Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy na wysokim (E-ligowym) poziomie
A mi się wydaje @Faja że pomogliście +++ ściągnąć Przema Tongue lejcie się na noże mnie to lotto grunt że "w domu" jestem Tongue

A Franek by zmęczony ligą przy takiej średniej kolejny sezon w elidze to samobójstwo
No twój transfer do Torunia cieszy mnie, a chciałem byś tam już sezon temu był bo tam będziesz zapierdzielał już Ci to kiedyś mówiłem. Ten transfer da szansę Toruniowi walczyć o coś więcej niż brąz, a powiedziałbym nawet, że o złoto. My mamy kolejnego piernika w swoim składzie, wcześniej byłeś ty Santi, zobaczymy czy da radę pociągnąć Twoje wyniki Wink.

Jeżeli chodzi o to czy pomogliśmy, to Przemo miał zostać, ale po rozmowie naszej doszliśmy do wniosku, że lepsze będą dla niego zmiany. Chyba chciał zrobić mega smaczka i poszedł tam gdzie ma największe szanse na złoto to trafił do plusików bo raczej go nic tam nie łączy, byłem pewny, że TLT albo Ostrovia Tongue. Dla mnie mega zaskoczenie dowiedziałem się wczoraj chwile przed tym jak nas opuścił pochwalił się bo chciał zjebke na zakończenie dostac od nas chyba Tongue.

Eliga będzie mega to wiadomo, najturdniej na grzaskiej będzie chyba pokonać was Santi Smile

Kto wie może kiedyś Kabat trafi do Smokersów i wtedy tego transferu już nikt nie pobije, a transfer przema do plusików będzie przy tym niczym Tongue
(09-05-2017, 15:53:54)Faja napisał(a): Kto wie może kiedyś Kabat trafi do Smokersów i wtedy tego transferu już nikt nie pobije
Pobije... transfer Tofika do Smokersów. Big Grin
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dobra masz racje Big Grin ale dałem taki przykład który gdzieś tam daleko byłby do przełknięcia Big Grin, Tofik abstrakcja dla mnie, prędzej sam bym odszedł ze Smokersów Tongue
(09-05-2017, 15:53:54)Faja napisał(a): No twój transfer do Torunia cieszy mnie, a chciałem byś tam już sezon temu był bo tam będziesz zapierdzielał już Ci to kiedyś mówiłem. Ten transfer da szansę Toruniowi walczyć o coś więcej niż brąz, a powiedziałbym nawet, że o złoto. My mamy kolejnego piernika w swoim składzie, wcześniej byłeś ty Santi, zobaczymy czy da radę pociągnąć Twoje wyniki Wink.

Jeżeli chodzi o to czy pomogliśmy, to Przemo miał zostać, ale po rozmowie naszej doszliśmy do wniosku, że lepsze będą dla niego zmiany. Chyba chciał zrobić mega smaczka i poszedł tam gdzie ma największe szanse na złoto to trafił do plusików bo raczej go nic tam nie łączy, byłem pewny, że TLT albo Ostrovia Tongue. Dla mnie mega zaskoczenie dowiedziałem się wczoraj chwile przed tym jak nas opuścił pochwalił się bo chciał zjebke na zakończenie dostac od nas chyba Tongue.

Eliga będzie mega to wiadomo, najturdniej na grzaskiej będzie chyba pokonać was Santi Smile

Kto wie może kiedyś Kabat trafi do Smokersów i wtedy tego transferu już nikt nie pobije, a transfer przema do plusików będzie przy tym niczym Tongue

To sobie wyobraź jakby do +++ poszedł i mecz o złoto Smokersi vs. +++DR+++ 15 bieg decydujący a tutaj Faja Maciey vs Przemofan SantiagoDD i przegrywacie u siebie, i te gwizdy przed szachownicą Big Grin jakby do tego doszło to ekranizacja by wyszła jak nic w kilku częściach Big Grin

a w Netboxach było fajnie odżyłem wynik był i fajna atmosfera Smile
Santi kto wie pewnie za sezon znowu wywalą jednego i będą szukali wzmocnienia wezmą Ciebie z otwartymi rękoma Big Grin
Faja wy juz trzeci sezon dajecie nam złoto. Chyba chcecie byśmy je zdobyli.

Co do Przemo to nie jest to transfer last minute. Santiago dobrze strzelił że sami pomogliście nam ściągnąć Przemo.

Będzie się on u nas czuł bardzo dobrze. Tak jak i reszta załogi.

Jeśli chodzi o Francoisa, to niestety ekstraliga była za mocna dla tego sympatycznego gracza. Widać było że męczy się w każdym meczu a brak zdobyczy punktowych powoduje dziurę w budżecie i braki w sprzęcie. Franek wie co ma poprawić i będzie jednym z najmocniejszych "betoniarzy" w grze.

(09-05-2017, 17:46:49)Faja napisał(a): Santi kto wie pewnie za sezon znowu wywalą jednego i będą szukali wzmocnienia wezmą Ciebie z otwartymi rękoma Big Grin

Nie wyrzucamy nikogo, rozmawiamy i wspólnie podejmujemy decyzje. Nikogo jeszcze nie wyrzuciliśmy z klubu na siłę.
Klub:+++DEATH RIDERS+++
(09-05-2017, 17:48:05)pj007 napisał(a): Faja napisał(a):
Santi kto wie pewnie za sezon znowu wywalą jednego i będą szukali wzmocnienia wezmą Ciebie z otwartymi rękoma Big Grin

Nie wyrzucamy nikogo, rozmawiamy i wspólnie podejmujemy decyzje. Nikogo jeszcze nie wyrzuciliśmy z klubu na siłę.

Takze pj strzeż się bo po mojemu to Ty następny do wymiany.
Pjo dziwne że Franek zostaje w elidze. Chyba nie było mu tak źle Tongue on ma mega potencjał skillowy trzeba go tylko dobrze nakierować. Sam poznaje startowców teraz, po jednym sezonie trochę więcej wiem już o nich (dzięki Fraszce), i wiem, że może zapierdzielać. Połowa forum już myślała, że to Fracha odchodzi, a tu zonk Smile chłopak robi nam taką fajną atmosferę w zespole że to Skarb. Mega udany transfer.

Jeżeli chodzi o naszą pomoc to wiem to, bo czułem i nadal czuje, że decyzje to podjąłem ja, ale widziałem, że złota już mu nie przynoszą frajdy, gra go nudzi potrzebował zmian więc zaproponowałem mu, że jak ma ochotę niech odejdzie, a ja będę 3mał za niego kciuki. Teraz już nie trzymam bo jest u Was TongueTongue, a to by mi w życiu do głowy nie przyszło, że pójdzie do Was Tongue więc teraz możecie mi dziękować Tongue

Widzisz dajemy wam i dajemy i jakoś nie możecie go wziąć Tongue może teraz wam się uda. My już spiny nie mamy bo wpadła monotonnia, jak je stracimy to może znowu wróci ten BOLEC i będzie nam na nim zależało Tongue

W każdym razie ekipe macie konkretną, lepszej już nie będziecie mieli bo innego Smoka już nie wyciągnięcie więc powodzenia i oby eliga była ciekawa. Nasz mecz będzie na pewno kupe osób oglądało Tongue
Faja Smile skromni to nie jesteście.

Jest kilku mocnych zawodnikow ścigających się w innych klubach, nie Smokersami żyje gra.

Co do medali, my nie mamy spiny. Jedziemy swoje, raz lepiej raz gorzej. Niekiedy przez własne błędy podarujemy przeciwnikowi punkty. Gra nas ma bawić. Realizujemy się gdzie indziej. Tu tylko : for fun nic ponad to.

Aczkolwiek pierwszy raz byłem niemiło zaskoczony przy ostatnim turnieju GP, i żałuję że Oessa odpuscil GP czy zablokowany Baju. To było nie do pomyślenia gdy oni nadawali ton rozgrywkom, decydował wynik sportowy przede wszystkim nie układy i krętactwo Smile. Resztę dopowiedz sobie sam Smile.

Do zobaczenia na torze.
Klub:+++DEATH RIDERS+++

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości