Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojowniczki SpS-a
W tym wątku pojawią się wywiady z naszymi koleżankami z SpS-a. Mam nadzieję że uda mi się namowić kilka z nich do rozmowy Smile
Wszelkie komentarze prosze pisać w wątku Pytania i Komentarze.

@Agata1010 - Parówy Rybnik, 3 liga, grupa 4

Na początek standardowe pytanie: Czy masz faceta? Oczywiście żart Big Grin
Co do pytania o chłopaka to ma 5 wspaniałych w swojej drużynie.

Jest Was dosłownie garstka, ja naliczyłem 13 żeńskich ników. Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Co mnie skłoniło do tej gry ? Od bardzo dawna interesuje się tym sportem to chyba po części dla tego, a wydaje mi się że żużel to już nie tylko męski sport .

Jak trafiłaś do drużyny Parówek ?
Do Parówek trafiłam dzięki kapitanowi naszej drużyny bo to on zgodził się żebym przeszła do nich po tym jak szukałam nowego zespołu za co jestem mu dozgonnie wdzięczna.

Czy na długo wiążesz swoją karierę z obecnym klubem?
Jak na razie nie myślę o zmianie klubu , bo na tą chwilę nie ma w tej grze lepszej drużyny jak nasze
Parówy Rybnik.

Czy masz jakiegoś zawodnika, który jest w jakiś sposób wzorem do naśladowania dla Ciebie w tej grze?
Co do zawodnika z tej gry to chyba nie, bo jakoś szczególnie nie śledzę poczynań innych graczy skupiam się na mojej drużynie i na zawodnikach naszej drużyny .

Jakie są Twoje plany, cele na przyszły sezon?
Nie myślę jeszcze o kolejnym sezonie , na razie chce zakończyć sezon z awansem naszej drużyny do wyższej ligi a w następnym sezonie może poprawić każdy wyczyn z tego sezonu.

W imieniu swoim i redakcji życzę samych trójeczek i dziękuję za wywiad Smile
Dziękuję za życzenie i również dziękuję a wywiad.
Kolejną naszą koleżanką która zgodziła się na wywiad jest: @Anastazjia - Black Panthers, 3 liga, grupa 3

Jest Was dosłownie garstka, ja naliczyłem 13 żeńskich ników. Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Witam,
Speedway to moja jedna z ulubionych dyscyplin sportowych. Jako mała dziewczynka jeździłam z tata patrzeć na zawody żużlowe. Mieszkałam w Unisławiu jest to miedzy Bydgoszczą a Toruniem to co tydzień jeździliśmy na jakieś zawody, także speedway mam zaszczepione od najmłodszych lat.
A jeśli chodzi o uprawianie tej dyscypliny to tez miałam takie marzenia, a ta gra mi to po części umożliwia.
Lubię rywalizacje, szybkość.
A co do tego że to typowy męski sport to znalazło by się kilku graczy i zawodników którzy plączą gorzej niż nie jedna baba Smile
Jak trafiłaś do drużyny Czarnych Panter?
Po prostu szukałam klubu zgłosiłam się do nich i mnie przyjęli i nie żałuje. Mamy w zespole dwóch doświadczonych graczy którzy bardzo mi pomogli i pomagają nadal.
Nie wiem, jest to gra indywidualna, póki zespół się nie rozpadnie to w nim zostanę.
Czy masz jakiegoś zawodnika, który jest w jakiś sposób wzorem do naśladowania w tej grze?
Nie.
Plan jest prosty, indywidualnie powalczyć o srebrny kask i brązowy, bo w zawodach rangi IMKJ i IMK nie mam na razie szans z graczami którzy zaczęli swoje kariery wcześniej.
Natomiast w brązowym i srebrnym mogę spróbować wystąpić w kolejnych sezonach
(w tym przypadku była bardzo pomocna rada kolegów z zespołu aby się nie pchać w imkj i imk i marnować sprzętu tylko nastawi na kaski)
Co do planów z zespołem to jak będzie szansa awansu to powalczymy ale bez żadnej spiny ze musimy,
w końcu to gra indywidualna.
Dziękuje za wywiad i serdecznie pozdrawiam.
Następnego wywiadu udzieliła nam @jola - ASSASSINS`S CZĘSTOCHOWA, 3 liga, grupa 3

Chęć pokazania,że kobieta też może z powodzeniem rywalizować na równi z twardzielami tego sportu.
Można powiedzieć,że już od urodzenia w moich żyłach płynie metanol Wink
Jak trafiłaś do drużyny ASSASSINS`S CZĘSTOCHOWA?
Napisał do mnie kapitan drużyny.Na początku się wahałam,ale byłam sama w drużynie,więc się zdecydowałam na współpracę z nowo powstającą drużyną.
Raczej tak.Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra i będę jeździć w klubie dopóki się klub nie rozpadnie,albo sama zakończę karierę.Mam nadzieję,że to drugie na razie mi nie grozi Wink
Czy masz jakiegoś zawodnika, który jest w jakiś sposób wzorem do naśladowania w tej grze?
Doświadczenie,które zdobyłam jeżdżąc sama w drużynie nie było wystarczające.Wiele nauczył mnie Garcykos...i chyba nie tylko mnie Wink Śmiało mogę powiedzieć,że jest dla mnie wzorem i kibicuje mu w IMK.
W zeszłym sezonie udało mi się dostać do finałów IMKJ i IMK. Niestety 2x16 miejsce Wink ,ale to i tak był spory sukces dla mnie.W przyszłym sezonie chciałabym dostać się do finału IMK i powalczyć o GP,ale nie wykluczam zacięcia w ligowych zmaganiach o ile silniki wytrzymają Wink

Dziękuję.Jak chłopaki będą mieli dwójeczki to ja będę miała trojeczki Wink Pozdrawiam.
Witajcie drodzy czytelnicy!
Dziś chcę przedstawić Wam Wojowniczkę, która jest bliska sercu jednemu z Kapitanów ligi 1.2 Smile
Na moje pytania zgodziła się odpowiedzieć @RudyLidek - Kapitan drużyny Lidek Speedway. 3 liga, grupa 6

Jest Was dosłownie garstka. Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Od dłuższego czasu interesuję się tym sportem, wiernie kibicuję swojemu Klubowi. A do gry namówił mnie mój Brat

Czy na długo wiążesz swoją karierę z obecnym klubem? Jakie są Twoje plany, cele na przyszły sezon?
Aktualnie jestem Kapitanem drużyny aczkolwiek rozglądam się za klubem z aktywnymi graczami bez parcia na wynik ze względu na niską sume skili.
Plany? Cele? Rywalizacja w mistrzostwach i wspomaganie być może nowego klubu w awansie

Tak mam  Jest nim oczywiście mój Brat - @Houczas, którego serdecznie pozdrawiam

Jak zachęciłabyś dziewczyny do spróbowania swych sił w grze SpeedwayStar.org?
Myślę, że te prawdziwe fanki Czarnego Sportu zbyt długo zachęcać nie trzeba- Wchodźcie, grajcie, pokażcie na co Was stać. Warto

W imieniu swoim i redakcji SpS, życzę samych trójeczek i dziękuję za wywiad
Dziękuję bardzo  pozdrawiam
Blush
Dziś zaprosiłem do wywiadu ,,Wojowniczkę" @Unistka z drużyny Coventry Bees, 3 liga, grupa 2

Na rozluźnienie pytanie od kawalerów czytajacych nasze wywiady: Czy masz faceta?Big Grin
Od kilku dni jestem już wolna Smile

Jest Was dosłownie garstka, ja naliczyłem już 15 żeńskich ników. Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Żużlem jestem związana od dzieciństwa, od małej chodzę na mecze ukochanej drużyny i nie wyobrażam sobie życia bez tego sportu. Gra jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ to my możemy wcielić się w rolę takiego zawodnika żużlowego i jest to bardzo fajne 'doświadczenie'.

Jak trafiłaś do drużyny Coventry Bees?
Zostałam zaproszona do tej drużyny i nie miałam żadnych przeciwwskazań aby się nie zgodzić.

Jeżeli będą chcieli nadal abym była w Conventry to czemu nie.

Jako mała dziewczynka miałam okazję patrzeć na Leigh Adamsa , który został wzorem do naśladowania u bardzo wielu osób , także u mnie. Także dla mnie wzorem do naśladowania jest Piotr Pawlicki Jr.
Czy korzystasz z Forum SpS -a?
Nie korzystam.

W dużym stopniu przyczyniać się do osiągnięć drużyny.

W imieniu swoim i redakcji SpS życzę samych trójeczek i dziękuję za wywiad.
Dziękuję Smile

[email protected]
Mam szczęście i udało mi się porozmawiać z następną ,,Wojowniczką"
@Tyśka14 - Tesser team, 3 liga, grupa 5

Na początek standardowe pytanie: Czy masz faceta? Big Grin
Witam Smile  
Hahaha obecnie nie mam Big Grin

Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Interesuje się żużlem praktycznie od zawsze. Mieszkam w Tarnowie, gdzie żużel jest jednym z najważniejszych sportów, dlatego bardzo szybko ten sport stał się moim ulubionym. Postanowiłam spróbować swoich sił, ponieważ uważam, że kobiety też mogą się ścigać.
Jak trafiłaś do drużyny Tesser team?
Na początku miałam własny zespół, gdzie byłam kapitanem, ale z przyczyn technicznych stałam się wolnym zawodnikiem. Potem miałam kilka ofert z różnych klubów, ale najbardziej zainteresował mnie klub Tesser Team. Zostałam przyjęta i bardzo dziękuję kapitanowi, za to, że mogę być częścią tej drużyny.
To zależy od kapitana. Ja ze swojej strony nie planuję zmiany klubu, ale zobaczymy co się stanie po sezonie.
Czy masz jakiegoś zawodnika, który jest w jakiś sposób wzorem do naśladowania w tej grze?Raczej nie.
Na razie nie myślę o następnym sezonie. Staram się skupiać na obecnym i pomagać mojemu zespołowi, na tyle na ile umiem. Celem jest oczywiście awans.

Również dziękuję Smile

Redakcja SpS @Tanki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości