Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coventry Bees
#11
Brawo Magnus Wink
APATOR Toruń !!!
#12
Magnus ja tez cos przygotowalem na nasza lige . Bo mowilem Radkowi ze biore 2.3 hehe . Ale fajnie .
#13
no to mam ukryte talenty dziennikarskie ww druzynie :d
http://www.crumper-foto.net

1 sezon - 9,21 (3L)   6 sezon - 11,07 (2L)
2 sezon - 12,71(3L) 7 sezon - 9,71 (2 L)
3 sezon - 13,71(3L) 8 sezon - 9.21 (2 L)
4 sezon - 10,64 (2L) 9 sezon - 10,79 (2 L)
5 sezon - 10,21 (2L)
#14
fajnie się to czyta Big Grin
#15
no to redaktorzy może jakieś opinie po 2 kolejkach ligowych??
#16
moze cos sie wyskrobie w wolnym czasie Tongue
#17
Strasznie nudne dwie kolejki
To miał być udany i przede wszystkim zacięty początek sezonu. No cóż o ile kibice w pierwszej kolejce obejrzeli dwa zacięte mecze. Tak druga kolejka totalnie rozczarowała oczekiwania kibiców. Nasza ekipa na inaugurację podejmowała beniaminka 2 ligi Get Well Toruń. Jaki był wyniki i czy ekipa gości powalczyła na torze w  Coventry?

I Kolejka
Coventry Bees- Get Well Toruń 68-22
Zanim mecz się zaczął to skończyły się emocje. Torunianie  w żaden sposób nie byli w stanie podjąć walki. Pierwsze trzy gonitwy to pewne wygrane po 5-1 i prowadzenie 15-3 gospodarzy. Niestety 4 bieg znów wygrana Pszczół 5-1 i prowadzenie 20-4. Dopiero w 5 wyścigu goście rozdzielili parę z Coventry, drugi na mecie zameldował się Zzstar. Były to początki kłopotów sprzętowych Lopeza i słabszej postawy tego zawodnika w tym dniu. W biegu 7 i 8 gospodarze znów przegrywają po 4-2 a w połowie meczu mamy wynik 37-11!! W gonitwach 10 i 13 padają remisy 3-3 ( warte jest odnotowanie że w biegu 10 Lukhero z Get Well wygrywa gonitwę ).  Kolejne biegi to pewne wygrane po 5-1 przez gospodarzy.
Najwięcej punktów zdobyli:
Coventry Bees
Melon 18 -15 pkt
Maras -14 pkt
Get Well Toruń
Lukhero- 8
Zzstar -5
Po meczu powiedział:
Magnus mecz bez historii, chociaż rewanż może być trudny lub ciężki. Rywal nie pokazał totalnie nic, ale jadąc u siebie może sprawić sporo problemów innym rywalom. Forma moja póki co jest słaba ale związana jest z trudnym obozem i brakiem nowych silników w moim garażu.

W innych meczach padły wyniki:
1,5 L Methanol – Orły Gorzów 44-46
Tarnowskie Jaskółki- Motomyszy z Falubazu 63-27
Galactic Speedway Team- SK Dezerterzy  45-45

2 kolejka
Wyjazd Coventry Bees do Zielonej Góry miał być pierwszych ze sprawdzianów ekipy pszczółek. Niestety mecz był bardzo nudnym widowiskiem, a jedyną atrakcją była …walka Marasa o rekord toru. Coventry Bess na torze w Zielonej Górze robił co chciał a gospodarze w pojedynczych biegach próbowali podjąć walkę.

Motomyszy z Falubazu – Coventry Bees 28-62
Zaraz przed wyjazdem w klubie odbyło się spotkanie zawodników z działaczami. Pszczółki naradzały się jak szybko i sprawnie rozprawić się z rywalem, nie tracąc zbędnych sił na jakąś zaciętą walkę. Początek spotkania to dwie wygrane po 4-2 gości i remis w trzeciej gonitwie. Tak więc mamy wynik 7-11 dla Coventry. Czyżby jakiś kryzys formy lub słabszy sprzęt gości? Nic z tych rzeczy kolejne biegi idą już po myśli gości. Sygnał do lepszej jazdy dali Maras i Magnus wygrywając 5-1 bieg 4. Kolejne dwie gonitwy wygrywają Pszczółki po 4-2 i po 6 wyścigach Coventry prowadzi już 24-12. Dalszych startach goście znów zwiększają przewagę o czym świadczy wygrane podwójnie biegi 7,8,9 i rosnąca różnica punktowa, przed biegiem nr. 10 mamy wynik 39-15 dla gości. Szykuje się kolejny pogrom gospodarzy? Gonitwa 10 to remis 3-3 głownie za sprawą świetnej dyspozycji w tym biegu Yaosi. Wydawało się że może gospodarze wracają do gry lub choćby dobrej dyspozycji z początku meczu. Niestety Coventry w pełni kontroluje sytuacje na torze skąd biorą się wygrane w kolejnych gonitwach. W biegu 14 i 15 padają remisy 3-3 które nie decydują już o niczym. Warte odnotowania jest fakt, że w biegu 12 Maras poprawił rekord toru.

Najwięcej punktów zdobyli:
Motomyszy z Falubazu:
Yaosi -9 pkt
Rafikzg – 8 pkt
Coventry Bees
Maras -14 pkt
Crumper- 12 pkt
Po meczu powiedział:
Maras- mecz był taki nudny że rekord toru zrobiłem hahahha. Dzięki za meczyk choć jadąc na najsłabszym sprzęcie radziłem sobie dobrze. Czekamy na mecz z Jaskółkami bo to będzie prawdziwa wojna

W pozostałych meczach:
Get Well Toruń - Galactic Speedway Team 29-61
SK Dezerterzy  - 1,5 L Methanol 57-33
Orły Gorzów - Tarnowskie Jaskółki 36-54

Po dwóch kolejkach w tabeli prowadzi:
1.     Covenrty Bees 4 +80
2.     Tarnowskie Jaskółki 4+54
3.     Galactic Speedway Team 3 + 32
4.     SK Dezerterzy 3 +24
#18
Mecz na szczycie. Kto wygra???
 
Spotkanie jak spotkanie. Jeszcze przed meczem obu ekipom udzieliły się spore emocje. Gospodarze wyznaczyli porę meczu na godzinę za którą zawodnicy Pszczół delikatnie pisząc nie przepadają (godzina 9.00). Potem z przyczyn niezależnych sprzęt Crumpera zamiast pojechać na obiekt Cougar Stators Team znalazł się w …innej części świata. Ach te linie lotnicze. Tak więc Pszczoły zaczęły pechowo… Mobilizująco za to dla Coventry działała myśl że po drugiej stronie startuje były zawodnik Pszczół Maras. Patrząc na zainteresowanie meczem i liczba kibiców potęgowały emocje z obu stron.
 
Tak więc zaczynamy. W pierwszym wyścigu najlepiej z pod taśmy wystartował Magnus co dla kibiców obu drużyn było sporym zaskoczeniem gdyż do tej pory ten zawodnik raczej zawodził. Tuż za Nim jechał Bartgda, który na 3 okrążeniu minął zawodnika z Coventry. Na mecie mamy 4-2 dla gospodarzy!! Kolejne 3 biegi kończą się remisami po 3-3 i po 4 wyścigach delikatną przewagę mają gospodarze prowadząc 13-11. W 5 gonitwie rewelacyjnie ze startu wychodzi para Pszczół Melon18 i Lopez, jednak na drugim okrążeniu ten pierwszy zostaje wyprzedzony przez Pulo81 i na mecie jest 4-2 dla gości a wynik meczu w tym momencie wynosi 15-15. Dwa  kolejne wyścigi to remisy po 3-3 ale już widać że powoli na torze lepiej sobie radzą zawodnicy gości. Przełom następuje w biegu 8 wygranym przez parę Lopez&Melon podwójnie. Coventry prowadzi w tym momencie 26-22. W następnej gonitwie lider Coventry Hola77 po raz kolejny wygrywa a że na trzecim miejscu do mety dojeżdża Agata1 mamy 4-2 dla gości i prowadzenie w tym momencie wynosi już 30-24! Gospodarze jednak nie poddają się i już w kolejnej gonitwie zaczynają odrabiać straty wygrywają 4-2 i tym sposobem zmniejszają straty tylko do 4 pkt (32-28 dla Coventry ).  Z powodu upału zaczyna się przerwa zarządzana przez sędziego. Crumper (Coventry) dzwoni po całym świecie szukając swojego sprzętu a zawodnicy obu klubów przygotowują się do ostatecznej walki o ligowe punkty.  Wyścig 11 i wygrana 5-1 gości. Wspaniały start pary tym razem Hola77 oraz Melon18 którzy pewni e pokonują Qwery i Bartgda. Mamy wynik 37-29 dla Coventry i sytuacja gospodarzy staję się trudna. Cougar Stators Team jednak się nie poddaje i wygrywa kolejne trzy biegi po 4-2 i przed ostatnim wysięgiem mamy 43-41 dla gości. Tak więc ostatni biega ma decydować o końcowym wyniku. Ze strony Coventry pod taśmą melduje się nie pokonany w tym dniu Hola77 oraz Lopez. Gospodarze to skuteczna para Pula81 oraz Maras. Bieg wygrywa 4-2 i mamy zwycięstwo gości 47-43. Rewanż będzie zapewne świetnym pojedynkiem.
Po meczu powiedzieli:
Magnus (Coventry -12 pkt) – Trudny mecz i tak się złożyło mój najlepszy występ. Podziękowania szczególnie za bardzo dobrą jazdę Melona18. Ważne punkty dla Nas zdobyła Agata1. I to oni pokazali charakter naszej drużyny.
Crumper ( Coventry – 0 pkt) – hm mimo klapy z mojej strony. Jesteśmy mocni. Równy skład i się uzupełniamy wzajemnie. Bardzo mnie to cieszy.
W pozostałych meczach:
Galactic Speedway Team vs Janusze stadionów 49-41
Kolejny dobry mecz obu ekip. Wydawało się, że gospodarze powinni sobie łatwo poradzić ze słabsza ekipą. Początek meczu to totalna dominacja galaktycznych i pewne prowadzenie. Po przerwie gości rozpoczęli odrabianie strat co pozwala mieć nadzieję dla gości w rewanżu.
 GKM GRUDZIĄDZ vs Orły Gorzów 19-71
GKM to niestety najsłabszy zespół 2 ligi. Każdy mecz to łatwe punkty dla rywali. Tym razem gorzowianie nie mieli żadnych problemów  z odniesieniem wygranej.
 The V.I.P RaiderZ vs SK Dezerterzy 29-61
To miał być mecz numer 2 w tej grupie, niestety kibice byli nim mocno rozczarowani. Dezerterzy tym razem nie dali żadnych szans gospodarzom kontrolując wydarzenia na torze od początku do samego końca.
 

Komentarz
Ta grupa nie ma faworytów, nawet Ci którzy prowadzą w tabeli w następnym meczu mogą doznać porażki z każdym rywalem ( może poza GKM ). Nawet postawa Januszy Stadionów może sprawić w pewnym momencie rywalom ogromne problemy. Wygrana Coventry z liderem jest niezwykle cenna i może procentować w przyszłych kolejkach.  Pozostali  rywale do walki o awans wykorzystali potknięcie lidera a to spowodowało że sytuacja w tabeli jest bardzo trudna do przewidzenia jak się zakończy .
#19
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRkPwuy42x-WSURk-qNbY4...Y_xZARCKee]Coventry Bees – Historia Jednej Drużyny
Ilu z Was zastanawia się przychodząc do nowego klubu, ile sezonów ten klub śmiga w grze? Czy jest to projekt stworzony na siłę, żeby zaistnieć na forum i 2-3 sezonach upaść? Czy jest to klub z tradycjami tak jak Coventry, które istnieje od …pierwszego sezonu!!
 
Początki  Pszczół i pierwszy sezon
W marcowy poranek nie jaki Crumper założył sobie klub Coventry Bees i został od razu jej kapitanem. Jest to jeden z nielicznych przypadków w której zawodnik od samego początku jeździ w jednym klubie nie zmieniając barw przez 11 sezonów!!  W przeciągu tego sezonu do klubu dołączali bardzo wielu zawodników. Część z nich po krótkim czasie opuszczało drużynę,  kończąc przygodę z  gra ( np. groow)  lub kontując karierę w grze do dnia dzisiejszego (Wazza, Kieliszek86 ). W dniu 16.04.2015 do drużyny dołączył Melon18, co jak się później okaże jeden z filarów Coventry.
Tak więc zespół przystępuje do rozgrywek 3 ligi gr.2 gdzie odnosi  5 zwycięstw, 1 remis i niestety przegrywa aż 8 spotkań. Bilans ten daje drużynie  dopiero 6 miejsce w lidze i zmusza drużynę do rozegrania  spotkań barażowych. Debiut ligowy Crumpera niestety  nie był udany, gdyż zawodnik ten został wystawiony do jazdy z kontuzją, a lekarz zawodów nie dopuścił Go do jazdy. Jego drużyna przegrywa 48-40 z KSŻ Judyta Krosno. Co ciekawe w grupie tej występuje również zespół Smokersi Krzepice późniejszy wielokrotny Mistrz.  Pierwszy sezon  Pszczół dobiega końca w składzie: Crumper, Melon18, Boom, Roro, Rickey, Unistka.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQGXD_zuYWIbWMWfLPDAmX...2R-qiz5GQO]


Awans do 2 ligi i dalsze wzmocnienia składu
Drugi sezon to bardzo udany okres. Pszczoły zdobywają  3 miejsce  i lekkie roszady w drużynie.  Do baraży zabrakło …2 punktów! W dniu 20.07.2015 do drużyny dołącza Lopez, który również śmiga w tej drużynie do dnia dzisiejszego!! To co nie udało się przez dwa sezony zespół osiąga w trzecim sezonie. Drużyna wygrywa 3 ligę  zdobywając 31 pkt i wyprzedziła ekipę Partyzant40. Tak więc awans stał się faktem!! Ważne jest to że w drużynie nastąpiła stabilizacja składu i żaden zawodnik nie opuścił drużyny!!!
Niestety sezon 4 nie zaczyna się szczęśliwie dla drużyny z Coventry. Ekipę opuszcza Unistka. Co mimo takich zmian personalnych udaję się zająć dobre 4 miejsce. Pierwszy mecz w 2 lidze Coventry rozgrywa z Zastalem Zielona Góra i przegrywa 38-51. 
Sezon 5 to solidne wzmocnienie drużyny! Do ekipy Pszczół przychodzi Swk6 i od razu staję się liderem tej drużyny!! Wzmocnienie jest ale pozycja Coventry Bees w lidze jest ta sam czyli 4. Niestety kibice są troszkę zawiedzeni postawą Pszczół.
Sezon 6 to wreszcie sukcesy w lidze. Coventry zajmuje 2 miejsce uznając wyższość Black Vikngs Team. W meczach barażowych Pszczoły walczą z Fileatmi z Mintaja. Niestety oba mecze przegrywają i awans do 1 ligi niestety staje się nie możliwy ( 68-21, 54-29). Indywidualnie bardzo dobry występy zalicza Swk6 m.in. 13 miejsce W IMŚ i 16 miejsce ZK.
Sezon 7 przynosi zmiany w drużynie. Ekipę opuszcza  Melon a w jego miejsce przychodzi Magnus. Mimo drobnych roszad w składzie ekipa Pszczół zajmuje 4 miejsce w lidze. Swk6 znów startuje w finale ZK, ale niestety okazuje się najsłabszym zawodnikiem tych zawodów.
Sezon 8 przynosi kolejne roszady w składzie, klub opuszcza kolejny wielo sezonowy zawodnik a jest nim Roro. Niestety w Jego ślady idzie też …Swk6. Wydaje się że kryzys dopadł Coventry, ale już uznana marka drużyny w środowisku powoduje że wzmocnienia wyglądają niezwykle solidnie. Do drużyny dochodzą Kosmita13 i Bagro. Sezon jest niestety słaby w wykonaniu Pszczół drużyna zajmuję 5 miejsce i musi pojechać spotkania barażowe o pozostanie w 2 lidze! Pewne wygrane 68-22 i 66-24 z SK Dezerterzy dają ekipie Pszczół prawo jazdy dalej w 2 lidze, gr.3.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRuLIPfHJwH7iwLAWbieV2...xFO3VX-Duw]

Powrót Melona!!!
Sezon 9 znów przynosi zmiany, z drużyną pożegnał się z Bagro przechodząc do Black Vikngs Team. Do ekipy dochodzi Maras oraz  Melon. Niestety oprócz Bagro klub opuszcza kolejny filar Coventry czyli Boom. Mimo to siła drużyny …wzrasta! Ekipa Pszczół zajmuje  2 miejsce i rozgrywa baraże z GKM Grudziądz. W pierwszym meczu Bees wygrywa 49-41 ale rewanż przechodzi do historii gry jako jeden z najbardziej dziwnych meczy w grze. Coventry przegrywa  49-38 i na kolejny sezon zostaje ponownie w 2 lidze.
Złota era Coventry
Sezon 10 zapasem a drużyna staje się głównym faworytem rozgrywek w 2 lidze. Niestety to nie wpływa mobilizująco na zawodników  Pszczół. Bees zajmuje w lidze dopiero 3 miejsce, przegrywając rywalizacje z SK Dezerterzy i Tarnowskie Jaskółki. Sezon nieudany, ale w rozgrywkach mistrzowskich drużyna osiąga spory sukces. Coventry wchodzi do finału MPPK. Tam zajmuje co prawda ostatnie miejsce, ale jest to największy sukces drużyny. Po sezonie z drużyny odchodzą  Kosmita i Maras.
Sezon 11 to najlepszy okres drużyny  Pszczół. Do Coventry przychodzi Hola77 uraz Agata1. Zawodnicy z sporym doświadczeniem ligowym, ale drużyna wcale nie jest faworytem do awansu. Jakby potwierdzeniem tego była porażka w pierwszym meczu z SK Dezerterzy 51-39.  Po tym spotkaniu drużyna Pszczół nie doznała już porażki w lidze. A mecze z Cougar Stators Team (47-43 i 45-44 ) przeszły do historii najbardziej zaciętych spotkań w grze. Po wygraniu meczu z SK Dezerterzy 53-37 na wyjeździe Coventry zapewniły sobie awans do 1 ligi. Stało się to na co zawodnicy Pszczół czekali aż 11 sezonów!! Awans wywalczyli: Crumper, Lopez, Melon, Magnus, Hola77, Agata1

[Obrazek: Coventry%2BBees%2B1956.jpg]

1 liga i co dalej???
Zaczyna się sezon 12 i następuje kolejna zmiana w drużynie. Pszczoły opuszcza Magnus, a w Jego miejsce przychodzi  Nigel09. Jako debiutant w 1 lidze drużyna ponosi porażkę z Indians 53-37. Jest przykra porażka, ale mam nadzieje że Coventry nie podda się tak szybko.
Podsumowanie
Jak widać Coventry to jedna z nielicznych ekip, które nie są sezonowcami. To solidny Team z zawodnikami którzy tworzą  rodzinną atmosferę z uznaną marką wśród  innych zawodników.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6-Fbjkl4FmYGm04cxzbn...TjtF072y2Z]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości