Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energetyk na gp
Trudno mamy swoich witkowskich, GKSŻ i te sprawy w grze którzy rujnują zamiast budować
OK ja poczekam az ktora kolejka sie spieprzy Smile

A tym czassem jak cofają to chce miec wszystko cofnięte łącznie z naprawą silnikow ktore jechały na GP.

I koniec na przyszłosć z GP to niezrównoważone zawody, ktore tylko klopotów przysparzają a nie satysfakcji.
Klub:+++DEATH RIDERS+++
(25-06-2016, 07:12:17)pj007 napisał(a): I co mam zrobić z tym sprzetem co jechla czesc biegow na GP bo na lige sie juz nie nadaje:

22.37 m/s

Strata energii: 6

?

Kupic sobie nowy i za tydzie znwo wypierdziec nowe pieniazki na silnik ?
Ja wydałem 3x1750 za naprawę i 2xW, w plecy z energią na mecz sezonu dla nas itd.
(25-06-2016, 07:13:54)pj007 napisał(a): OK ja poczekam az ktora kolejka sie spieprzy Smile

A tym czassem jak cofają to chce miec wszystko cofnięte łącznie z naprawą silnikow ktore jechały na GP.

I koniec na przyszłosć z GP to niezrównoważone zawody, ktore tylko klopotów przysparzają a nie satysfakcji.
Wołaj nowy silnik na to GP z ich strony przecież ciężko nam w elidze wyłożyć na silnik nie musiałem dwa razy jechać a jednak to mamy dwa razy wyłożyć szczerze pie***le i chce silnik bez ponoszenia kosztów wystarczy że kilometry w busie pójdą i kolejne sprzęgła

I jeszcze raz powiem dla każdego silnik 22.5! No... prawie każdego.
Czemu prawie?
(25-06-2016, 07:18:32)taxi81 napisał(a): Czemu prawie?
Zostawię to dla siebie ale wielu powinno się domyślać
(25-06-2016, 07:15:36)taxi81 napisał(a): Ja wydałem 3x1750 za naprawę i 2xW, w plecy z energią na mecz sezonu dla nas itd.

A miała być piękna niedziela ze spacerkiem w lidze, to nie... muszą się medaliki spinać i zrrobić horror w Rajtuzowie Tongue
My tylko z nazwy Loser 😛
Gdzie jest admunistracja? Siedza jak szczury w ukryciu i nikt nie wypowiada sie w temacie ktory wywolal w pare godzin lawine na forum. Stracilem na treningu, wytrzymalosci sprzetu ktorego mam koncowke, na naprawach, kupilem juz nowe silniki, sprzegla na lige wystawiajac je. Stracilem. Stracilem przez ICH blad. Jakim prawem? Decyzji do tej pory bylo wiele z ktorymi sie nie zgadzalem ale nie akceptowalem je. Teraz moja cierpliwosc sie skonczyla. Proponuje zrobic powtorke GP dla jednej osoby ktora tego chciala a reszte wrzucic botow. Niech igrzyska trwaja i wladza sie dobrze bawi Naszym kosztem.
Wiecie jak kurde cięzko technikowi zająć pudło na grząskim.

Dalej tego nie rozumiem.

A co do GP to gratuluje Santiago łądny wynik, baju na bagnie jak zwykle szybki, Oesaa i jego druga częśc zawodów - respekt Smile
Klub:+++DEATH RIDERS+++

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości