Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia - stop "nocnym markom"
Niektórzy nie mogą kupić VIPa bo mają 12 lat i nie mają własnych pieniędzy, czy z tego powodu każdy powinien dostać VIPa?
(29-05-2017, 12:46:47)Amund napisał(a): Niektórzy nie mogą kupić VIPa bo mają 12 lat i nie mają własnych pieniędzy, czy z tego powodu każdy powinien dostać VIPa?
A głupoty gadasz, 12 latek to ma kasy jak lodu, nie pije, nie pali, jedna babcia, druga babcia, dzien dziecka, urodziny, imieniny, ciocia, wujek. Taki vip to dla takiego 12 latka to zaden problem
Spośród całej gry (nie biorąc pod uwagę meczy, bo to zupełnie inna bajka) tylko siłownia jest elementem, którego moment wykonania robi sporą różnicę. Dla mnie jest to niespójność. W takim razie niech inne elementy też zależą od momentu wykonania. W nocy mechanik śpi ,wiec niech będzie droższy. Zdarzenie PR do wykonania tylko w środę o 13, itp.

A tak poważniej, to zrobienie siłowni co 24 byłoby dużo bardziej rzeczywiste. Nie znam osoby, która w przeciągu np godziny czy kilku minut idzie 2x na siłownię Wink

@Amund vip nie ma to nic do rzeczy, bo mi chodzi, że coś jest uzależnione od momentu wykonania.
Nawet jak dojdziemy do konsensusu i się wszyscy zgodzimy. To i tak temat ucichnie i nic z tego nie będzie. xD
Lepiej wprowadzać bardziej skomplikowane rzeczy jak zdjęcia sekretarek... Zaczął eis nowy sezon i pewnie do końca sezonu nic nowego nie zobaczymy.
Szkoda że nie ma dziewczyn z monstera Sad
(29-05-2017, 13:43:04)guti napisał(a):
(29-05-2017, 12:46:47)Amund napisał(a): Niektórzy nie mogą kupić VIPa bo mają 12 lat i nie mają własnych pieniędzy, czy z tego powodu każdy powinien dostać VIPa?
A głupoty gadasz, 12 latek to ma kasy jak lodu, nie pije, nie pali, jedna babcia, druga babcia, dzien dziecka, urodziny, imieniny, ciocia, wujek. Taki vip to dla takiego 12 latka to zaden problem

(29-05-2017, 13:50:46)brylu napisał(a): @Amund vip nie ma to nic do rzeczy, bo mi chodzi, że coś jest uzależnione od momentu wykonania.

Może nie najlepszy przykład, ale generalnie chodziło o to, że nie należy zmieniać czegoś tylko dlatego, że jakiejś grupie to nie pasuje.
(30-05-2017, 07:45:00)Amund napisał(a): Może nie najlepszy przykład, ale generalnie chodziło o to, że nie należy zmieniać czegoś tylko dlatego, że jakiejś grupie to nie pasuje.
Jeżeli nagle część graczy dostanie kasę za darmo i tej drugiej części nie będzie to pasować, to też tak napiszesz? Czy będzie to zależało od tego, w której grupie się znajdziesz?
Ja nie udzielam się w tym temacie, dlatego że mi to nie pasuje, tylko dlatego, że uważam, że jest to niesprawiedliwe. I powtórzę jeszcze raz, że piszę to jako osoba, która czerpie korzyści z takiego rozwiązania.
(30-05-2017, 07:49:00)brylu napisał(a):
(30-05-2017, 07:45:00)Amund napisał(a): Może nie najlepszy przykład, ale generalnie chodziło o to, że nie należy zmieniać czegoś tylko dlatego, że jakiejś grupie to nie pasuje.
Jeżeli nagle część graczy dostanie kasę za darmo i tej drugiej części nie będzie to pasować, to też tak napiszesz? Czy będzie to zależało od tego, w której grupie się znajdziesz?
Ja nie udzielam się w tym temacie, dlatego że mi to nie pasuje, tylko dlatego, że uważam, że jest to niesprawiedliwe. I powtórzę jeszcze raz, że piszę to jako osoba, która czerpie korzyści z takiego rozwiązania.

Pierwsza część to argument ad absurdum, czemu część miałaby coś dostać?
Druga część - też czasem z tego korzystam, a czasem nie, ale uważam że skoro tak było od początku, to nie trzeba tego zmieniać, bo znalazł się ktoś, komu to nie pasuje.
Generalnie to jestem za znacznym ograniczeniem wprowadzanych zmian w grze, niech zmieniają się tylko rzeczy które muszą.
(30-05-2017, 10:24:06)Amund napisał(a): Generalnie to jestem za znacznym ograniczeniem wprowadzanych zmian w grze
Tych zmian i tak jest mało, połowa to i tak duperele i kosmetyka, a ty chcesz je jeszcze ograniczać. Tak myśląc to za jakiś czas cała gra będzie ograniczona xD
(30-05-2017, 07:49:00)brylu napisał(a): uważam, że jest to niesprawiedliwe. I powtórzę jeszcze raz, że piszę to jako osoba, która czerpie korzyści z takiego rozwiązania.

W sumie stwierdzam, że nie ma sensu użerać się o UTRATĘ przywilejów... Tren ruszył wczoraj wieczorem, siłka wczoraj, druga po północy i już ponad 20h do przodu... i co mnie obchodzi, że inni tak nie mogą... Niech nie chodzą spać z kurami tylko się poświęcają ja ja. Big Grin
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości