Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt na speedmageddon
(02-09-2017, 09:29:47)Kabat napisał(a): @Asteck666, ale mówimy o 1/4 czy o 1/2? Bo trochę liczby wyolbrzymiłeś... Na szczęście dla całego wywodu tylko nieznacznie zmienia to sens.
- w grupach 1-3 wystawili wszyscy czyli 96 (a nie 192)
- łącznie nie wystawiło 8 spośród 160 (a nie 320).

Celowo ująłem wszystkich, bo gdyby awansowali inni (przynajmniej z grup 1-3) to nie wystawili by sprzętu? Gdybym awansował ja, Ty, Santiago, betard czy inny Matti?
Nawet będąc aż tak bardzo skrupulatnym i liczyć tylko półfinalistów, to wciąż jest to bardzo mała ilość tych którzy nie wystawili - 5%
Więc robić coś, czy zmieniać zasady, bo 5% "niezdążyło" wystawic sprzętu uważam za zbyteczne.
Będąc jeszcze bardziej wnikliwym, to trzeba by było sprawdzić czy te 8 osób było w ogóle online na ćwierćfinale i czy czasem któraś z tych 8 osób nie awansowala tylko i wyłącznie dlatego że w niższych grupach wielu zawodników nie wystawiło sprzętow w ćwierćfinałach, więc psimswędem.

Dodatkowo Tongue w przypadku tej propozycji i pierwszego słowa @brylu "zauważyłem" oznacza zawodnika (jedynego) z jego drużyny, który nie wystawil sprzętu w 1/4 Tongue

w 1/2*
(02-09-2017, 08:06:37)kika napisał(a): @Asteck666 ma rację Smile Jeśli ktoś chce grać i piąć się w górę to znajdzie tę chwilę na wystawienie sprzętu....Bez przesady speed jest raz na sezon, a nie co tydzień...
Świadomie - nie świadomie - ale jak ktoś jedzie w zawodach to może przewidzieć awans, a co za ty idzie potrzebę wystawienia sprzętu na kolejny etap....
A jak nie może jednak.... to może już od dziś dajmy tez możliwość wystawienia sprzętu na ligę i inne IMK i GPC.... i najlepiej do końca sezonu od razu, co by nie trzeba było stale w koło się logować i wystawiać Tongue
Aaaaa i jak już przy tym temacie jesteśmy (w sensie: braku czasu na cokolwiek) to proponuje tez ustawienie co najmniej miesięcznej automatycznej siłowni o północy Smile A niech mają Big Grin
Chyba każdy wie, że speedmageddon rządzi się swoimi prawami i przyrównywanie go do innych zawodów jest bezsensowne. Idąc Twoim tokiem rozumowania, dlaczego nie napiszesz, żeby w takim razie w innych zawodach wyłączyć ujemne PSy, itp?

Ja tam się przy tym upierać nie będę, bo ja zawsze czas znajdę na wystawienie sprzętu. Po prostu uznałem, że skoro ten turniej ma pomagać gonić i w związku z tym zostały wyłączone wszystkie kary, to możnaby też coś pomóc ze sprzętem. W sumie automatyczne ustawianie byłoby słabe, ale już umożliwienie świadomego ustawienia sprzętu na wszystkie rundy od razu, np. już w poniedziałek w tygodniu speedmageddonu byłoby jak najbardziej spoko. Na inne turnieje jest dużo więcej czasu Smile
(02-09-2017, 10:24:18)Asteck666 napisał(a): Dodatkowo Tongue w przypadku tej propozycji i pierwszego słowa @brylu "zauważyłem" oznacza zawodnika (jedynego) z jego drużyny, który nie wystawil sprzętu w 1/4 Tongue

w 1/2*
Sytuacja z zawodnikiem z drużyny dała mi po prostu bardziej do myślenia Smile
(02-09-2017, 16:23:24)brylu napisał(a): Po prostu uznałem, że skoro ten turniej ma pomagać gonić

Ale właśnie pomaga gonić, a jak ktoś da ciała albo nawet niech będzie że nie zdążył, to tym bardziej pomogło gonić kilku czy wielu słabszym graczom, któży zdążyli wystawić sprzęt Smile
(02-09-2017, 17:13:44)Asteck666 napisał(a):
(02-09-2017, 16:23:24)brylu napisał(a): Po prostu uznałem, że skoro ten turniej ma pomagać gonić

Ale właśnie pomaga gonić, a jak ktoś da ciała albo nawet niech będzie że nie zdążył, to tym bardziej pomogło gonić kilku czy wielu słabszym graczom, któży zdążyli wystawić sprzęt Smile
Trafne w zasadzie Smile W sumie można zapomnieć o tym pomyśle Big Grin
Uważam, że jak komus zależy na godzinach to znajdzie czas. Nie może byc tak, że punkty ci same lec do kueszeni. Dla ten sprzęt domyślny na lige to już jest granda.
nie granda tylko pomoc pozostałym 5, których ktoś wystawił do wiatru. poza tym za sprzęt domyślny nie dostaje kasy za pkty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości