Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania - archiwum
Mam pytanie odnośnie osób online na Speedway Star
Na jakiej zasadzie ktoś jest na 1 m-cu a ktoś na niższych

Takie pytanie z ciekawości Smile
Wg ID
Co z Southxem? ?
Zamierzam kupić nowy silnik. Rozumiem, że najlepiej od razu go stuningować z tego co wyczytałem na forum. Kilka pytań:
1) Co oznacza w zakładce sprzęt przy silniku - Możliwość tuningu 2 ?
2) Po wyborze tuningu i tunera 0,4-0,5 są 3 możliwosci 200km, 500km, 900km. O co tu chodzi skoro i tak poprawia się o 0,4-0,5. Jakie znaczenie ma odległość?
3)Liczba silników? Przecież zaznacza się jeden silnik, więc o co chodzi?

I jak to się ma z tym, że czasami silnik moze byc do wywalenia po 10 meczach? Chodzi o to ze nie mozna pooprawic wytrzymalosci gdy predkosc jest powyzej fabrycznej? Najlepszy silnik ma wytrzymałosc 65 co daje 13 spotkań, tylko pytanie po ilu biegach spada szybkość silnika ( gdzies widzialem tabelke ale nie moge teraz jej znalezc)
Ad.3 Obecnie masz jeden ale z czasem możesz mieć po 2-3 silniki.
Ad.2Kilometry jedna rzecz a 2 i 3 rzecz to Hajs i ile Energi tracisz
Ok dzieki.
Mam dwa silniki, ale nie ogarnąłem , że można zaznaczyć dwa na raz Wink

A jesli predkosc wzrosnie o 0,5 to ile czasu zjamie spadek do poprzedniej predkosci?
Ad1. Dwa oznacza ile razu możesz go wysłać do tuningu.

... jak długo zejdzie zjechanie prędkości... Jak nie będziesz miał defekty tu 0.5 starcza na 5 zawodów gdyż każdy bieg zabiera 0.02 z szybkości. Defekt zabiera 0.1, może się zdarzyć wiec ze po dwóch meczach będziesz miał silnik z o prędkością wyjściową.
0,02 spada co bieg. W przypadku defektu więcej, sprawdź w FAQ.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
czy ktos pamieta ile kosztuje tuning 1 silnika (0,4-0,5) (przez tunnera)??? i tak przy okazzji zapytam sie jaka to kwota jak sie tuninguje dwa naraz? z gory dziek za odpowiedz
jak bym mial kase na 2 nowe silniki to bym pytam za ile moge SS kupić a nie o tunera Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości