Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spedmaggedon + zamknięcie wątku
(15-05-2017, 14:02:11)Asteck666 napisał(a):
(15-05-2017, 08:20:28)brylu napisał(a):
(15-05-2017, 07:43:57)Hyziu napisał(a):
(14-05-2017, 22:02:01)brylu napisał(a):
(14-05-2017, 21:48:58)GM_Arek napisał(a):
(14-05-2017, 21:24:39)Laszlo napisał(a): sytuacja oszukanych graczy

nie wiem po co wdaję się w dyskusję, ale: "oszukanych"? teraz już płyniesz widzę w tym absurdzie. Powiedz mi w jaki to sposób OSZUKALIŚMY tychże graczy?
Pewnie w taki sposób, że niektórzy gracze tak dobrali treningi, żeby je skrócić w ten weekend, bo sezon temu bez problemu mogli zrobić to samo. A jak się zaczął speedmageddon, to okazało się, że jednak nie można tego zrobić, bo to zmieniliście po cichu. Teraz Ci gracze będą musieli albo odpuścić pierwszą kolejkę ligi, albo odpuścić sporo godzin treningu. Jak dla mnie Ci gracze mogą czuć się oszukani.
Poza tym tłumaczenie, że się zastanawialiście kiedy można było sezon temu wykorzystać godziny jest co najmniej dziwne. Przecież wszystko było oprogramowane i Kuba po prostu z kodu powinien zobaczyć jakie były ograniczenia co do wykorzystania godzin.
A co jakby odpadli w 1 rundzie i nie zdobyli żadnej, albo tylko klika godzin, które im nie dawałby skrócenia treningu do niedzieli?? Wtedy też by tutaj stękali ?? Odpi.....rdolcie się od DR i swoją nieudolność może wyładowujcie w swoim gronie.
Gdyby cokolwiek w tej grze było robione pod nad, tu już byśmy byli 8-krotnymi mistrzami Eligi, mieli na koncie indywidualnie od zaje.bania medali wszyscy skill na wypasie i trąbili w trąbę i śmiali się z pozostałych.
O co Ci chodzi Hyziu? Ja przedstawiłem możliwy scenariusz. To czy te osoby by zdobyły godziny, czy nie, to już nie moja sprawa, ani nikogo innego. Oczywistym jest, że nikt by wtedy nie pisał nic na forum. Bez przesady... Widziałeś na forum już jakiś temat, żeby ktoś miał pretensje o to, że sam popełnił błąd? Widzę solidarni jesteście, bo w innym wątku Asteck dokładnie coś takiego samego pisał. Skąd Wy bierzecie takie argumenty? Poza tym to czy ktoś by zdobył godziny i mógł zrealizować swój plan nie jest tak naprawdę głównym tematem tutaj. Głównym problemem jest to, że zostało coś po cichu zmienione i nie działa tak jak sezon temu.
I jeszcze jedno, ja nic nie pisałem odnośnie DR, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Szacunku trochę...

Pokaż mi to co i gdzie napisałem, bo chcę uwierzyć że śnię, albo przestań sobie wycierać gębę Asteckiem !!!
Proszę bardzo: http://www.speedwaystar.org/mybb/showthr...6#pid50516
Coś jeszcze?
(15-05-2017, 14:30:12)Tofik napisał(a): jak mogłeś robić godziny po spedmagedonie jak jest przerwa obozowa i wszystkie treny są wstrzymane . i co kłamiesz jak z nut to po pierwsze a po drugie poszukaj w archiwum i dokładnie będziesz wiedział kiedy te godziny zostały przydzielone zawodnikom.
Po raz kolejny nazywasz mnie kłamcą, a o tym, że w tamtym sezonie w sobotę po speedmagedonie, skróciłem tren, by kończył się w niedziele, po prostu nie rozumiesz. Oddychaj spokojnie, wpuść powietrze do mózgu i myśl. Poproś, jeśli nie wierzysz Arka, by zobaczył, jak to zrobiłem. I nie kompromituj się. Mam gdzieś te godziny, ale chodzi o sam fakt, i o to, jak Wy zareagowaliście, oskarżając nas o kłamstwo, nieumiejętność czytania i ogólny brak ogarnięcia w grze.
W tamtym sezonie godziny były dodawane po każdej rundzie za każdą rundę dlatego można było skrócić przed obozami tyle w tym temacie Tofik.
I widzisz ani razu nie napisaleś że robiłeś w sobote czy w niedziele tylko że po spedmagedonie a ten skączył sie w niedziele więc jak już coś piszesz to pisz dokładnie a nie bzdety piszesz i sam motasz sie w tym wszystkim A jak godziny i kiedy były przyznane dokładnie wiem bo poświęciłem sobie troszke czasu i wygrzebalem to w archiwum ale cytować nie mam zamiaru Poszukaj sobie sam.
@Tofik... wyluzuj proszę, ochłoń i sprawdź terminy. Tongue
1/4 w czwartek, 1/2 w piątek i finał w sobotę
Ja tam się nie upieram, że nie można było np. w piątek korzystać ze skrótów wygranych już we czwartek... wydaje mi się, że nie, ale pewności nie mam. I tutaj Ty też MOŻESZ BYĆ W BŁĘDZIE.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Wiadomo zawsze zdarzały i będą zdarzać się błędy. Raz się straci, innym razem zyska. Trudno, przepadło. W tym momencie chodzi mi tylko o sposób załatwienia tej sprawy. I o Waszą reakcję DR. Powtarzam nic do Was nie mam. Parę osób pamiętam z innych gierek. Szanuje, ale tego szacunku od Was też wymagam. A Wy waszymi komentarzami pokazujecie, co myślicie o reszcie i tyle w temacie.
(15-05-2017, 17:12:51)brylu napisał(a):
(15-05-2017, 14:02:11)Asteck666 napisał(a):
(15-05-2017, 08:20:28)brylu napisał(a):
(15-05-2017, 07:43:57)Hyziu napisał(a):
(14-05-2017, 22:02:01)brylu napisał(a):
(14-05-2017, 21:48:58)GM_Arek napisał(a):
(14-05-2017, 21:24:39)Laszlo napisał(a): sytuacja oszukanych graczy

nie wiem po co wdaję się w dyskusję, ale: "oszukanych"? teraz już płyniesz widzę w tym absurdzie. Powiedz mi w jaki to sposób OSZUKALIŚMY tychże graczy?
Pewnie w taki sposób, że niektórzy gracze tak dobrali treningi, żeby je skrócić w ten weekend, bo sezon temu bez problemu mogli zrobić to samo. A jak się zaczął speedmageddon, to okazało się, że jednak nie można tego zrobić, bo to zmieniliście po cichu. Teraz Ci gracze będą musieli albo odpuścić pierwszą kolejkę ligi, albo odpuścić sporo godzin treningu. Jak dla mnie Ci gracze mogą czuć się oszukani.
Poza tym tłumaczenie, że się zastanawialiście kiedy można było sezon temu wykorzystać godziny jest co najmniej dziwne. Przecież wszystko było oprogramowane i Kuba po prostu z kodu powinien zobaczyć jakie były ograniczenia co do wykorzystania godzin.
A co jakby odpadli w 1 rundzie i nie zdobyli żadnej, albo tylko klika godzin, które im nie dawałby skrócenia treningu do niedzieli?? Wtedy też by tutaj stękali ?? Odpi.....rdolcie się od DR i swoją nieudolność może wyładowujcie w swoim gronie.
Gdyby cokolwiek w tej grze było robione pod nad, tu już byśmy byli 8-krotnymi mistrzami Eligi, mieli na koncie indywidualnie od zaje.bania medali wszyscy skill na wypasie i trąbili w trąbę i śmiali się z pozostałych.
O co Ci chodzi Hyziu? Ja przedstawiłem możliwy scenariusz. To czy te osoby by zdobyły godziny, czy nie, to już nie moja sprawa, ani nikogo innego. Oczywistym jest, że nikt by wtedy nie pisał nic na forum. Bez przesady... Widziałeś na forum już jakiś temat, żeby ktoś miał pretensje o to, że sam popełnił błąd? Widzę solidarni jesteście, bo w innym wątku Asteck dokładnie coś takiego samego pisał. Skąd Wy bierzecie takie argumenty? Poza tym to czy ktoś by zdobył godziny i mógł zrealizować swój plan nie jest tak naprawdę głównym tematem tutaj. Głównym problemem jest to, że zostało coś po cichu zmienione i nie działa tak jak sezon temu.
I jeszcze jedno, ja nic nie pisałem odnośnie DR, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Szacunku trochę...

Pokaż mi to co i gdzie napisałem, bo chcę uwierzyć że śnię, albo przestań sobie wycierać gębę Asteckiem !!!
Proszę bardzo: http://www.speedwaystar.org/mybb/showthr...6#pid50516
Coś jeszcze?

Co ma piernik do wiatraka? Nie masz kolegów? Odpie..ol się ode mnie.
Widzę zabolało Asteck. To właśnie pokazało, że często piszesz bezmyślnie. A co ma jedno do drugiego? To, że Waszymi argumentami jest to, że ktoś będzie płakał na forum z powodu swojego błędu, mimo, że nic takiego jeszcze na forum nie miało miejsca.
(15-05-2017, 17:59:08)Tofik napisał(a): I widzisz ani razu nie napisaleś że robiłeś w sobote czy w niedziele tylko że po spedmagedonie a ten skączył sie w niedziele więc jak już coś piszesz to pisz dokładnie a nie bzdety piszesz i sam motasz sie w tym wszystkim A jak godziny i kiedy były przyznane dokładnie wiem bo poświęciłem sobie troszke czasu i wygrzebalem to w archiwum ale cytować nie mam zamiaru Poszukaj sobie sam.
Skończmy tą jałową dyskusje. Speedmagedon był w czwartek, piątek, sobota. Po czwartkowym turnieju były godziny i od razu można było ich użyć. Nie miałem zamiaru przed turniejem skracać, bo nawet nie wiedziałem, że będzie można, więc trening ustawiony był tak, by kończył się po 1 kolejce. Dokładnie nie pamiętam w jaki dzień skróciłem, ale było to na pewno kilkadziesiąt godzin i trening kończył się w niedziele przedobozową i wtedy ustawiłem ten, który zabierał najwięcej energii. Dokładnie tak samo planowałem zrobić teraz, więc zdziwiła mnie sytuacja, że te godziny są niedostępne. I tyle. Jak chcesz mogę się poddać badaniom na wykrywaczu kłamstw Smile
Co zabolało? Przypie..lasz sie bez sensu, 2 rozne tematy, 2 rozne wypowiedzi w 2 róznych wątkach, a na siłe chcesz zabłysnąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości