Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania (nie tylko) dla początkujących
no raczej Smile
Co tu duzo mowic, masz mega niefarta ziomek Big Grin

Haha smiac mi sie chce. to tak jakbys wygral na maszynce i zamiast pieciozlotowek, czekoladowe Dukaty z lidla lecialy Big Grin Big Grin niby WIN l, a jednak nie masz nic Tongue
5+ sezonów regularnej gry i nadeszła oczekiwana wygrana.. świetnie Confused
(02-05-2017, 23:21:43)DamiaN1337 napisał(a): 5+ sezonów regularnej gry i nadeszła oczekiwana wygrana.. świetnie Confused
No to piwinieneś brać udział w plebiscycie SpS w kategori "pechowiec roku"
Czy TJ i TS mają wpływ na czas w zależności od długości toru? Tzn, czy na torach krótkich bardziej przydaje się dużo TS, a na torach długich dużo TJ? Czy nie ma to żadnego wpływu?
Nie ma wplywu... Smile
APATOR Toruń !!!
Wróciłem do gry po długiej przerwie, lecz zarejestrowałem się w dniu 14 kolejki ligowej, w której nie zostałem uwzględniony przez system, gdyż do obecnego zespołu dołączyłem chwilę przed początkiem meczu.

Czy sezon 7 w którym się zarejestrowałem jest liczony jako 1 sezon jazdy na juniorze (w rzeczywistości przejechałem tylko 3 zawody indywidualne) , a obecny sezon 8 jako 2 w gronie juniorów czy też sezon 8 liczy się jako pierwszy.

Nie chciałbym stracić sezonu w stawce juniorów, tylko dlatego że zarejestrowałem się w złym terminie
No z tym jest trochę lipa... wychodzi na to, że 1 sezon juniora już masz za sobą. :/
Z tym chyba admini powinni coś zrobić.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
I jeszcze drugie pytanie o którym zapomniałem wspomnieć.
Na jakiej zasadzie działa rezygnacja z zawodów i czy są związane z tym jakieś konsekwencje finansowe lub PS ? (chodzi mi o komunikat w zakładce informacje o graczu, rezygnacja z IMK lub GPC, ewentualnie z obu).

(15-05-2017, 10:08:02)Kabat napisał(a): No z tym jest trochę lipa... wychodzi na to, że 1 sezon juniora już masz za sobą. :/
Z tym chyba admini powinni coś zrobić.

Jakby dało się zaliczyć obecny sezon jako 1 to byłoby fajnie, dziękuję za odpowiedz Smile
XXX46, sezon rejestracji jest pierwszym sezonem sezonem gracza (niezależnie od dnia rejestracji), no to sposobu nie znajdziemy. Tym bardziej, że pewnie już pojechałeś z drużyną na obóz.

jako junior możesz zrezygnować z w/w zawodów bez żadnych konsekwencji. jednak pamiętaj, że za tym wyborem kryje się również brak dodatkowych, możliwych do zdobycia PS czy godzin skróceń treningu (o tym w faq w opisie tychże zawodów). także kar systemowych nie ma, ale moim zdaniem to strzał w kolano dla juniora

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości