Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GKM Grudziądz 1.2
No i właśnie o to chodziło. Po co mają opuszczać drużynę, którą potem i tak z samymi botami Admini zrzucą na sam dół. A później do niej znowu dołączą, jak można by to zrobić od razu za jednym zamachem.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
@Asteck666 - niezupełnie tak było. Spójrz na historię - najpierw 2 graczy opuściło klub, potem Vegeta dołączył, a następnie pozostała 4 z poprzedniego sezonu poszła w świat. W efekcie GKM ani przez chwilę nie był drużyną w pełni "zboconą". A Vegeta niekoniecznie połasił się na kasę. Zarejestrował się ledwie 9h wcześniej, przed północą 26.12. Wydaje mi się, że rano dopełniał całej procedury "licencyjnej", a tam było m.in. dołączenie do klubu. No to znalazł pierwszy w którym było miejsce i nie było wyłączonej opcji automatycznego doładowania i tam "wbił"... Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy co go czeka. W efekcie wkrótce może uznać, że gra jest "ciulowa". Natomiast kasą bym się raczej nie martwił... Wg skilla ma pewnie 5k za każdy punkt, więc w 13 wystarczy, że z BOT'em ze swojej ekipy wygra i zarobi więcej niż Ty zdobywając 8-9 oczek. Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Ja pisałem z Vegetą i oni zdają sobie sprawę co ich czeka. Vegeta podobno pisał do Adminów, żeby ich zrzucili niżej.
(30-12-2017, 17:51:28)Kabat napisał(a): @Asteck666 - niezupełnie tak było. Spójrz na historię - najpierw 2 graczy opuściło klub, potem Vegeta dołączył, a następnie pozostała 4 z poprzedniego sezonu poszła w świat. W efekcie GKM ani przez chwilę nie był drużyną w pełni "zboconą". A Vegeta niekoniecznie połasił się na kasę. Zarejestrował się ledwie 9h wcześniej, przed północą 26.12. Wydaje mi się, że rano dopełniał całej procedury "licencyjnej", a tam było m.in. dołączenie do klubu. No to znalazł pierwszy w którym było miejsce i nie było wyłączonej opcji automatycznego doładowania i tam "wbił"... Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy co go czeka. W efekcie wkrótce może uznać, że gra jest "ciulowa". Natomiast kasą bym się raczej nie martwił... Wg skilla ma pewnie 5k za każdy punkt, więc w 13 wystarczy, że z BOT'em ze swojej ekipy wygra i zarobi więcej niż Ty zdobywając 8-9 oczek. Tongue

Toż ja przecież napisałem to samo, tylko w skrócie.
Vegeta jest moim podopiecznym, jednym z baaaardzo niewielu, którzy pytaja o cokolwiek mentora Tongue Pierwsze co, to mu napisałem aby zmykał do 3-4 ligi, tam tez ma 5k za punkt i w meczu może zrobić 75k Tongue
(30-12-2017, 13:50:57)Maveral napisał(a): Pytanie dlaczego oni dołączyli do tej drużyny? Przecież mogli spokojnie znaleźć klub w 3-4 lidze. Teraz im się "przypomniało", że GKM jest w 1 lidze?

szybko sie obudziliscie. To od 2-3 sezonow dziala ze nowi nie moga startowac w najwyzszych ligach. Taka jest teoria a jaka jest praktyka sami widzicie.
Widzę temat GKM więc wchodzę Big Grin

Zauważyłem że w GKM jest jeden zawodnik któremu napisałem, czy łaskawie mógłby zostawić nazwę klubu bo to jeden z pierwszych w tej grze i to już pewnego rodzaju tradycja. Dostałem nie do końca miłą odpowiedź ale myślę że nazwa zostanie. Nie widzi mi się jednak taki rywal w lidze i fajnie jakby albo odeszli z klubu albo ich zrzucono. wg mnie mają poziom botów, przynajmniej na początku sezonu.
Smokersi Krzepice  Cool

Nie wiem z kim pisałeś, Vegeta ze mną pisał bardzo kulturalnie. Jest z Grudziądza i dlatego chce jechać w tym klubie pod taką nazwą, ale chcieliby zostać zrzuceni niżej.
Mi napisał że moją prośbę ma w de ale nie zamierza zmieniać nazwy Big Grin
Smokersi Krzepice  Cool

Czy nie można zrobić ograniczenia dla nowych graczy, że mogą wybrac klub z 3 lub 4 ligi. To by rozwiązało wiele podobnych problemów, które pewnie w przyszłości wrócą.
Ooooo jak miło znowu przeczytać o zrzucie drużyn! Tak jak wcześniej wspomniano taka sytuacja miła miejsce z nasza drużyną, gdzie po obozie dowiedzieliśmy się, że jedziemy w 1 lidze, zamiast 2. Jeśli robicie jakieś zrzuty to zróbcie chociaż jakikolwiek pieprzony ranking druzyn. Jest faq, więc niech nowi czytają na co się piszą. Teraz znowu druzyna z 2 ligi dostanie sprowadzona do parteru przymuswowym awansem do 1 ligi po barażach, bo komus nie pasuje, że ma za małą kase za punkt....to zaczyna być żałosne.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości