Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FELIETONY
Może dla Arka troll=świerzak?
Właśnie gdyby dla Arka troll=świerzak to dałby opcje wyrzucania graczy z teamu już dawno. A że to nie to samo to nie chce dawać graczom możliwości wyrzucania innych gdyż nigdy nie wiadomo kto stanie się tego ofiarą. Może być to troll a może być właśnie nowy gracz. A chęć uniknięcia nadużyć zupełnie rozumiem.
Fudzi życzę Ci trolla w drużynie i pogadaj z zespołami które takiego miały w składzie.
To jest 1 strona medalu. Z drugiej ciekaw jestem czy jeszcze byś w tę grę grał gdyby z pierwszych 2 drużyn Cię wykreślono bo jako nowy odstawałbyś skillem? Dlatego z tematem należy coś na pewno zrobić ale rozwiązania typu głosowania są za proste i nie uwzględniają wszystkich niuansów.
Fudzi ile razy mam powtarzać? Znam conajmniej 2 drużyny gdzie gość był na równi z innymi a logował się tylko po to żeby nie wylecieć z drużyny.
I ja twoje argumenty rozumiem i akceptuję. Myślę że każdy rozumie o co chodzi i chce rozwiązania tematu Bolka. Ja mówię o tym żeby przy okazji oprócz pozbycia się trolli nie zaszkodzić też innym graczom. Bo jeśli dzięki jakiemuś rozwiązaniu uda się wyrzucić X trolli ale przy okazji to samo stanie się z choćby połową tej liczby graczy którzy na to nie zasłużyli to takie rozwiązanie uważam za złe i należy wykombinować inne, takie które zadziała tylko na Bolków.
(17-02-2016, 09:37:46)taxi81 napisał(a): Fudzi ile razy mam powtarzać? Znam conajmniej 2 drużyny gdzie gość był na równi z innymi a logował się tylko po to żeby nie wylecieć z drużyny.
a ja znam drużyną (przykład sprzed tygodnia), która wzięła sobie świeżaka na końcówkę sezonu właśnie w miejsce bota, a na koniec sezonu usłyszał: "odejdź z drużyny, bo potrzebujemy lepszego". I winą tegoż świeżaka było tylko to, że dopiero zaczynał grać i był za słaby skillem. Dziś gość już nie gra... A kapitan szczęśliwy bo ma silniejszy skład..
Rozumiesz delikatność tematu?
Tobie w argumentacji zależy na wyniku drużyny, a mi musi zależeć na KAŻDYM graczu. Bo właśnie zrobienie czegoś przeciw trollom bardzo często może odbić się rykoszetem przeciw początkującym.
To to uje nie drużyna
no ale tak to właśnie wyglądało...
gdyby była opcja 5x Tak i wypad, to nawet bym o sprawie nie wiedział. A tak już widzę jaki mamy tego efekt. przynajmniej jednego gracza mniej o którym wiem.
Może jakaś ochrona dla nowych. Decydujesz się na świeżaka czyli podejmujesz ryzyko. Ewentualnie ten pomysł z wszystkimi poza kapitanami na LT po sezonie. Każdy kapitan i tak weźmie swoich sprawdzonych a troll zostanie na lodzie z oślą czapą.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości