w tym spotkaniu. Prognozuje wysoki wynik.

Motor Lublin vs RKM Rydułtowy 63:27

Jeszcze większa dysproporcja pomiędzy ekipami. Motor, który nie ma słabych punktów na swoim torze zmiecie z powierzchni toru beniaminka. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jednak wydaje mi się, że wynik może być jeszcze wyższy.

NETBOX Szybcy Gostyń vs GKM GRUDZIĄDZ 50:40

Pojedynek siły beniaminków. NETBOX po spektakularnych transferach zamierza ostro zatrząś ligą. By tego dokonać muszą wygrać z ekipą prowadzącą przez szalonego Radek-tora Naczelnego. Grudziądzanie po świetnym barażu, uzupełnieni dwoma nowymi zawodnikami na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Może być ciekawy mecz, jednak gospodarze mają więcej argumentów i to oni zwyciężą.

Zapraszam do typowania Tongue
Nie jest trochę za szybko na typowanie wyników 1 kolejki ? Wink
[Obrazek: Ce3taS6.png]
Składy są gotowe, więc czemu nie zatypować;.Pozostał tylko tydzień by ponownie zobaczyć ścigające się kuleczki Big Grin
Wiesz pogoda może zplatac wigla Big Grin
[Obrazek: Ce3taS6.png]
Pogoda może namieszać tylko w spotkaniu NETBOX-GKM. Chociaż póki co wskaźnik jest na środku, więc nic na to nie wskazuje. W razie czego zawszę można edytować swój post Big Grin
To i może ja się pobawię w typowanie.

1.) Polonia Bydgoszcz vs Ostrovia Ostrów     (45:45 )

Szlagier pierwszej kolejki. Spadkowicz po dużych zmianach powalczy z beniaminkiem z kosmetyczną zmianą. Właściwie pierwsza kolejka da sporo odpowiedzi o potencjale każdej z drużyny stąd ciężko wytypować wyniki w tak wydaje się wyrównanym meczu. Myślę że zaważy lepsza postawa drugiej linii któregoś z zespołów. Liczę na wyrównany pojedynek do końca.

2.) Toruńskie Anioły vs RED BULL - TEAM       ( 59:31)

Kompletnie nie znam potencjału "Aniołów" jednak po demontażu w "Red Bullach" początek może być dla nich nie łatwy. Wiele osób piszę że "Anioły" mogą sporo namieszać więc typuje ich wysoką wygraną.

3.) Motor Lublin vs RKM Rydułtowy          ( 63:27)

Motor nie ukrywa swoich aspiracji, a w pierwszym spotkaniu podejmie u siebie beniaminka. Konkretne wzmocnienie Motoru pokazało, że z tym zespołem trzeba będzie się liczyć. Większe doświadczenie i atut toru spowoduje, że będzie to bardzo udana inauguracja sezonu.

4.) NETBOX Szybcy Gostyń vs GKM GRUDZIĄDZ        (52: 38)  

Pojedynek beniaminków napewno będzie trzymał do końca w niepewności. W przerwie zarówno u nas jak i w GKM panował spory ruch. Ciekawe jak do zespołów wprowadzą się nowi, bo od nich może zależeć sporo w tym spotkaniu.
Szykuje się masa fajnych wyścigów. Niech wygra lepszy.
1) Polonia Bydgoszcz -Ostrovia Ostrów 40:50
2) Toruńskie Anioły -RED BULL-TEAM 60:30
3) Motor Lublin - RKM Rydułtowy 58:32
4) NETBOX Szybcy Gostyń - GKM GRUDZIĄDZ 41:49
Polonia Bydgoszcz vs Ostrovia Ostrów 42:48
Toruńskie Anioły vs RED BULL - TEAM 55:35
Motor Lublin vs RKM Rydułtowy 56:34
NETBOX Szybcy Gostyń vs GKM GRUDZIĄDZ 41:49
Polonia Bydgoszcz vs Ostrovia Ostrów 43:47
Toruńskie Anioły vs RED BULL - TEAM 52:38
Motor Lublin vs RKM Rydułtowy 58:32
NETBOX Szybcy Gostyń vs GKM GRUDZIĄDZ 42:48