Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i Komentarze
W tym watku proszę zamieszczać wszelakie komentarze ,,Za sterami klubu", oraz ,,Wojowniczki SpS-a" Smile
Pomysł fajny ale dlaczego ograniczasz się do tak wąskiej grupy społecznej jak kapitanowie z jednej grupy ?
Wydaje mi się że wątek byłby ciekawszy gdyby wywiady były także z kapitanami drużyn z innych lig a nawet ze zwykłymi szarymi zawodnikami Wink
I Showmenami ktorzy juz sie zapisali na forum lub w grze i jego nick kazdy zna lub slyszal gdzies tylko nie wie dokladnie w ktorym kosciele dzwoni...
I moze zrob tez zestaw pytan.
Arrow Ulubiony tor np ja bym powiedzial BRT zawsze tam zdobywalem fajne zdobycze pkt
Arrow Nie lubiany tor ja bym np odp TLT Petardy nigdy mi tam nie szlo dobrze.Tragedia..
Arrow Marzenie sportowe w SpS ??
Arrow Czy byly jakies propozycje kontraktowe z innych klubow przed sezonem .Jak tak to jakie...

Itp...... wiesz o co kaman Smile
Czekałem na to pytanie Smile
W Kąciku Prasowym powstała pewna luka. Chciałem ją wypełnić Smile
A tak naprawdę to przez @RadekN26. Skutecznie omijał z relacjami naszą ligę. (Może uznał że jest w niej tylu niebieskich że nie trzeba o nich pisać ). Więc postanowiłem przeprowadzać wywiady z zawodnikami tylko 1.2 Tongue. Bo na więcej chyba nie znajdę czasu. Ale... Nie mówie nie Smile

@FENIX, @luczyk10 fajnie by było gdyby ktoś mi pomógł i zajął się 1.1 i Eligą Smile
No rozumiem ale gdybyś znalazł kogoś kto Ci pomoże mógłby być fajny materiał do poczytania czy tez zamieszczenia na Facebooku. Ja niestety nie mam obecnie czasu aby się tym zająć Wink
Widzisz... Ja Facebook -a omijam z daleka, nawet konta nie mam. Kiedyś miałem i się bardzo zawiodłem. Wystarczy mi nasze wąskie (jak narazie) grono znjomych i przyjaciół SpS -a Smile
Więc mnie tam nie zobaczycie Sad
Co do pomocy to musi być osoba dobrze znająca sytuację w danej lidze, aby móc zadawać ciekawe pytania Kapitanom czy zawodnikom. A ja nie śledzę niestety poczynań naszych kolegów w innych ligach Smile
Ja raczej tez odpadam.Glownie dlatego ze kilka srok za ogon nie dam rady trzymać naraz. Postanowiłem zająć sie zabawa HOP-BĘC (dwa praca zawodowa) i tego się trzymam.Lecz jest tutaj tylko zawodników ze moze ktos to ogarnie.
Smile
@Tanki zaangażuj Zmarźlika, ambitny chłopak jest Smile
Nie ta liga Big Grin
(07-01-2016, 23:27:52)FENIX napisał(a): I Showmenami ktorzy juz sie zapisali na forum lub w grze i jego nick kazdy zna lub slyszal gdzies tylko nie wie dokladnie w ktorym kosciele dzwoni...
I moze zrob tez zestaw pytan.
Arrow Ulubiony tor np ja bym powiedzial BRT zawsze tam zdobywalem fajne zdobycze pkt ...........
Fenix to nie był nasz tor, bo nasz stadion się dopiero budował i korzystaliśmy po cichu z Waszego Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości