Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójna siłownia!!!
ID zawodnika : 11295
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + Screeny :
Obczajcie ten motyw!
[Obrazek: rh3meq.jpg]
Sytuacja miała się tak, że od razu po aktualizacji dziennej wszedłem w trening i go wykonałem o czym świadczy pierwszy wpis. Dziwne, że czas jest 00:01, ale może byłem aż taki szybki, bo równanie było proste. Po odświeżeniu strony znowu pojawiło mi się okienko do wpisania równania i i przycisk do wykonania siłowni. Myślałem, że może coś przeglądarka się zawiesiła i wcześniejsza siłownia jednak nie weszła, więc wykonałem jeszcze raz. Dopiero przed chwilą w sumie mnie natchnęło, żeby sprawdzić w rejestrze zmian energii i zdziwiłem się niesamowicie. Do tego jeszcze aktualizacja dzienna nie uwzględniła pierwszej siłowni. Wygląda na to, że jest furtka na wykonanie siłowni dwukrotnie, albo może i więcej razy... Pytanie tylko, czy jacyś gracze już z tego korzystali? Do sprawdzenia jest to raczej proste za pomocą zapytania do bazy danych. Przydałoby się również jakoś mi anulować tą drugą siłownię.
dobrze ze zglosilesSmile moze nieuczciwi sie znajda Big Grin
rzeczywiście lipton, sprawdzimy
Hehe... a ja tylko przypomnę Arku, że kiedyś mówiłeś, że za ZGŁOSZNY błąd gracz nie będzie karany, więc proponuję w przypadku @brylu NIE cofać mu tej siłowni, bo w sumie dzięki wyłapaniu błędu "skorzystał" w taki sposób, że się JEDNEJ negatywnej pozbył nieco szybciej. Big Grin

A @brylu - łap punkcik reputacji za postawę fair play. Smile
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Kabat, chyba mylisz pojęcie kary Wink Kara to kara, a cofnięcie błędu to inna bajka Smile
Jednakże pewnie w tym wypadku nie będziemy cofać skrócenia
A czy ten błąd nie był zgłaszany kilka sezonów wcześniej? Podobno był naprawiany
Czyli wychodzi, że on jest i trwa, albo znowu sie coś popsiuło
Kiedyś ja z Kabatem daliśmy pomysł na siłownię - bez odzewu
Czy ta siłownia musi być o północy, wtedy akurat jak jest aktualizacja?
Bo coś mi się zdaje, że błąd z tego wynika, dać o innej porze i będzie oki
błąd o którym rozmawialiśmy nt siłowni ostatnimi czasy, wydaje mi się nie być tym samym. Tamten został zablokowany/poprawiony. A tu jest kłopot, bo gdyby nawet był tym samym błędem, to była to przecież aktualizacja z niedzieli, gdzie siłka i tak jest zablokowana. Wg mnie coś innego musi być.
Ps: wątek/pomysł dot siłowni nadal nie doczekał się mojej analizy, dlatego też go nie zamykam, bo cały czas mam go na uwadze, by się za niego wziąć.
Rozumiem że Ci którzy korzystali z błędu a nie zgłosili skończą jak baju czy cos w tym stylu?
Nie czepiaj się szczegółów @Bronek12 Smile Święta idą i jakiś prezent wskazany jest nawet !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Dość, że nocne marki klikały o 00:00, gdzie inni (np. ja śpię Tongue) to jeszcze klikali dwukrotnie. Jestem ciekawy ile takich osób się znajdzie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości