Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FELIETONY
W TYM WĄTKU ZAMIEŚCIMY ARTYKUŁY KTÓRE POZWOLĄ NAM INACZEJ SPOJRZEĆ NA NIE KTÓRE PROBLEMY ZWIĄZANE Z GRA I ,,ŻYCIEM NA FORUM" Smile

Komentarze można zamieszczać pod artykułem.
LEPSZY BOT NIŻ BOLEK!?

Często spotykam się z sytuacją kiedy to jeden z zawodników drużyny ma luźne podejście do wszelakich zawodów. Reszta ekipy ciężko trenując, ustalając tygodniami taktykę w chwili rozpoczęcia np. meczu stwierdza że takiego kolegi nie ma.
Rodzi się pytanie. Co teraz?
Na czacie drużyny robi sie gorąco, z ,,ust klawiatury" lecą najgorsze słowa pod adresem takiego ,,kolegi". Jeszcze lepsze wiązanki są gdy taki (nazwijmy go Bolek) nie stawia się na mecz po raz któryś. Tłumaczenie  Bolka prawdopodobnie jest wszędzie podobne. Byłem na imprezie i miałem kaca, yyy... no wiecie... tak jakoś wyszło, albo najlepsze jest to: no kur... zapomniałem, naprawdę nie wiem co się stało... I z reguły taki Bolek znika nam znów na 3-4 dni.
Wtedy w ruch idzie poczta. Kolejne epitety pod adresem Bolka. Powstają pytania. Jak się Go pozbyć? Drużyna dochodzi do dramatycznych wniosków, że gdyby Boluś nie zawalił dwóch czy trzech meczów awans byłby pewny !! W tygodniu na czacie drużyny Bolka też nie ma. Nic nigdy nie wie, wszystko trzeba mu tłumaczyc od nowa.
Więc pozostaje się cieszyć jak chociaz sprzęt wystawi. Pal sześć odnowe, ważne że coś tam jedzie.
Kolejna niedziela. Czas żniw dla tych co ciężko pracowali cały tydzień. Rozmowy w klubie zaczynają się od tego czy Bolek będzie dziś na meczu. A jak bedzie, czy chociaż odnowe zrobi?
Huraaa!!! Jest zielony kwadracik przy nicku Bolek. Wszystkim ulżylo.
Nagle na czacie wpis od Bolka: sorki chłopaki, zapomniałem gogli... Krew wszystkich zalewa, sypią się słowa przykre i wulgarne.Przytaczać nie trzeba.
Chcemy BOT-a!!! Chociaż sprzęt wystawia i zawsze na zawodach jest.Czasem i punkcika dorzuci. Często takie komentarze pojawiają się nawet na czatach meczowych.
Co zrobic z takim Bolusiem? Wyrzucic nie wolno. Napiszemy do niego żeby odszedł. Odpisał. Dlaczego mam odejść? Przecież się loguję co 4-5 dni. Nie odejdę bo nie mam gdzie. Wszyscy w drużynie chcą coś osiągnąć, ale nie Bolek.
Są mecze na wyjeździe które przegrywane są kilkoma zaledwie punktami. Gdyby tylko Bolek był...Wszystko wina Bolka. Może napiszemy do administracji żeby Bolka usuneli? Zastanawia się drużyna. Niestety. Brzmi odpowiedź. Puki Bolek sie loguje musi jeździć. Jedynie może sam odejść. Takie mamy ,,prawo".
Co pozostaje drużynie? Prosić Bolka żeby odszedł sam, lub rozwiazać klub.
A co jeśli nie zechce odejść? Klapa. Pięciu dobrych, aktywnych graczy musi ciągnać ten ,,bolkowy" balast aż...
No właśnie. Jak długo będziemy musieli męczyć sie z takimi Bolkami?
Na to pytanie nie dostaniemy szybko odpowiedzi.

Z dedykacją dla wszystkich Bolków.
SpS
@Tanki
no to moja odp.
w tej grze sa kluby ktore nie maja zadnych celow. Dlaczego? Smiac mi sie chce gdy czytam jedziemy o awans! A prawda jest taka ze oprocz checi ten zespol dziala na zasadzie kogo tu wyrzucic albo niech sam wypierd... OK wyrzucamy go a potem damy ogloszenie szukamy ksiecia z bajki z um 350 na walke o wyzsza lige. Czesto jest tak ze dla lepszych zawodnikow to kara pomagac mlodym chlopakom.

Jakis czas tenu zalozylem ekipe i nie zaluje tej decyzji, nie mam zalu i petensji do goscia ze wozi zera grunt ze nie ma 5 wykluczen. Tak sie zlozylo ze obecna ekipa na papierze wyglada super. Chlopacy znaja moje warunki i je akceptuja.
@Magnus poruszyłeś calkiem inny problem. "Bolek" a początkujacy zawodnik to dwie różne sprawy. Zgrany zespół który przygarnie początkującego gracza musi sie z tym liczyć że osesek będzie robił olimpiady. Tanki nazwał Bolkiem takiego gracza który treningiem dorównuje pozostałym w zespole ale nie umie znaleźć chwili aby ustawić sprzęt w odpowiednim czasie i być online w czasie meczu. Trzy kolejne absencje na meczu ligowym (nie wystawienie sprzętu) powinny być podstawą do usuniecia delikwenta z zespołu. Dodatkowo obniżyłbym takiemu PS. Niestety ale w tej grze odrobina dyscypliny jest wymagana jesli ktoś nie umie sie dostosować to najlepiej niech idzie sobie pograć "na kurniku".
Cytat:"Demokracja to cztery tygrysy i łania głosujące o obiedzie..."

@Sprinter - od nowego sezonu za celowe wykluczenia (a takie są jak nie wystawisz sprzętu) mają być ujemne PS'y. Może to nieco problem zmniejszy. Tongue
A swoją drogą ja nie potrafię zrozumieć jaki cel takim "Bolkom" przyświeca... Rozumiem, że można wyżej stawiać karierę indywidualną niż drużynową, ale żeby W OGÓLE sprzętu nie wystawiać???
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
@Magnus wszystko to kwestia dogadania w drużynie ...

Ja przed sezonem piszę kapitanowi, że ... Stawiam na Ligę... wszystkie odnowy robię na ligę i On wie , że może stawiać na mnie ... odpuszczam całkiem wszystkie zawody INDYWIDUALNE ...

I tak powinna wyglądać dla mnie drużyna...

Zawsze szczerzy wobec siebie...

Mi najlepiej felietony wychodzą po pijaku ... Ale po sprawdzeniu żony hehehehehe
APATOR Toruń !!!
Właśnie mieliśmy ten sam problem. Gość logował się co 3-4 dni. Sprzęt co prawda wystawiał, ale na samych meczach był rzadko. Wszyscy razem zaczynaliśmy w tym samym momencie, a On po 3 sezonach straty w skillu do wszystkich miał 20-30.
My mieliśmy takiego jednego, co go czasem i 5 dni nie było. Ostatecznie zrobił nam świetne logo klubu i zniknął. System go wyrzucił po 6 dnia nie logowania się, ale przez 3 tygodnie się z nim męczyliśmy. Niedawno podnosiłem na forum temat, aby można było kolektywnie kogoś wyrzucić ze składu bez proszenia się adminów. Zobaczymy co na to admini Wink
Tanki fajnie to opisales w zabawny sposób c.Lecz_niestety problem jest poważny. Mój były klub przerabiał to przez cały sezon z Młodym aż w końcu wszyscy pragnęli Bot-a niż takiego Bolka dziwilem się ze @Dewon666 go przyjął aż sam się sparzyl
kiedys mi kumpel opowiadal o gitarzyscie w swojej kapeli. koles przychodzil gral co do minuty 45 min pakowal sie i do domu Smile
kapela nigdy z nim nie gadala Smile bo nie zdarzyla.
koles spasowal jak mieli jechac na trase. potem poznali prawde ...okazalo sie ze koles mial rodzine a zona nie wiedziala ze gra.
luzna guma to podstawa bo w zyciu nas gonia i przeganiaja wiec chociaz tu miejmy luz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości