Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premia za NCD i rekord toru
nagroda powinna byc symboliczna... jakis tam maly PS ...
APATOR Toruń !!!
(09-05-2017, 21:19:47)Asteck666 napisał(a): Mylisz sie, rekord toru może pyknąć każdy.
No właśnie nie, tylko najlepsi, dlatego ta propozycja tradycyjnie premiuje najstarszych graczy, co staje się tu powoli tradycją.
Lucjuk, gadasz bez sensu. Z którymi najlepszymi graczami Ty się spotykasz w lidze? Ja jeżdżę w dosyć mocnej lidze jak dla mnie, a nawet z najlepszym zespołem jestem w stanie zrobić najlepszy czas dnia, bo zwyczajnie mnie stać na pojechanie na rakiecie, a np Ci najlepsi jadą na szrocie, bo i tak wiedzą, że to im w meczu wystarczy.

Poza tym, idąc Twoim tokiem powinno się wszystkie turnieje zlikwidować, bo przecież one premiują najlepszych i słaby nic nie osiągnie w nich.
nawet spoko Smile niekoniecznie premiuje najlepszych bo ktoś słabszy może jechać na 3 biegi w meczu i pierdalnie konkret czas Smile albo zrobić podziłkę wg ligi: elipa 100, 1 liga 200, 2 liga 500, 3 liga 750, 4 liga 1000 Smile
Premiowanie, w sensie wysokość oraz rodzaj (kasa,PS,godziny skróceń) to temat do dyskusji. Chodzi o stworzenie dodatkowego pola rywalizacji w meczu, czasem nawet między zawodnikami jednej drużyny.
Zgadzam się z głosami, że nie zawsze najlepszy zawodnik może osiągać najlepszy czas. Podejrzewam też, że rekordy toru będzie można bić na naprawdę dobrym sprzęcie, a więc regularne trzepanie rekordów toru wymagałoby regularnych inwestycji w sprzęt. Bonus raczej nie będzie tego rekompensował.
Czy premiuje to najlepszych w grze? Moim zdaniem najlepszych w danej lidze.
(09-05-2017, 22:52:50)brylu napisał(a): Lucjuk, gadasz bez sensu. Z którymi najlepszymi graczami Ty się spotykasz w lidze? Ja jeżdżę w dosyć mocnej lidze jak dla mnie, a nawet z najlepszym zespołem jestem w stanie zrobić najlepszy czas dnia, bo zwyczajnie mnie stać na pojechanie na rakiecie, a np Ci najlepsi jadą na szrocie, bo i tak wiedzą, że to im w meczu wystarczy.

Poza tym, idąc Twoim tokiem powinno się wszystkie turnieje zlikwidować, bo przecież one premiują najlepszych i słaby nic nie osiągnie w nich.
Z tymi, którzy grają po rok dłużej i choćby skały s**ły, jeździłbym na jakiś rakietach czy jak to nazywacie, a oni na rowerach to i tak wiadomo, kto zrobi czas dnia.
Jeżeli umiesz argumentować jedynie ad persona, to nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.

Turnieje indywidualne są tylko dla najlepszych to jasne od początku tej gry. W finale IMK, GP są w stanie jeździć tylko ci, którzy są prawie od początku. Młodsi na początek na pocieszenie mają SK, BK, IMKJ, a po 3 sezonie koniec zabawy. Mają ligę.
Ale skoro Ty sobie dobrze radzisz w turniejach indywidualnych, zdobywasz medale, regularnie meldujesz się w finałach, to tylko pogratulować.

(10-05-2017, 10:36:54)johny1981 napisał(a): Czy premiuje to najlepszych w grze? Moim zdaniem najlepszych w danej lidze.
Zgadza się, z tym, że w każdej lidze (może teraz z wyjątkiem IV ligi, bo graczy w grze coraz mniej) są gracze, którzy spadli z wyższej ligi lub idą na łatwiznę niżej po punkty, aby skupić się na TI, gdzie w lidze po komplety jeżdżą na starym sprzęcie i tego roku straty (a kolejni gracze teraz mają już po 2 lata) nie odrobią.
Więc jak ktoś wyżej pisze, że propozycja nie jest dla najlepszych o najdłuższym stażu zwyczajnie kłamie.

Takie coś mogłoby mieć sens w Speedmageddonie czy Minigeddonie, gdzie teoretycznie są gracze na zbliżonym poziomie.
W III ligach przepaść jest gigantyczna pomiędzy graczami. Być może w Ekstralidze czy I lidze poziom jest bardziej wyrównany, ale to tylko potwierdza moją tezę, że po dodatkowy bonus może sięgnąć gracz z czołówki gry.
Ok, wiadomo, że w 3 lidze poziom graczy jest różny.
(10-05-2017, 11:18:06)lucjuk napisał(a): Ale skoro Ty sobie dobrze radzisz w turniejach indywidualnych, zdobywasz medale, regularnie meldujesz się w finałach, to tylko pogratulować.
Najpierw zobacz w moją historię, a dopiero później gadaj takie rzeczy. Jeżeli chcesz, abym przyjął Twój argument, że najlepsze czasy w meczu robią najstarsi/najlepsi zawodnicy w meczu, to udowodnij to. Przejrzyj wszystkie mecze chociażby w swojej lidze i wypisz jacy gracze robili najlepsze czasu meczu.

I proszę nie wykazuj się aż taką ignorancją i nie pisz tekstów w stylu, że ja coś argumentuję przez swój pryzmat. Jakbyś się choć trochę wysilił, to zobaczyłbyś, że jeżdżę w lidze, gdzie ponad połowa graczy jest ode mnie lepszych... Nie wspominając już tego na jakich rundach kończę indywidualne zawody.

Nie jestem za tym pomysłem dlatego, że jest on pode mnie, bo nie jest, ale dlatego, że doda kolejnego smaczku meczom.
Z tym że ja bym to ograniczył tylko do RT.
(10-05-2017, 13:03:39)brylu napisał(a):
(10-05-2017, 11:18:06)lucjuk napisał(a): Ale skoro Ty sobie dobrze radzisz w turniejach indywidualnych, zdobywasz medale, regularnie meldujesz się w finałach, to tylko pogratulować.
Najpierw zobacz w moją historię, a dopiero później gadaj takie rzeczy. Jeżeli chcesz, abym przyjął Twój argument, że najlepsze czasy w meczu robią najstarsi/najlepsi zawodnicy w meczu, to udowodnij to. Przejrzyj wszystkie mecze chociażby w swojej lidze i wypisz jacy gracze robili najlepsze czasu meczu.

I proszę nie wykazuj się aż taką ignorancją i nie pisz tekstów w stylu, że ja coś argumentuję przez swój pryzmat. Jakbyś się choć trochę wysilił, to zobaczyłbyś, że jeżdżę w lidze, gdzie ponad połowa graczy jest ode mnie lepszych... Nie wspominając już tego na jakich rundach kończę indywidualne zawody.

Nie jestem za tym pomysłem dlatego, że jest on pode mnie, bo nie jest, ale dlatego, że doda kolejnego smaczku meczom.

Wystarczy na dzień dobry rzucić okiem na rekord toru za który mają być nagrody:
2017-03-19 110.793 Chenryk KKS vs Falubaz Zielona Góra
2017-03-12 113.341 bartgda KKS vs Uomo Tigre
2016-11-20 116.869 MariKar KKS vs Monstars United
2016-07-17 118.812 Caradriel KKS vs Best Riders
2016-07-03 132.954 oo___white___oo KKS vs BOT TEAM 46
2016-06-19 125.354 OviaSpeedway KKS vs Dolina Muminków

Wszyscy to gracze z roku 2015 oczywiście, a rekordy robione w czasie rozgrywek III i IV ligi, bo tylko tam jeździ mój klub z wyjątkiem oo__white__oo co jak widać po czasach jest błędem, ale Adminom mimo zgłaszania usterki nie chciało się tego poprawiać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości