Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadki Speedway Hero !
(06-06-2020, 16:06:46)dantes205 napisał(a):
(06-06-2020, 15:26:41)Jurij Kamykov napisał(a): Znajdź mi chociaż jednego starego gracza który jest przeciwny zmianom w grze.

O ile dobrze pamiętam, to sam w tracku mówiłeś, że w SH nie zamierzasz grać.

Ale to nie ta przyczyna
To ja mam jeszcze jedno pytanie jak będą rozwiązane baraże w nowym wydaniu żeby uniknąć czegoś takiego jak w tym oto barażu
https://www.speedwaystar.org/live-67499.
Jak to zostanie rozwiązanie bo za takie coś jak dla mnie to degradacja do ostatniej klasy rozgrywkowej .I ostre kary finansowe np trzykrotność czy też pięciokrotność najdroższego obozu. Bo takie zachowania trzeba jednak zlikwidować .
popieram pomysł Tofika.
Tylko poszedłbym dalej. Panowie i panie z KS zakaz transferowy. Żeby nie uciekli z okrętu.
Da się zrobić !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Będzie to ogarnięte. Nie będzie "bs"'ów, a "w" będą chyba tylko po kontuzjach. Sprzęt domyślny sprawę ogarnie, ale oczywiście nie da się nikogo zmusić do jazdy "na maxa". Tyle tylko, że obie drużyny będą wówczas w podobnej sytuacji i nawet jeśli obie odpuszczą walkę to i tak emocje będą. Tongue
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dodam tylko że już nie będzie tak wielkich różnic w poziomach zawodników, co wiecej- nie będzie możliwe żeby wgl takie różnice powstały. W związku z tym nie będzie podstaw do nieambitnych ruchów graczy. Teraz ktoś może czuć się za słaby na daną ligę i nie chcieć awansować bo z kasą nie wyrobi. To już się na taką skalę nie powtórzy. Nie będzie również "gry wyborów". Indy i liga pójdą w parze.
Nieraz na sprzęcie domyślnym szybciej się śmiga niż Ci co wystawili Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
A co jeśli ktoś zjedzie z energią do 0, by mieć kontuzję? Żeby się nie okazało, że zaraz z tego gracze skorzystają.
Chciałem napisać coś kreatywnego, ale nie miałem pomysłu. Miłego dnia! Big Grin
[Obrazek: EBEBEB15.png]
Ze wszystkiego się korzysta jak jest możliwość.

Na mnie też hejt dawno temu padł gdy mecz wygraliśmy a ja na E oszczędzałem Smile Niby błąd ale...dozwolony.
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
No dobra ale poziom będzie wyrównany. Jaki sens będzie w odpuszczaniu, przez to braku zarobku. Jest ktoś, kto czuje frajdę z tego że mu w grze nie idzie dobrze? Takich elementów żadne rozwiązanie nie wykluczy.
Pamiętajcie że nowi gracze dużo szybciej dogonią doświadczonych poziomem skilla.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości