Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEFEKTY
Moja propozycja jest następująca jeden defekt na mecz  Smile po moim meczu trzy defekty to jakaś kpina Angry
według mnie defektów powinno być zdecydowanie mniej już samo dawanie 22,95 strzelamy sobie w stopę z energią a do tego defekty co prowadzi do tego ze bardziej oplaca się jechać na 22,5 niż na 22,95
Każdy się liczy z energią teraz a mimo wszystko tych defektów jest za dużo...
(22-11-2015, 22:04:25)kwachuzg napisał(a): Moja propozycja jest następująca jeden defekt na mecz  Smile po moim meczu trzy defekty to jakaś kpina Angry
Ja taki prezent miałem na inaugurację sezonu
[Obrazek: Ce3taS6.png]
ale jak proponowałem ochraniacze żeby zmniejszały ryzyko kontuzji i dodatkowo defekt o 1% dla zachęty kupowania to mnie wyśmialiście Tongue teraz drżyjcie żeby nie złapać defektu Tongue
Ludzie wam nie idzie dogodzić. Tak Arek wymyślił sobie, z pewnością tak ma być i nic swoim marudzeniem nie zmienicie. Albo się dopasujcie do tego jak jest, albo droga otwarta Wink
MACIEY jak będziesz miał trzy defekty w meczu o wszystko to będziesz inaczej gadał
Kwachuzg tak to jest skonstruowane żeby się dwa razy zastanowić zanim użyje się rakiety . Ja uważam ,że tak właśnie powinno zostać. Co to za przyjemność kupować ciągle motor max i max tuning ?
(23-11-2015, 14:50:08)kwachuzg napisał(a): MACIEY jak będziesz miał trzy defekty w meczu o wszystko to będziesz inaczej gadał
2 mecze przed tym było czysto (na szybko spr), więc po prostu pech, że akurat w ważnym meczu
(22-11-2015, 23:37:28)Maciey napisał(a): MACIEY jak będziesz miał trzy defekty w meczu o wszystko to będziesz inaczej gadał

Oj uwierz mi, że nie będę miał z pewnością Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości