Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 liga grupa 1 - Liga twardzieli
Jeśli nikt nie zawiedzie ( brak sprzętu lub złe ustawienia), to o wynik się nie martwię. Chociaż zdaję sobie sprawę z Waszej siły.
MPK naszej Grupy

Dzisiejsza nawierzchnia toru: Twardy
- Ks.Stal Gorzów Wlkp       2L (G) 2 miejsce
- Sparta Wrocław              1L (N) 8 miejsce
- WCB Team                   1L (T) 1 miejsce
- BRT RACING TEAM         E (N) 8 miejsce
- TLT Petardy                  E (N) 1 miejsce
- Filet z Mintaja               1L (T) 2 miejsce

Ciężkie zadania Filetów oraz WCB w 4 rundzie , obstawiam ze obie ekipy pojadą o awans  ! bo każdy chce  się zmierzyć z elitą i skopać im tyłki . TLT zajmują obecni 1 miejsce ( dodam obrońca tytułu ). BRT na samym końcu tabeli. KS Stal walczy o awans do 1ligi.  Sparta jest autsajderem 1ligi gr.2
Obstawiam awans : WCB , Filet , TLP

Dzisiejsza nawierzchnia toru: Grząska
- Stal_Rzeszów                    2L (T) 6 miejsce
- +++DEATH RIDERS+++       1L (G) 4 miejsce
- GKM GRUDZIĄDZ                3L (N)  1 miejsce
- BestTeam                         2l (G) 3 miejsce
- Toruńskie Anioły               1L (N) 3 miejsce
- Smokersi Krzepice             2l (G) 2 miejsce

Dziwne losowanie 3 drużyny drugoligowe z tej samej grupy - grząskie .  Ktoś chyba maczał palce w losowaniu Tongue.  Wydaje mi się iż Stal odpuści te zawodu bo ważniejsze jest utrzymanie w lidze (obym się mylił ). DEATH RIDERS , BestTeam , Smokersi Krzepice , Toruńskie Anioły, GKM GRUDZIADZ  będą zacięcie  walczyć .  Szczególnie liczę na Anioły oraz GKM gdzie występuję nasz serdeczny kolega Tongue samych 3 życzę  jak będziesz mordo jechać.

Dzisiejsza nawierzchnia toru: Normalna
- Speedway Team Rzeszów     5L (N) 1 miejsce
- Arkin Lions                           3L (G) 3 miejsce
- Polonia Hen-Kuk                    E (N) 3 miejsce
- Miedzyniak Bydgoszcz            1L (G) 3 miejsce
- Real Steel                             1L (T)  8miejsce
- Black Horses Team                E (G) 5miejsce

Zdecydowanie Polonia jedzie  na swojej ulubionej nawierzchni.  Miedziaki również wydają się mocni. Real ma szanse na 3 !  Ale walka będzie ostra bo wszystkie drużyny wyglądają solidnie , jedynie Rzeszów może odstawiać od reszty patrząc na ligę.  Myślę ze to nie przypadek ze zajechali  już do 4 rundy wiec walczcie Panowie !!!!

Dzisiejsza nawierzchnia toru: Normalna
- Unia Tarnów I                      1L (T) 5 miejsce
- Speedway Team Drzonków   4L (N) 6 miejsce
- Polonia Bydgoszcz                 E (N) 4 miejsce
- ŻKS OSTROVIA                    3L (G) 1 miejsce
- Włókniarz Częstochowa         2L (T)  1 miejsce
- KS Ciężka Szpryca                  1L (G) 1miejsce

Pozostają 2 miejsca do obsadzenia jedno zawija Polonia. Kolarzy z Tarnowa stać na awans. Bardzo wyrównana grupa


Dzisiejsza nawierzchnia toru: Grząska
- KS TORUŃ                                      2L (G) 4 miejsce
- CKM Włókniarz Częstochowa            1L(N) 4 miejsce
- Speedway Fanatic                           3L (G) 2 miejsce
- ROW Rybnik                                    1L (G) 6 miejsce
- Stal-BIRMINGHAM                            2L (T) 5 miejsce
- ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski      5L (T) 1 miejsce

ROW spokojny awans Smile , innym pozostaje walka o 2-3 miejsce.
No Fracha napracowałeś się i chwała Ci za to bo miło się czyta. Big Grin Fajnie że kogoś takiego tu mamy Wink
IMK powoli wchodzi w decydującą fazę rozgrywek, już dzisiaj odbędzie się 4. runda tych prestiżowych zawodów, a w 14 na 16 grup wystartuje 31 zawodników z naszej ligi. Drużyny WCB Team oraz Filet z Mintaja reprezentują wszyscy zawodnicy na tym szczeblu zawodów, po 4 reprezentantów posiadają w grze Motor_Lublin oraz Black Panthers Squad, 3 zawodników Unia Tarnów I, ROW Rybnik oraz Real Steel, natomiast Toruńskie Anioły wysyłają do walki o IMK dwójkę swoich zawodników.

Nie powinno zabraknąć ciekawych pojedynków, nie tylko ligowych, ale także klubowych.

4.1 (Normalna)
4.TomekZG (Black Panthers Squad)
Aż 5 rywali w tych zawodach na co dzień jeździ w ekstralidze, natomiast TomekZG przyzwyczajony jest do jazdy na torze nieco twardszym, i choć posiada dopiero 34. średnią w lidze, to ostatnie wyniki notuje w okolicach kompletu.

4.2 (Normalna)
2.Champion (Black Panthers Squad)
Kolejny zawodnik Panter, który pojedzie na torze normalnym. Za rywali będzie miał 4 ekstraligowców, dopiero 42. średnia biegowa w lidze spowodowana jest słabymi występami w ostatnich meczach, przed nim trudne zadanie.

4.3 (Grząska)
1.Iceman (WCB Team)
9.rekin66 (ROW Rybnik)
10.Kasiunia (Black Panthers Squad)
Teoretycznie to rekin66 powinien mieć tutaj największe szanse na awans, lecz nie można skreślać pozostałej dwójki, na czele z kapitanem WCB, który posiadając 8. średnią w lidze powinien sprawdzić się na każdej nawierzchni. Zawodnik ROW-u w lidze sklasyfikowany jest dopiero na 44. miejscu, co nie wygląda zbyt optymistycznie, jeżeli nie posiada mocnego sprzętu to mimo sprzyjającej nawierzchni może być ciężko. Kasiunia posiadająca 33. średnią w lidze wyraźnie nie lubi torów grząskich, co pokazała ostatnio w meczu ligowym, czy też 3.rundzie IMK, mimo wszystko życzymy powodzenia. 2 zawodników w ekstraligi.

4.5 (Twarda)
1.Einstein (Filet z Mintaja)
5.fracha10 (Filet z Mintaja)
11.Wilk0r (Unia Tarnów I)
Pierwszy dzisiaj "bratobójczy" pojedynek, w którym rywalizować będą zawodnicy Fileta z Mintaja. Wydaje się, że całej trójce tor powinien odpowiadać. Zawodnicy posiadają kolejno: 5,12 i 30. średnią biegową, Wilk0r w ostatnim czasie zanotował zwyżkę formy, co można było zaobserwować m.in. w meczach z WCB, taka dyspozycja daje ogromne szanse na awans wszystkich "naszych" zawodników, najgroźniejszymi rywalami powinni być ekstraligowcy, których w tych zawodach zobaczymy dwóch.

4.6 (Grząska)
5.Cobra (Real Steel)
15.RaDZIK (Real Steel)
16.Tuannika (Black Panthers Squad)
Myślę, że żaden z zawodników nie jest zadowolony z nawierzchni toru, aczkolwiek wydaje mi się, że taki zawodnik jak Tuannika, posiadając drugą średnią biegową, zdecydowany lider swojego zespołu, powinien sobie poradzić na każdej nawierzchni, i to on według mnie ma największe szanse na awans. Nie można przekreślać pozostałej dwójki, która również stoczy dzisiaj "bratobójczy" pojedynek. Cobra posiada 23. średnią biegową, natomiast jego kolega z drużyny 35.

4.7 (Twarda)
13.apacz711 (Motor_Lublin)
Co tu dużo mówić, awans nie powinien być zagrożony, nawierzchnia na pewno sprzyja, rywali wymagających nie widać, a 10. średnia biegowa mówi sama za siebie...apacz711 będzie dzisiaj czuł się jak ryba w wodzie i śmiało można obstawiać podium dla niego.

4.8 (Normalna)
5.Wojtas (WCB Team)
15.Lubojek (Motor_Lublin)
Dla pierwszego z nich awans powinien być formalnością, o czym świadczą tegoroczne występy, a 9. średnia w lidze i udział w GP i podium na podobnej nawierzchni utwierdza mnie w przekonaniu, że Wojtas dzisiaj nie będzie miał problemów z przywożeniem "3". Sporą niewiadomą będzie postawa drugiego zawodnika, Lubojek mimo dopiero 29. średniej notuje całkiem udane występy, lecz ostatni mecz z Toruńskimi Aniołami na normalnym torze pozostawia wiele do życzenia, trzymamy kciuki, żeby dzisiaj było lepiej. W zawodach wystartuje 3 ekstraligowców.

4.9 (Grząska)
8.Ru3k (WCB Team)
12.Graudenz (Filet z Mintaja)
Za rywali mają 4 zawodników z ekstraligi i...bota, nie jestem do końca przekonany czy któremuś z nich odpowiada taka nawierzchnia, ale zawodnicy posiadający 6, czy 11. średnią nie powinni się martwić o wynik na tym etapie IMK, o ile oczywiście motory posiadają odpowiednią moc.

4.10 (Twarda)
3.krzybor (WCB Team)
6.grzegorz2605. (Unia Tarnów I)
7.Hawaiki (Toruńskie Anioły)
16.walter (Motor_Lublin)
Patrząc na domowe nawierzchnie, tylko Hawaiki może być niezadowolony z losowania, ale od początku. Krzybor- lider cyklu GP, mimo słabej średniej w elitarnym cyklu nie schodzi poniżej 10 punktów. Zawodnik tarnowskiej Unii grzegorz2605 posiadający 21. średnią biegową notuje bardzo nierówne występy, ale jeżeli początek mu wyjdzie, to powinien do końca jechać swoje. Wracając do Hawaikiego, na co dzień występuje on na torze normalnym, lecz przyzwyczaił nas do bardzo dobrych występów na nawierzchni twardej, zdarzają się wpadki, ale można je policzyć na palcach jednej reki, o czym świadczy wysoka 14. średnia w lidze. Na zakończenie chimeryczny, posiadający dopiero 38. średnią walter, który swoją postawa nie zachwyca, lecz często dorzuca cenne punkty dla drużyny, dzisiaj musi zapunktować nieco lepiej, aby zakwalifikować się do kolejnej rundy.

4.11 (Normalna)
6.Przemek85 (Toruńskie Anioły)
Tylko jeden rywal z ekstraligi, domowa nawierzchnia, wysoka 13. średnia biegowa, to 3 najważniejsze argumenty przemawiające za powodzeniem Przemka85 w dzisiejszych zawodach.

4.12 (Grząska)
9.fazzy91 (Filet z Mintaja)
Zawodników ekstraligowych brak, może i tor nie będzie sprzyjał mojemu koledze z pary, lecz awansu nie wykluczam, wystarczy przypomnieć sobie ostatnią rundę MPK, gdzie fazzy91 przywiózł za sobą dwójkę ekstraligowców, preferujących właśnie tory pod koło.

4.13 (Grząska)
2.Waldek Cieślewicz (Real Steel)
6.kogut (WCB Team)
15.PawCio (ROW Rybnik)
PawCio czy kogut? Który z nich będzie dzisiaj najlepszy? Patrząc na nawierzchnię, zdecydowanie powinna ona odpowiadać rybniczaninowi z 17. średnią biegową, natomiast nie można zapominać, że kogut to lider lidera, zajmujący 3. miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników w lidze. Ci dwaj panowie nie powinni mieć problemów z awansem, natomiast wielką niewiadomą pozostaje dyspozycja Waldka Cieślewicza, 28. średnia, solidne występy na domowym torze, to może okazać się za mało, bo występów na kopie w ostatnim czasie ciężko się doszukać.

4.15 (Twarda)
4.leny777 (Motor_Lublin)
9.eSPe (Filet z Mintaja)
10.Kuna (WCB Team)
11.tomano (ROW Rybnik)
Myślę, że na nawierzchnię toru nikt specjalnie nie powinien narzekać, nawet tomano startujący na torze grząskim, na betonie notuje solidne wyniki. Już w 3.biegu zawodów zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy eSPe, Kuną i tomano, szczególnie interesująco powinno być w walce między pierwszą dwójką, która pojedzie na domowej nawierzchni. eSPe z 7. średnią biegową wydaje się być najmocniejszy z całej czwórki zawodników, Kuna zajmuje 18. miejsce wśród najlepszych jeźdźców naszej ligi, tomano 25. natomiast leny777 32. Postawa tego ostatniego w lidze pozostawia sporo do życzenia, aczkolwiek w ostatnich spotkaniach można zauważyć zdecydowany progres, a co za tym idzie także dzisiejsze zawody powinny zakończyć się awansem.

4.16 (Twarda)
6.Kwas (Unia Tarnów I)
8.Phoenix (Filet z Mintaja)
4 rywali to zawodnicy z najwyższej klasy rozgrywkowej, obaj zawodnicy naszej ligi spotkają się z jednym z nich już w pierwszym starcie, dla obojga również tor powinien być sprzymierzeńcem. Kwas dysponuje nieco lepszą średnią w lidze, zajmując 15. pozycję, natomiast Phoenix 19. Rywale mogą okazać się wymagający, ale myślę że dzisiaj wszystko się uda i obu zawodników zobaczymy także w 5.rundzie IMK.

W ocenie poszczególnych zawodników do danych nawierzchni brałem pod uwagę tor domowy, a jak wiadomo, te specjalizacje nie zawsze pasują właśnie na domowy Smile Powodzenia życzę wszystkim Smile

Po 3 pojedynki stoczą ze sobą przedstawiciele poszczególnych drużyn:
ROW Rybnik - WCB Team (rekin66-Iceman, PawCio-kogut, tomano-Kuna)
Unia Tarnów I - Filet z Mintaja (Wilk0r-Einstein, Wilk0r-fracha10, Kwas-Phoenix)
WCB Team - Motor_Lublin (Wojtas-Lubojek, krzybor-walter, Kuna-leny777)

2 pojedynki :
Black Panthers Squad - Real Steel (Tuannika-Cobra, Tuannika-RaDZIK)
Filet z Mintaja - WCB Team (Graudenz-Ru3k, eSPe-Kuna)

1 pojedynek:

ROW Rybnik - Filet z Mintaja (tomano-eSPe)

ROW Rybnik - Motor_Lublin (tomano-leny777)
Filet z Mintaja - Motor_Lublin (eSPe-leny777)
ROW Rybnik - Real Steel (PawCio-Waldek Cieślewicz)
WCB Team - Real Steel (kogut-Waldek Cieślewicz)
Motor_Lublin - Toruńskie Anioły (walter-Hawaiki)
Motor_Lublin - Unia Tarnów I (walter-grzegorz2605.)
Toruńskie Anioły - Unia Tarnów I (Hawaiki-grzegorz2605.)
Toruńskie Anioły - WCB Team (Hawaiki-krzybor)
Unia Tarnów I - WCB Team (grzegorz2605.-krzybor)
Black Panthers Squad - ROW Rybnik (Kasiunia-rekin66)
Black Panthers Squad - WCB Team (Kasiunia-Iceman)

Bratobójcze pojedynki:
Real Steel - Real Steel (Cobra-RaDZIK)
Filet z Mintaja - Filet z Mintaja (Einstein-fracha10)
WYCIĘTA SZPRYCHA '14
Filet z Mintaja '01-'05, '10-'12 (Srebro MPK '02 '03 '10; Złoto MPK '05)
TEAM SPIRIT '06-'08 (3 miejsce w GPC '06 12 miejsce w cyklu Grand Prix '07)
Smokersi Krzepice/ŻKS WYCIĘTA SZPRYCHA '09
Tarnowskie Jaskółki '13
Oj Poszalałeś Mordo Smile Props Tongue

Trzeba dodać ze tak samo jak w IMK jak już w lidze Smile powoli trzeba liczyć co gdzie i czy warto Tongue
Czekamy na takie ciekawe analizy w e-lidze także Filety walczcie o awans Wink
Bardzo fajne !
Phoenix... Zarabista robota. Punkcik reputacji dla ciebie %)
No i się nam chłopaki rozkręcili Big Grin Czekamy na więcej takich zapowiedzi Smile
Hahaha Trzeba mieć szczęście Big Grin
IMKJ kontuzja przy 77E
IMK kontuzja przy 74E
Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości