Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bs
@Kabat zaraz Bartosz zmarzlik/ Kapusta/ pitbull wyskoczy ze swomi zalami ze jednak tak nie jest i sie bedziesz musial tlumaczyc Big Grin
Jak ja się cieszę ze nie jestem sam. Jak bym grał tydzień w ts grę bym może w to uwierzyl. Loguje się 20 Ray dziennie i wiem co robię .. .. dziś jechałem 3 razy pasywnie mój błąd . Ale tamten błąd niestety się do niego nie przyznaje i nie róbcie w nas w kulki.
Ty Adept umiesz czytać?? Tu jest ewidentny błąd zgłaszającego więc nie szukaj dziury w całym. Założę się że u Ciebie było to samo.
to nie robienie w kulki tylko trzeba pilnowac sprzetu na zawody a nie pretensje do adminow i nie wiadomo kogo jeszcze. To sa bledy graczy nie gry
Tak w ogóle to nie rozumiem po co wystawiać sprzęt i w międzyczasie wyrzucać części z magazynu... Albo wystawiam sprzęt żeby z niego skorzystać albo dojechać do końca jeśli ma mała wytrzymałość.... Kombinujecie jak koń pod górkę a potem pretensje do wszystkich, ale nie do siebie.. "postrafiam kapousta" Big Grin
Polecam wszystkim przyjąć mogą taktykę, to nie będzie problemów. Nigdy na mecz nie ustawiam na pierwszym miejscu sprzętu z wytrzymałością poniżej 5. Jeżeli jest to drugi mecz, to wtedy oczywiście musi być wytrzymałość co najmniej 10. Jeżeli mam coś z wytrzymałością np 3, to daje to na drugie miejsce i dopiero w trakcie meczu, po co najmniej drugim biegu ustawiam ten sprzęt, żeby go wykończyć. W taki sposób nawet lagi serwera, bądź zapomnienie o meczu nie są mi straszne Smile
A ja polecam nie wyrzucać niczego z garażu po wystawieniu sprzętu na mecz. Jeśli już z jakiegoś super ważnego powodu musisz to zrobić, to po wyrzuceniu zbędnych części, dla świętego spokoju, wystaw sprzęt raz jeszcze Smile
Kabat wyjaśnił wszystko. Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości