Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego DUŻE ZMIANY są potrzebne? - dyskusja GM_Arek
Jedna najważniejsza wiadomość: Czy będzie reset skili?
TAK czy NIE?
[Obrazek: rqIIu1o.png]
R666 dokładnie te samo pytanie zadaje bo jak tak to 18 sezon jest moim ostatnim w tej grze
Arku krótka piłka. Umiejętności przechodzą na nową odsłonę? Dobrze widać, że przez taki ruch stracicie wielu graczy. Skoro w nowej odslonie zawodnik zakładający konto pare sezonów później będzie miał szanse walczyć z najlepszymi to i będzie mógł walczyć z obecnymi zawodnikami którzy poświęcili swój jakże cenny czas aby wystrzelić z forma w odpowiednim momencie.
"Szczegóły wkrótce"
Jesteśmy w trakcie finalizowania testów zamkniętych. Przed nami otwarte testy, w których z wyselekcjonowanymi graczami skontaktujemy się w celu otrzymania pomocy w zakresie rozwoju naszego projektu.

Czyli mamy rozumieć że pewna grupa graczy pozna sobie grę i będzie miała kolosalna przewagę na start? Nie uważacie ze powinny być testy otwarte dla wszystkich przez parę dni żeby każdy równo poznał silnik a nie tylko parę osób?
Na FB w komentarzu jest odpowiedź "A testy są przygotowane tak, by testerzy nie mieli większej wiedzy od pozostałych graczy." Jeżeli tak faktycznie jest to ja poproszę o listę wyróżnionych graczy i kryteria wg, których zostali oni wybrani. W ten sposób będziemy mogli łatwo ocenić czy to prawda czy kolejne Wasze kłamstwo. Łatwo będzie można porównać tą listę z najlepszymi w SH po pierwszym sezonie.

Wstyd, w SS był sezon 0 dla wszystkich, teraz robicie jakąś grupę wybrańców, bóg wie na jakiej podstawie. Pokazujecie środkowy palec wszystkim, którzy siedzą tu od 17 sezonów, wszystkim co utrzymują tą grę kupując VIPa bez przerwy
[Obrazek: logo_by_adamowski10-d9shcq3.png]
Sezon 0 powinien być dostępny dla wszystkich. Jak się komuś nie spodoba to przestanie po prostu grać i po krzyku. Kupując samochód mam przecież prawo do jazdy próbnej. Jak on mi nie podchodzi to kupuję inny model. No i pytanie chyba najważniejsze...dla kogo są robione wszystkie gry ? Dla twórców czy dla szerokiego grona graczy ? Po co robić SH jeśli zagra tam może 20 osób i to przypadkowych ? Media to potężna władza. Może wypromować nową grę ale i może zniszczyć ją w zarodku. Tego już Arek nie wziął pod uwagę Sad Tworzy nowy projekt nie patrząc wstecz. Ma w dupie zdanie obecnych graczy tylko prze do przodu zaślepiony swoją wizją super-managera. Mnie osobiście zabolało tylko to że przez cały czas była mowa o zmianach w SpS a nie nowym projekcie. Wystarczyło dawno temu o tym wspomnieć i nie byłoby dzisiaj smrodu. Każdy by to sobie poukładał w glowie przez kilka sezonow i migracja do nowego projektu przebiegłaby świadomie i bezboleśnie. Teraz jest szambo i wzajemne oskarżenia. Moje zdanie się nie liczy ale posłuchaj Arku może bardziej doświadczonych graczy którzy zostawili w tej grze sporo zdrowia i nerwów. O czasie nie wspomnę. To mi przypomina sytuację z pracy. Z dnia na dzień szef mówi do mnie że obniża mi pensję i przenosi na inne stanowisko bo ma taką wizję rozwoju firmy. Albo się na to zgodzę albo mam wypier.....ać natychmiastowo. Ja odszedłem ale firmy już nie ma. A były szef dzwoni jeszcze do mnie co kilka miesięcy i przeprasza mnie. A ja dla tej pracy poświęciłem wszystko i zostałem potraktowany jak śmieć. Tutaj jest podobna sytuacja. Jest szef ( a nawet kilku ) a my nie mamy prawa głosu bo jesteśmy tylko podrzędnymi robolami i na moje miejsce jest 15 chętnych. Życie zweryfikuje kto jest bardziej potrzebny... twórcy gry czy jednak gracze ? Nie tak miało być. Po kilku latach stawia się nas pod ścianą i nie reaguje na żadne słowa. Mamy się podporządkować albo wypad. I to najbardziej boli. Może kiedyś Arek z Kubą doświadczą takiego stanu w jakim jesteśmy teraz my. Okłamani i oszukani. A wystarczyło tylko jedno proste zdanie kilka sezonów wstecz. " Pracujemy nad nowym projektem gry ". I nie byłoby teraz zawieruchy z Wieeeelkimi Zmianami w SpS.
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Jestem za nowym projektem i resetem skilli. Wiąże sie to z ryzykiem, ze gracze odejdą ale rownie dobrze gra moze zyskac nowych. Jezeli Arek uwaza, ze jest to krok do przodu to jestem jak najbardziej za.
Arek przestańcie nas oszukiwać. Dobrze wiadomo, że teraz w aktualnej odsłonie są osoby, które wiedziały po prostu więcej od innych. Kiedy my wszystko liczymy jak zaplanować trening, co trenować, żeby wyszło najlepiej, pewne osoby wiedziały o wszystkim, że powstanie nowy projekt i jako jedyny team w całej grze dopasowali skille w ten sposób, żeby mieć efekt na już teraz. Zostało podane już wcześniej wiele dowodów na ten temat, ale dzisiaj po wejściu na stronę SpeedwayHero i ujrzeniu tego obrazka ("Najnowszy: RadekN26") to już było po prostu za wiele. Dobrze wiedzieć, że w tej grze są równi i równiejsi.

[Obrazek: xx2741qkc5pq.jpg]
Nic dodać nic ująć !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości