Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEFEKTY
No jak już mega-pechowiec @Laszlo tak mówi, to wiedz że coś się dzieje... Big Grin

Pewnie, że fajnie mieć rakietę bezdefektową, ale czy na pewno o to chodzi? Właśnie dzięki możliwości defektu istnieje szansa na jakieś nietypowe rozstrzygnięcie, a tak... bez nieszczęść, bez niespodzianek. Tongue
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dla mnie te wasze utrudnienia itd to już wkurw... jest. To jest gra, a nie rzeczywistość. Chcę być rozliczany chociażby w zawodach indywidualnych za moje umiejętności, a nie za to ile farta mam w danej chwili. Regulować użycie torped można energią i to był krok w dobrą stronę. A defekty jak dla mnie powinny być zminimalizowane maksymalnie. Wtedy umiejętności, no i energia decydują czy możesz jechać na lepszym sprzęcie czy nie.
Maciey mądrze gada. Jeszcze chwila będziemy musieli martwić się o ustawienie sprzęgła, zapłonu, ciśnienia w oponach. Może dodać jeszcze defekt busa bo też auto może popsuć się w drodze. Ludzie to ma być przyjemność a nie exel czy jak to tam się pisze. Nie każdy ma czas siedzieć 23/24 h nad grą i kalkulować jak garstka kolegów z DR czy innych drużyn. More fun not stres
@taxi81 --I like you post Big Grin i tak samo @Maciey bardzo mądrze piszecie
Co tu mozna doadac wiecej .Tak jak slusznie zauwazył.
"Jeszcze chwila będziemy musieli martwić się o ustawienie sprzęgła, zapłonu, ciśnienia w oponach. Może dodać jeszcze defekt busa bo też auto może popsuć się w drodze.""
Nie długo dojdziemy do absurdów .
@GM_Arek weż pod uwage ze nie kazdy ma czas siedziec godzinami i nalizowac co rusze nowe wzmianki....
ale ja przecież nic nie robię w tym temacie, to po co mam brać to pod uwagę w tym wypadku? Tongue
Arek a kto wie co Ci się przyśni i co pozmieniasz?
coś na pewno, ale nie pakiety d Wink
Jak dla mnie możecie nic nie zmieniać. Juz od dawna się nie udzielałem w sprawach propozycji. Natomiast chciałbym tylko wiedzieć czy znów za sezon cos się zmieni i np szykowanie bezdefektowtych rakiet ma sens? bo np Arek twierdzi ze cos zmieni ale jeszcze nie wie co i człowiek tak naprawde gra w ciemno co sezon.

Mechanik z kompletnie zbędnego stal się najważniejszym członkiem personelu... Takim zlotym członkiemWink

E: Poprawiłem autouzupełniania. Wybaczcie
Panowie, ciągłe zmiany nie podnoszą atrakcyjności tej gry. Ktoś ustala sobie jakąś strategie na podstawie obowiązujących reguł, a tu dup, nowy sezon, kolejne zmiany i wszystko trafił szlag. Zastanówmy się co można zmienić, zmiany nich zostaną zakomunikowane na początku sezonu 4, ale wejdą w życie od sezonu 5. Trzeba mieć czas żeby się do tego przygotować.
Przesyłam na prośbę @Asteck666 jego pomysł.

Cytat:Moim zdaniem błąd został popełniony przy możliwościach mechanika, a mianowicie możliwości naprawy prędkości do wartości potuningowej.
Najprostszym rozwiązaniem byłoby wrócenie do możliwości napraw do wartości sklepowej. 22,7 to i tak niezła maszyna teraz
Również można z niej zrobić nieśmiertelnika bez defektów, ale byłby to najmocniejszy z nieśmiertelników.
I niech sobie wysokoskillowcy walczą na 22,7 bez defektów, a zawodnicy z mniejszym ID wciąż mieliby szansę pokonać takiego mocarza silnikiem 22,9-22,95 ryzykując defektem.
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości