Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyrzucanie z drużyny za brak logowań
(03-01-2018, 19:45:48)Maveral napisał(a): Jedyne wyjście, to może @GM_Arek się zlituje i jakoś ci to wróci.
i tu jest właśnie problem. bo serducho może i za miękkie, ale takich błędów gracze popełniają naprawdę wiele, i wyobraź sobie grzebanie w kodzie przy każdym z nich...

Dążąc do automatyzacji gry, nie chcemy ingerować w to co robią sami gracze
ok zakladasz ze zawsze mozna sie zalogowac luz ja sie nie zalogowalem i nie bylo furtki zeby jakos to ominac wiec to jest blad skoro twierdzisz ze to moj blad ok mi sie odechcialo grac. nie mam pieniedzy nie mam obozu ale dalej twierdzisz ze to jest moj blad to po jaka cholere sa urlopy jak nie dla sytuacji ze ktos nie bedzie sie mogl zalogowac?

z jednej strony robicie instytucje urlopu a potem sie okazuje ze jak nie moglem brac urlopu bo nie byl przewidziany i sie nie zalogowalem to moja ina bo sie zalogowalem to zlikwidujcie urlopy i wszyscy bez wyjatku logowac sie raz w tygodniu... wasza logika mnie przeraza

ale wiesz co Arek nie naprawiaj tego nie ma sensu ja juz doi tej gry nie wracam skoro twierdzisz ze wszystko jest ok to luz i moge sie zalozyc ze w kazdej druzynie nawet z ekstraklasy zdarzaja sie sytuacje ze ktos sie nie zaloguje przez tydzien
Don't hate the player hate the game
ale szanowny panie nie leć teraz w stronę urlopu, o którym nawet chyba nie wiedziałeś sądząc po twoich wpisach tu i na pw do mnie - więc proszę nie chwytaj się brzytwy.

ale już wyjaśniam - urlop dostępny jest niemalże cały czas. Jedynym wyjątkiem jest przerwa, bo koliduje to z innym zdarzeniem w grze. A że blokada tym razem wypadła na święta - to trzeba przypilnować konta bez opcji urlop.

i naprawdę nie łap się na siłę teraz tego urlopu, i nie szukaj błędu, bo błędu tu nie ma - wszystko jest uregulowane, a gracze są o tym poinformowani, a ty z tego urlopu nawet nie planowałeś skorzystać.

ps: kupujesz wycieczkę w realu na drugi koniec świata. nie stawiasz się na lotnisku. nie masz kasy, ani wycieczki. wina linii lotniczych czy twoja? odpowiedz sobie sam
spoko niemniej jednak ja zapłaciłem na obóz i go nie dostałem także EOT nie ma sensu dalej pisać na ten temat bo ja jestem winny... i na koniec gry maja bawić uczestników a nie stresować dlatego dziękuję bardzo mam dość. Nie chce mi sie zaczynać kolejnego sezonu wiedząc że jestem w plecy bo się nie zalogowałem przez 8 czy 9 dni w przerwie miedzy sezonowej. Także powodzenia w rozwoju gry. A gdzie macie użytkowników to mam przykład z propozycją żeby zmienić kolory na forum pisalem o tym we wrześniu 2015 roku i się nie doczekałem.

(03-01-2018, 19:57:58)GM_Arek napisał(a): ps: kupujesz wycieczkę w realu na drugi koniec świata. nie stawiasz się na lotnisku. nie masz kasy, ani wycieczki. wina linii lotniczych czy twoja? odpowiedz sobie sam
naprawde porównujesz gre w ktorej sie loguje co tydzień do wycieczki ktora robie raz na pol roku... zenujące
Gori to chyba przez wasze logo Tongue
Nie wyobrażam sobie by ktoś z mojej drużyny nie logował się w ciągu dnia, a gdzie przez tydzień , wiadomo zawsze może się coś wydarzyć, ale u 5 z was - w to jest trudno uwierzyć
W takiej drużynie bym nie jeździł ( moje zdanie ) bez urazy
Współczuję braku dostępu do internetu - serio

Ktoś chcę to ma

Chciałem jeszcze Cię zacytować , lecz padł mi komp i nacieram z tel , uwierz że można Tongue
@gori ale Ty sie nie logowałeś przez 2 tygodnie, to jak możesz miec pretensje do wszystkich na około, tylko nie do siebie ? Smile
Przez 2 tygodnie, to można drużynie nawet 3 mecze ligowe położyć.
Według mnie skoro w przerwie międzysezonowej są wyłączone urlopy, to również można wyłączyć na ten okres usuwanie z zespołu ze względu na brak logowań. Przynajmniej będzie spójnie.
Poza tym opcja z usuwaniem przez kapitana też nie jest zła. Mogłoby się dziać tak, że jeżeli użytkownik nie loguje się przez 6 dni, to kapitan ma możliwość takiego osobnika usunąć z drużyny, ale nie musi. Jeżeli to kapitan się nie loguje przez 6 dni, to po prostu funkcja kapitana przeskakuje na innego zawodnika i wtedy to on może usunąć byłego kapitana z zespołu. W takim przypadku też administracja nie będzie musiała interweniować. Według mnie jest to dużo lepsza opcja niż automatyczne wyrzucanie z zespołu.
Widzę jeszcze jeden duży plus tego. Mianowicie ukrócą się zmiany drużyny w trakcie sezonu właśnie przy pomocy nielogowania i drużyna nie zostanie bez zawodnika. No chyba, że się dogadają.
W tym całym "ambarasie" co tu jest,  @brylu zaproponował chyba najlepsze wyjście z tego problemu Wink
Chyba sprawiedliwe, ale nie znaczy że panu z problemem oddacie wszystko co stracił przez swoje nie logowanie się  to już by mogło nie być sprawiedliwe dla innych graczy, którzy coś stracili przez brak odwiedzin w grze Tongue
(03-01-2018, 22:48:47)Asteck666 napisał(a): @gori ale Ty sie nie logowałeś przez 2 tygodnie, to jak możesz miec pretensje do wszystkich na około, tylko nie do siebie ? Smile
Przez 2 tygodnie, to można drużynie nawet 3 mecze ligowe położyć.
w przerwie miedzysezonowej mecz? wlasnie dlatego se odpuscilem bo byla przerwa i nie pilnowalem tego i to ze nie pilnowalem ok moja wina ale ze zasada jest taka sobie to juz nie bo taki troche pat sie zrobil w tej sytuacji zakladajac ze naprawde nie masz dostepu do internetu w przerwie miedzysezonowej to co? bez obozu bez pieniedzy i git? przeciez nie sapie ze w tym czasie spadl mi PS za to ze nie robilem PR, nie sapie ze nie pojechalem jakis zawodow indywidualnych bo sie nie spakowalem. chodzi tylko o to ze stracilem oboz i tak Arek masz racje nie myslalem nawet o urlopie i co z tego, a jakbym pomyslal to i tak bym nie wzial bo nie moglbym wiec sytuacja jest lekko slaba bo kazdy kto zapomni sie zalogowac przez tydzien wypada z obiegu i sorry w d... mam ten obóz bo tak naprawde nie mam aspiracji zeby byc niewiadomo jakim zawodnikiem bo i tak nie dogonie tych najlepszych gralem z kumplami dla funu i tyle ale nie lubie byc uwiazany jak pies do budy jak sie nie zalogujesz to przegrywasz.... w kazdej grze jaka znam jak sie nie zalogujesz to nic nie tracisz jak kapitan ma do ciebie ale to cie wyrzuca z druzyny/ gildii itp. w grach sie nagradza logowanie codzienne a nie nakazuje logowac raz na tydzien. przeciez wiadomo ze przed meczem w sezonie sie zaloguje bo musze sprzet ustawic w przerwie juz nie zawsze, a nawet jak sie nie zaloguje raz to i tak ekipa mi wybaczy bo nie gramy o zlote kalesony tylko dla zabawy ale widze nie wszyscy tak samo definuja zabawe. to tyle co se popisalem to moje
gori ogarnij sie troche nie pilnowaleś zawaliłeś i na tym koniec wszyscy winni tylko nie ja . Dobrej nocy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości