Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia transferowe druzynowe
Orzełki znowu potrzebują grajka ! I to szybko !
Pisać do mnie !
https://www.speedwaystar.org/profil-4306
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Zostalem dzisiaj kapitanem w trzeciej lidze ( przejęty Bot Team). Szukam zawodników chętnych do wspólnego i spokojnego wejścia do SH Smile mam 17 poziom i aktualnie jestem w drużynie sam Smile zapraszam na priv w grze - Leszczynianin2014.
(19-07-2020, 11:14:42)Bartosz Zmarzlik napisał(a): Orły https://www.speedwaystar.org/klub-126 poszukują zawodników do nowej gry z możliwością natychmiastowego dołączenia do drużyny jeszcze w obecnym sezonie. Wymagania-chęć do grania, obecność na meczach. Kontakt https://www.speedwaystar.org/profil-11332
Cały czas szukamy zawodnika do drużyny w nowej wersji gry.

Old Stars poszukuje 4 zawodników, 2 liga, grupa 1, jeździmy po grząskiej.
Zapraszamy! https://www.speedwayhero.com/klub-32
Pzdr
KAWALERIA SZATANA poszukuje zawodnika na przyszły sezon w SH. Zainteresowanych zapraszam do mnie na PW.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Polonia Hen-Kuk poszukuje 2 aktywnych graczy na nowy sezon w nowej grze ( a 1 nawet od teraz). Liga 2.3 nawierzchnia normalna. Zależy nam na graczach , którzy na meczach są online i są w nich aktywni. Zapewniamy wesołą atmosferę i wzajemną pomoc podczas gry. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW w grze.
Husaria Team Akademia szuka 1 zawodnika do klubu w SH....
Zainteresowani pisac priv
Klub z długą tradycją Magic Speedway poszukuje jednego zawodnika do nowej gry Speedway Hero (2 liga). Tradycyjnie ważna jest aktywność. Zainteresowani proszę pisać na pocztę w grze.
(01-09-2020, 09:36:00)gregory7372 napisał(a): Polonia Hen-Kuk poszukuje 2 aktywnych graczy na nowy sezon w nowej grze ( a 1 nawet od teraz). Liga 2.3 nawierzchnia normalna. Zależy nam na graczach , którzy na meczach są online i są w nich aktywni. Zapewniamy wesołą atmosferę i wzajemną pomoc podczas gry. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW w grze.

Oferta wciąż aktualna Smile Zapraszamy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości