Ankieta: Czy uważasz, że w związku z "aferą obozową" sezon należy opóźnić?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
42.86%
30 42.86%
NIE
57.14%
40 57.14%
Razem 70 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obozy drużynowe
Pracowałem kiedyś w takiej firmie, gdzie szefostwo wolało zawsze uczyć się na swoich błędach, zamiast wydać trochę więcej kasy na specjalistów. Dodatkowo opłacali członkostwa w jakich dziwnych stowarzyszeniach, których głównym celem było przyznawanie swoim członkom nagród i wyróżnień, więc wszyscy żyli przeświadczeniu o swojej zajebistości. Dzisiaj firmy nie ma, a szefowie zostali z długami, bo się wyłożyli na jednej umowie z kontrahentem, który wiedział, kogo zatrudnić.

Sorry czerwoni, tak mi się skojarzyło
GM_Arek - czas uaktualnić galerię wstydu Big Grin
(25-03-2019, 23:21:13)Houczas napisał(a): GM_Arek - czas uaktualnić galerię wstydu Big Grin

czekaj bo spr pona 6k kont zajmie trochę czasu i braknie miejsca Big Grin
(25-03-2019, 23:22:31)bunge napisał(a):
(25-03-2019, 23:21:13)Houczas napisał(a): GM_Arek - czas uaktualnić galerię wstydu Big Grin

po co 6000 kont sprawdzać jak aktywnych może 300?
(25-03-2019, 23:22:31)bunge napisał(a):

jakie 6 tys ...700-800 kont. Ludzie tu sa konta nie kasowane pacjentow ktorzy grali dzien lub dwa z 1 lub 2 sezonu
Nie przesadzajcie z tym hejtem na twórców gry - w tej chwili pracują przy tym dwie osoby, z czego tylko jedna odpowiada za kod. Błędy były, są i będą nie tylko tutaj, ale w o wiele większych projektach. Być może brakuje trochę prześwietlenia podejrzanych akcji, ale przede wszystkim to my, gracze, powinniśmy dbać o to, by wszystko toczyło się na równych zasadach...
dlatego jestem spokojny o swoja gre.
Ciekaw jestem jak to się wszystko skończy. Nikogo nie osądzam, ale żeby się nie okazało, że czołówka to zwykli oszuści.
(25-03-2019, 23:26:36)pawelek napisał(a): Nie przesadzajcie z tym hejtem na twórców gry - w tej chwili pracują przy tym dwie osoby, z czego tylko jedna odpowiada za kod. Błędy były, są i będą nie tylko tutaj, ale w o wiele większych projektach. Być może brakuje trochę prześwietlenia podejrzanych akcji, ale przede wszystkim to my, gracze, powinniśmy dbać o to, by wszystko toczyło się na równych zasadach...
W sumie może i racja
zobaczymy jak jak rozwiążą tę sytuację
(25-03-2019, 22:59:16)kogut napisał(a): Odziwo czołowe kluby Eligi sie tu nie wypowiadają... A tez ich to powinno ruszyć
ale co Cie dziwi... Goscie maja na forum po 300-600 postow a jak byla afera z TSem to ani Ostrovia ani WCB nie napisalo zadnego posta ww. temacie. ale druzynowo wszyscy TSy nabite po 60-70 a przeciez nie idzie tego wbic w 1 sezon,wiec kto wiedział, to wiedzial dawno i cicho trenowal zbugowany TS/Sprzeglo. Tak gwoli wyjasnienia Tobie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości