Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FELIETONY
Taaa... świeżaka tak samo... "ojej... pomyliłem nicki, złe podanie zaakceptowałem, sorki, powodzenia, szerokiej drogi, bye, bye" Big Grin
I się biedak nawet nie połapie, że go uje wydymały.

Opcji wyrzucania przez głosowanie STANOWCZE NIE!!!
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kabat czekam na Twój pomysł w sprawie bolka. Zostawić go na siłę w zespole i cześć jak czapka czy pomóc poszkodowanym? Nie znasz nicków kolegów-proszę Cię.
Drużynom z "Bolkami" oczywiście pomóc, ale NIE wylewając przy okazji dziecka z kąpielą. Smile

Ja swój pomysł już kiedyś opisałem, chyba to było jeszcze w 1 sezonie, albo nawet w 0... Być może jeszcze na starym forum i poszło to zapewne w kosmos. Tongue
Jak będę miał chwilę czasu to spróbuję chociaż w części odtworzyć to co tam dawno temu naskrobałem.
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

po
1) swiezak powinien miec okres ochronny. 3-4 kolejki przy ktorych nikt niema prawa go usunac. inna bajka jak lolek staje sie bolkiem
2) dla mnie koles swiezak ma wieksza wartosc niz skoczek ktory ma tyle ekip w karierze niz druzyn w SS. bo trudno stwierdzic czy sam skoczek zna ekipe w ktorej wyladowal
Widzę że niemal każdy pomysł "walki" z Bolkami jest torpedowany przez GMa. Podejrzewam że chodzi o to aby drużyny byly w miarę kompletne (4 liga zablokowana) i z obawy aby gra się znowu za bardzo nie rozlazła. Moim zdaniem pomysł; jednomyślne glosowanie członków zespołu nad losem Bolka nie jest zły. Nie bardzo chce mi sie wierzyć że w zespole znajdzie sie akurat pięciu uj.. ktorzy sie zmówią i usuną niesłusznie zawodnika który im z jakiegoś powodu nie pasuje. Zawodnik który w danym zespole podpadnie z powodu wielokrotnego niewystawienia sprzętu lub innego "przestępstwa" powinien otrzymać jakieś "negatywne referencje" zamieszczone w Historii zawodnika. Warunkowa abolicja byłaby możliwa.
Cytat:"Demokracja to jest wtedy gdy cztery tygrysy i łania głosujące o obiedzie..."

(18-02-2016, 22:57:27)Sprinter napisał(a): Nie bardzo chce mi sie wierzyć że w zespole znajdzie sie akurat pięciu uj.. ktorzy sie zmówią i usuną niesłusznie zawodnika który im z jakiegoś powodu nie pasuje. Zawodnik który w danym zespole podpadnie z powodu wielokrotnego niewystawienia sprzętu lub innego "przestępstwa" powinien otrzymać jakieś "negatywne referencje" zamieszczone w Historii zawodnika.
Kilka postów wczesniej napisałem, że ja właśnie "uczestniczyłem" w takiej akcji...
Taaak, taki wpis w historii zawodnika, to od razu może dać sobie spokój z grą niemalże..
A są gracze, którzy kiedyś olewali, a wrócili do swych kont i teraz są bardzo aktywnymi kapitanami (znam takich)

Tu nie chodzi o torpedowania pomysłów, a o brak czasu nad ich przemyśleniem, i ogromną delikatność tematu
Dlatego że temat jest delikatny każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. To że masz przykłady z autopsji o graczach którzy sie nawrócili to właśnie jest pozytywne. Wpis w Historię zawodnika dałby takiemu czas do przemyślenia przez powiedzmy 3-4 kolejki ligowe. Przecież nie chodzi o wylanie zawodnika z gry tylko o formę terapii. Jakieś lekarstwo na Bolków trzeba znaleźć bo obecność takiego w zgranym zespole może obniżać jego morale.
Cytat:"Demokracja to jest wtedy gdy cztery tygrysy i łania głosujące o obiedzie..."

A tu nie miały być wrzucane po prostu felietony?
Kiedy ten wątek powstał jeszcze nie było gazetki SpS News i wszelkie arty wrzucane był na forum Smile
@Atwali masz pw w grze Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości