Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godziny skróceń treningu
(14-04-2019, 18:36:09)Amund napisał(a): Będąc w 17 gr nie dostaje się godzin za awans do 2 rundy imk i gpc. Zrobiłeś 99h w SPM i to tyle w tym sezonie. Poza tym mógłbyś wkleić screena z rejestrem

Godziny, które miałem wykorzystałem na bieżąco. Przed tygodniem wskoczyło mi 440 godzin. Sam byłem zaskoczony, ale postanowiłem, że wykorzystam je w późniejszym czasie. Jednak te "zniknęły" i mam zero. Tylko o to mi chodzi.
Rzeczywiście dziwne !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(14-04-2019, 18:44:47)wojski napisał(a):
(14-04-2019, 18:36:09)Amund napisał(a): Będąc w 17 gr nie dostaje się godzin za awans do 2 rundy imk i gpc. Zrobiłeś 99h w SPM i to tyle w tym sezonie. Poza tym mógłbyś wkleić screena z rejestrem

Godziny, które miałem wykorzystałem na bieżąco. Przed tygodniem wskoczyło mi 440 godzin. Sam byłem zaskoczony, ale postanowiłem, że wykorzystam je w późniejszym czasie. Jednak te "zniknęły" i mam zero. Tylko o to mi chodzi.
Tego, że godziny z nikąd Ci wpadły nie zgłosiłeś, ale już to, że godziny, które Ci się nie należały znikły, to zgłosiłeś i jeszcze żądasz ich przywrócenia. Brak słów. Skoro należało Ci się 0 godzin i tyle ich teraz masz, to w czym problem? Błąd który powinieneś zgłosić, to taki, że otrzymałeś niesłusznie 440h, o ile w ogóle to prawda.
(14-04-2019, 21:51:42)brylu napisał(a): godziny z nikąd Ci wpadły nie zgłosiłeś
@brylu , ale ponoć @Kuba sprawdzał/sprawdza błędy z godzinami - jednak chyba nie dokładnie , więc wpadły.

(08-04-2019, 21:47:41)wojski napisał(a): Godziny skróceń, które otrzymałem za zawody IMK i GPC "zniknęły". Sprawdźcie co się stało
"Sprawdźcie co się stało" - pierwszy post - ktoś sprawdził ? Kto / co naprawił błąd ? Nie wiemy. To najpierw "gra" daje godzinki , a po czasie odbiera ?

Kurde dlaczego w sumie my musimy to wszystko obliczać i pilnować jako gracze ? Druga sprawa która znów wraca - @wojski zgłasza problem i ważne , że nie korzysta  , a czy byli inni którzy skorzystali ?
Sprawdzenie tego problemu zajmuje tylko kilka minut a nie godzin. Jest zgłoszony problem ( lub błąd ) i znowu nie ma sensownego wytłumaczenia Sad Przecież ja nie muszę znać FAQ na pamięć ! Wpadają mi godziny skróceń to je od razu wykorzystuję i nie obchodzi mnie to skąd one się wzięły. Jadę mecze i zdobywam jakieś pkt. to logiczne że coś może mi wpaść ! Powinienem po każdym meczu zaglądać do FAQ i sprawdzać czy mi się godzinki należą czy nie ? Mam to wykorzystuję bez sprawdzania. Jestem oszustem ? Chyba raczej nie w takiej sytuacji. Teraz wiele osób ma dylemat i pełne gacie bo wykorzystali te godziny a nie wiadomo czy im się należały Smile Jest błąd i ani słowa czy został naprawiony !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
@brylu - trafione w punkt!
@Sidney68 - jeśli ktoś ma godziny do wykorzystania to ma też rejestr, w którym może sprawdzić ile i za co wpadło. To naprawdę zajmuje chwilę. Skoro ktoś widział "nagły przyrost" to mógł sobie sprawdzić skąd się wziął. No ale przecież lepiej zacząć płakać, że jakieś godziny "zniknęły" nie ot tak... dla zasady, bez żadnych dowodów, a gdy Arek pisze, że jest OK i godzin nie ma bo się nie należały, to jeszcze raban dalej robić... masakra... Sad
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Chodzi tylko o to że jest prawdopodobnie błąd o którym znowu się milczy Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Prawdopodobnie to błędu nie ma, tylko kolega się totalnie zakręcił... może by tak napisał czy przypadkiem na swoim drugim koncie tych 440h nie widzi. Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Tutaj już wszystko jest możliwe Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(14-04-2019, 00:58:06)wojski napisał(a): Robiłeś ze mnie idiotę jak był błąd ze startowcami, teraz robisz kiedy chodzi o godziny skróceń. Brnij dalej. Za chwilę będziesz grał w tę grę sam
ja sprawdziłem dla pewności rejestr, w którym nie widzę byś otrzymał wspomniane godziny skróceń. Ale skoro uważasz że kłamię i robię z Ciebie idiotę, to już na bardzo poważnie poproszę screen z twojego rejestru, bo chcę mieć pewność że mam w takim razie jakiś błąd w rejestrze i nie widzę tego co ty. Tak więc, BRNIJMY DALEJ bo trochę się zezłościłem tym razem na te pomówienia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości