Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostępna odnowa w finale IMK
Zamknijcie juz ten watek
Ubaw po pachy i to za darmola !!! Jak przekupy na rynku !!! To tylko GRA nic więcej ! Kto ma jaja szykuje motór na ripleja i jadzie !!! A państwo się tu od 16 stron wykrwawiacie :-) Jechać zawody od nowa jak na Rycerzy Speedwaya przystało, anie się tu samolotami, banami, karami i innymi nananana przerzucać !!!! Pozdrawiam Hołdys ;-)
(13-07-2018, 19:57:13)GM_Arek napisał(a):
(13-07-2018, 17:16:55)Maciey napisał(a): Problem chyba znów trafił w inne miejsce, winni są w towarzystwie którego nie można ruszać lub się nie chce Smile Szkoda, ale tak to już jest w tym naszym "menagerze" Smile

Temat zakończony i nie ma chyba co sie spinać. Każdy widzi jak jest, brak kar, regulamin możemy wywalić do kosza.
"Przyjdzie kryska na Matyska" - zobaczymy w niedalekiej przyszłości jeśli ktoś mniej znany albo lubiany złamie regulamin i jakie tego będą konsekwencje. Miłego weekendu

Zatem manager mówi: sprawdzam! Przypomnieć ci za co masz już ostrzeżenie grążące banem? Właśnie (jako ani mniej znany) zostałeś zaliczony do cyt: "towarzystwa którego nie można ruszać", które tak bardzo krytykujesz i którego wiecznie w grze usilnie poszukujesz.

Właśnie tu jest największy problem. Tu się nie banuje za łamanie regulaminu w grze tylko za potyczki na forum Smile

Ale już dość tego, bo zeszliśmy niepotrzebnie z tematu chłopakom Smile
Poznajesz moją twarz gdy ja szczytu sięgam?
Teraz mnie znasz? Ja teraz Ciebie nie pamiętam. Cool
(13-07-2018, 21:06:58)Tofik napisał(a): ci co pobrali odnowy i Energetyki już ich w powtórce i na lige nie bedą mieli Pozostali bedą mieć do dyspozycji energetyka

I tu bym się w 100% zgodził.
(13-07-2018, 20:38:29)Graudenz napisał(a): Jak masz chęć to se wkręć.... dla mnie temat zakonczony. Nie jestem Don Kichotem zeby walczyc z wiatrakami Tongue
Użył bym innego określenia Big Grin Tongue
w sumie temat mnie nie dotyczy,bo nie jechałem w finale..ale służę pomocą jak coś,mianowicie mam sznurek i taborecikBig Grin
[Obrazek: Pt3o3IT.png]
(14-07-2018, 00:47:55)Jurij Kamykov napisał(a):
Tofik dateline="<a href="tel:1531512418">1531512418</a>' napisał(a): ci co pobrali odnowy i Energetyki już ich w powtórce i na lige nie bedą mieli Pozostali bedą mieć do dyspozycji energetyka

I tu bym się w 100% zgodził.
a dlaczego mielibysmy nie uzyc energetyka w powtorce?
Tu chodzi o tych co pobrali jednocześnie energetyka i odnowe... (chyba) Wink
APATOR Toruń !!!
Faktycznie, nie doczytalem postu Tofika, sry Tongue
Zostało zrobione:
- dodajemy 10k finalistom za straty sprzętowe +
- oddajemy godzinę z treningu +
- zwracamy koszt energetyków +
- zwracamy koszt odnowy i przywracamy ją przed ligą +
- została przywrocona możliwość naprawy silników tym, którzy ja wykonali

Zawody zostaną wyzerowane i ustalone na nową date jak tylko uzyskam informację od Arka na kiedy je przekładamy.

Prosiłbym o nie zaśmiecanie wątku wpisami które nic do niego nie wnoszą, aby każdy mógł zobaczyć ten post.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości