Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zwalnianie personelu
to nie znaczy że trzeba zwolnić trenera rajder jest otyły i dlatego to tak jest
1 poziom 48-52 i bywają serie 5 na + jak i 5 na - Big Grin
(30-06-2015, 13:11:49)sothis napisał(a): A ja nie mam multi ale każda decyzja niesie za sobą konsekwencje dlatego mój pomysł proszę rozważyć i rzeczowo wypunktować Tongue

NO to nie jesteś błaznem tej gry Smile
A co do pomysłu - to już napisałem swoją propozycja, prosta, rzeczowa, sprawiedliwa. Jak w realu nie podoba mi się ktoś, zwalniam go. Zmieniam swoje zdanie co do zmniejszania poziomu. Jestem na nie. Chce zminiejszyc np. z 3 na 2, to zwalnia starego a nowego trenuje do 2 poziomu.
Napisałem - konsekwencją jest to, że płaci się niepotrzebnemu trenerowi. Natychmiast - odprawa, z okresem wypowiedzenia out. I tak mu będzie się płaciło tygodniówkę.
(30-06-2015, 13:17:20)sothis napisał(a): Różnica
1 poziom 50-50(chyba tak było)
3 poziom 64-36
podejrzewam że 4 poziom jest 70-30 a przy treningach które trwają 5dni to duża szansa na znaczne skrócenie treningu

Gdyby to było tak rzeczywiście z tymi procentami to ma sens. Nie mogę sie doczekać aż to Arek wprowadzi.
Ja płacę 1700 za 3 poziom a mi nawet nie osiąga średniej z 1 poziomu trenera. Peszek.
(30-06-2015, 13:07:09)guti napisał(a): Ten kto popełnił błąd traci co tydzień kasę i tu ten co nie popełnił ma kilka tysiakow wiecej - panie multi. Ale cóż pan multi sobie sprawdzil na innym koncie to jest gość i teraz boi d...ę, że straci na swoim cwaniactwie

Opanuj się, na cwaniactwie, że nie buduję wszystkiego na raz? To sie nazywa myślenie !!!
Cwaniactwem jest dorobienie się na błędzie gry i siedzeniem cicho i zbieraniem kasy i pakowaniem jej w mechanika, który w nieskończoność będzie pilnował aby błędna rakieta pozostała rakietą.
Ale błąd znaleziony i naprawiony, to cwaniactwo wychodzi bokiem i płaceniem duzych wypłay niepotrzebnym mechanikom.
I gołym okiem to widać po wynikach, na błednej rakiecie komplet za kompletem, a druga część sezonu co? Nie poszła? Czy brakowało kasy na nową rakietę ? CZYLI NA TO Z CZYM SIĘ BORYKALI WSZYSCY OD POCZĄTKU SEZONU.

Dziękuję, kończę z tym tematem, bo widzę że ani zieloni, ani fioletowi, ani czerwoni nie reagują juz na wycieczki personalne, a nie mam znów zamiaru być zablokowany, bo ktoś ma ból pupy i płacze że mu przestalo iść w grze, bo popełnił błedy.
Guti wszystko spoko ale w realu istnieje coś takiego jak okres wypowiedzenia jeżeli chcesz zwolnić kogoś tak o to musisz albo dyscyplinarnie albo czekasz Wink dlatego musisz ponieść konsekwencje(każdy musi) zatrudniania pracownika.
Można jeszcze wprowadzić umowy z członkami personelu że w przerwie między sezonami albo przedłużamy albo rezygnujemy jednak przyjście nowego członka wiązałoby się z poszukiwaniem go na rynku pracy na zasadzie:
Zgłosił się do ciebie xxxxx z ofertą pracy dla Ciebie, proponuje wynagrodzenie na poziomie x kontrakt podpisujemy na x lat w tym czasie xxxxx liczy na rozwój umiejętności do poziomu x przy założeniu udanych treningów/remontów itp. na poziomie 60%
jeżeli dane kontraktowe nie zostaną spełnione przez xxxxx otrzymujesz zwrot połowy jego pensji, jeżeli gracz nie spełni warunków z końcem kontaktu musi zapłacić 50% pensji więcej i jego opinia ulega pogorszeniu przy poszukiwaniu nowego pracownika. W przypadku wywiązania się z umowy rośnie pozycja gracza na rynku pracy co może skutkować wyższym poziomem wyszkolenia zgłaszających się pracowników
OO Asteck się zdenerwował heheh. Zapraszam do wątku, w którym wydałem oświadczenie jaka to była moja wiedza apropos motoru, a nie wyciąganie starych tematów, bo nowych brak.
Sothis ja bardzo uprościłem (uwazam, że w grach przegladarkowych takich jak ta im prościej tym łatwiej). Jak sie rozwiąże niuanse zwalniania to już nie mój wybór. Padło wiele propozycji, każdy ma jakiś punkt widzenia. Grunt to wybrac najlepszy, który bedzie uzywany jak najczęściej w praktyce, a nie - będzie zaporą, której nikt nie będzie chciał pzrekraczać

edit: A i pan multi to nie Asteck, to wszyscy gracze, którzy maja multi. Za bardzo kolega wziął do siebie... widocznie trafiłem w tym przypadku w sedno
edit2: ja żadnego błędu nie zrobiłem
A w realu są tez kontuzje przez pól sezonu. To nie życie to gra.
(30-06-2015, 13:55:54)guti napisał(a): (uwazam, że w grach przegladarkowych takich jak ta im prościej tym łatwiej
właśnie nie chodzi o to żeby było łatwiej tylko żeby było logicznie i jak najbardziej realnie Wink więc może kontrakty/umowy byłby dobrym rozwiązaniem

Cytat:A w realu są tez kontuzje przez pól sezonu. To nie życie to gra.

Fakt,
dlatego tutaj kontuzje trwają krócej co byś się nie nudził Tongue
(30-06-2015, 14:03:24)sothis napisał(a): właśnie nie chodzi o to żeby było łatwiej tylko żeby było logicznie
No Sothis wiadomo - logiczny to warunek pierwszy i najważniejszy.
Mi chodziło o prościej (łatwiej) w sensie konstrukcji pomysłu, a nie trudności dla gracza.
Tak czytam i nie dowierzam. O co wy się ludzie kłócicie Wink A po co? Tego już nie pojmę Big Grin Zrelaksulcie się wszyscy panowie i będzie w porządku Big Grin
Czy będzie możliwość cofania personelu czy nie mi to obojętnie, chociaż w jednej pozycji sporo przesadziłem i będę stratny. Ale jeśli ja będę to i inni, proste Wink A cztery strony waszych postów z dnia dzisiejszego nie wniosło tu nic, tylko nawzajem sobie ciśnienie podnieśliście Big Grin I wcale nie czyta się tego przyjemnie.. Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości