Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
Czytalem wszystko , to sa moje odczucia, nigdzie nie napisalem , ze to wyglada tak jak ja mowie. Skad wiesz, ze malo wiem? Zebys sie nie zdziwil, ze wiem wiecej niz Ci sie zdaje Wink

P.S. Motorkowi medalu i tak nie wydrzesz Wink
Grau bo rozmawiamy między sobą i wymieniamy poglądy na ten i inny temat Smile.

Tu zrozumiałem że szukamy zawodników z najwyższą średnią a pozniej najsłabsze ogniwo out. A tak nie jest Smile

Dla przykłady Franek w dniu odejścia miał większą sumę skilli ode mnie Smile i na poziomie kolejnego zawodnika.
Klub:+++DEATH RIDERS+++
(14-07-2017, 05:12:51)pj007 napisał(a): Graudenz jak ty mało wiesz Smile o tym. A jakbyś poczytał wyżej co było napisane to byś wyciągnął odpowiednie odpowiedzi.

Tak Grau, przeczytaj jeszcze raz kilka stron wstecz, tylko warunek jeden: tylko i wyłącznie posty pj, resztę omijaj
Wtedy jak ominiesz juz te pozostałe posty (które są stekiem bzdur), to będziesz miał jedyny i prawdziwy obraz jak to jest w +++ i w Smokersach. Tylko pamiętaj Grau tylko i wyłącznie posty wszystkowiedzącego PJ.

(14-07-2017, 07:51:31)pj007 napisał(a): Tu zrozumiałem że szukamy zawodników z najwyższą średnią a pozniej najsłabsze ogniwo out. A tak nie jest Smile

Dla przykłady Franek w dniu odejścia miał większą sumę skilli ode mnie Smile i na poziomie kolejnego zawodnika.

Nawet nie chce mi się tłumaczyć o co Graudenzowi chodziło, przeczytaj PJ jeszce raz
(14-07-2017, 08:45:52)guti napisał(a):
(14-07-2017, 05:12:51)pj007 napisał(a): Graudenz jak ty mało wiesz Smile o tym. A jakbyś poczytał wyżej co było napisane to byś wyciągnął odpowiednie odpowiedzi.

Tak Grau, przeczytaj jeszcze raz kilka stron wstecz, tylko warunek jeden: tylko i wyłącznie posty pj, resztę omijaj
Wtedy jak ominiesz juz te pozostałe posty (które są stekiem bzdur), to będziesz miał jedyny i prawdziwy obraz jak to jest w +++ i w Smokersach. Tylko pamiętaj Grau tylko i wyłącznie posty wszystkowiedzącego PJ.

Hahaha Big Grin Tak zrobie Wink a tak serio to mam po jednym, dobrym, kumplu startowcu i w SK i w DR i doskonale wiem jaka panuje atmosfera i jakie sa relacje miedzy poszczegolnymi zawodnikami. Od razu uprzedze, ze o skillach kolegów z druzyny, taktykach i sprzecie nie rozmawiamy Smile
(14-07-2017, 07:51:31)pj007 napisał(a): Tu zrozumiałem że szukamy zawodników z najwyższą średnią a pozniej najsłabsze ogniwo out. A tak nie jest Smile

Nawet nie chce mi się tłumaczyć o co Graudenzowi chodziło, przeczytaj PJ jeszce raz
Wlasnie zle skumales, uczepiles sie tej sredniej, a bardziej mi chodzilo, ze sciagacie startowcow do eligi na ich najgorsza nawierzchnie (gdzie nigdy predzej na takiej domowej nie smigali , a potem ich skreslacie po 1 sezonie i robicie z nich czarne owce) Ciekawe jakbys Pj wpadl do Motoru lub WCB , ile bys pkt robil co mecz... bo w tym sezonie nawet na normalnej masz problem dwucyfrówke zrobic. Wiec troche wiecej pokory Panie PJ007 Smile

ojej cos popsulem z cytatami
Dokładnie potrzeba czasu, przykładowo Fracha u nas ma luz, brak presji, spokojnie rozwija się na grząską, daje mu jeszcze 1-2 sezony i będzie fruwał Smile. Przy wynikach z poprzedniego sezonu pewnie skończył by jak Francoise u Was czy teraz Joker - Filety by się cieszyły, ale niestety nie oddamy tego Pana.
Grau, ostatnio byliście bardzo towarzyscy na twardej.

http://www.speedwaystar.org/live-36202 , 7+1 to nie najgorszy wynik.

http://www.speedwaystar.org/live-36188 z WCB też jakoś się udało.

A ja widzę ze ty się uczepiłeś wyników skoro nie czytasz co jest napisane.

Żaden z zawodników nie odszedł bezpośrednio za wyniki.

A tu w kolko macieja, ja swoje ty swoje. Czytaj ze zrozumieniem.

Cytat: Ciekawe jakbys Pj wpadl do Motoru lub WCB , ile bys pkt robil co mecz... bo w tym sezonie nawet na normalnej masz problem dwucyfrówke zrobic. Wiec troche wiecej pokory Panie PJ007 Smile
i

Na normalnej jechałem raz Smile i ze względu na taktykę poszło jak poszło.

Ba dodam iż Kugel i Aras chcieli zostać na dłużej w 1 lidze. Bo pytaliśmy czy chcą wrócić po wakacjach w 1 lidze.

Wiec nie rysujcie sobie opowiastki, a trzymajcie się konkretów a te możecie dostać tylko od dotychczasowych lub byłych zawodników Smile, konkrety, konkrety nie bajkopisanie .
(14-07-2017, 09:56:42)Faja napisał(a): Filety by się cieszyły, ale niestety nie oddamy tego Pana.
W tym momencie troche popsułeś zabawe Sad Wink

(14-07-2017, 10:06:57)pj007 napisał(a): Wiec nie rysujcie sobie opowiastki, a trzymajcie się konkretów a te możecie dostać tylko od dotychczasowych lub byłych zawodników Smile, konkrety, konkrety nie bajkopisanie .

Spoko Wink Słuchaj ja zrobilem tylko małe podsumowanie ligi na półmetku, bo straszna cisza tu była. To, że Wy zrobiliście dialog na 3 strony, spoko, jest co czytać Wink Przynajmniej coś sie dzieje w tej grze poza niedzielą Wink w Pierwszych sezonach przepychanki slowne i wojenki były na porządku dziennym Tongue
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym Kuglem i Arasem (zgaduje, że kiedyś jeździli w +++ ? ) zreszta nie zachodźmy tak daleko 4 sezony do tyłu , bo to w ogólnie nie ma sensu.
hehe, było ciekawie Smile

W całej historii plusików kilka nazwisk się przewineło. Troszkę Arek popsuł nam zabawę z akademią Smile

Zawodnicy, którzy odeszli to:
1. Kugel
2. Aras
3. Jesion
4. Zbyszek
5. Francois

Powody były różne, nie bezpośrednio średnia meczowaSmile. Takich rzeczy nie będę pisał na forum bo to nie miejsce na tego typu rozmowy. Fakt jest taki iż skład ewoluuje, osoby się zgrywają. I są pewne ruchy wykonywane. Nic na siłę nie jest robione.

Teraz porozmawiajmy co tam u was piszczy Smile. Zbliza się meczyk z niewygodnym dla Was przeciwnikiem.
Cóż... byle sie z Wiigiem nie połamać w GP dzisiaj i ram nie pogiąć Wink Zdajemy sobie sprawe, co nam daje wygrana w tym meczu. Startowcy w formie, ale CInek chyba w jeszcze lepszej Wink Wczoraj w MPK był mały pojedynek w 1 serii, taka gierka psychologiczna Tongue po wiecej zapraszam w niedziele na 10 lub 12 Wink
(10-07-2017, 23:11:35)Kwas napisał(a): @RadekN26 mega sprawa Smile czekam na kolejne wywiady a szczególnie z kapitanem Ostrovia Ostrów Smile

Mówisz i masz Big Grin
Zapraszam do lektury cyklu "Kawa czy herbata" z moim drugim gościem !!!
http://www.speedwaystar.org/spsnews/2017...ta2-oesaa/
Smokersi Krzepice  Cool

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości