Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coventry Bees
Pszczółkowe rozmowy  (nie)dokończone

Sezon 9 dobiega końca. Coventry Bees w pięknym stylu zapewniły sobie co najmniej występ w barażach o prawo jazdy w I lidze. Zawodnicy po ciężkim tygodniu pracy z trenerami i zawodami mieli chwilę czasu wolnego żeby wypić piwko (bezalkoholowe oczywiście). Redakcja Bees News zadała parę pytań zawodnikom. A co mieli Wam do przekazania? Poczytajmy

Jak oceniacie ten sezon?
Magnus- Sezon podzieliłbym na parę etapów. Po udanych turniejach towarzyskich przystąpiłem do ligi na ogromnym luzie i …okazało się że niestety trzeba się spiąć tylną część ciała żeby dobrze jechać. Kolejny etap to rewelacyjna postawa i duża liczba punktów w meczach. Lekki kryzys i znów dobra jazda. Zresztą jesteśmy Team-em który w kryzysie jednego zawodnika potrafi zmobilizować drugiego do wygrywania i walki
Crumper-  W gruncie rzeczy w tym roku podeszliśmy spokojnie do sezonu bez zbędnej spiny jak w ubiegłych latach i przyniosło to efekty. Spokojnie wywalczone 2 miejsce juz na 3 kolejki przed końcem pokazuje że liczyliśmy się w tej lidze. Przegrane mecze z BVT były założone od początku i nikt się nie napinał ale trzeba powiedzieć że tanio skóry nie sprzedaliśmy. Jestem zadowolony ze składu, jest atmosfera, wzmocnienia ( w tym jedno powrotne) okazały się trafione.
Kosmita-  W skrócie. Sezon bardzo dobry 
Lopez - Mijający sezon trzeba przyznać był bardzo udany - na pewno indywidualnie, ale myślę, że drużynowo również a koledzy w wywiadach to podkreślą. Ja jestem pod wrażeniem swojego postępu w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jeszcze przed startem 1 kolejki, kiedy okazało się, że będę liderem drużyny zastanawiałem się, czy w ogóle dam radę. Dotychczas byłem kojarzony raczej z drugą linią i zbieraniem pojedynczych punktów. Obawy jak się okazuje były zupełnie niepotrzebne. Fakt, poziom ligowy trochę się obniżył i było nieco łatwiej o punkty, ale jednak różnica w wyniku sportowym jest znacząca i to cieszy.

Jak oceniacie mecze barażowe?  (rozmawiamy jeszcze przed rozlosowaniem przeciwnika )
Lopez- Mecze barażowe z 1-ligowcem to z kolei świetna okazja do sprawdzenia się z mocnym przeciwnikiem i chciałem przynajmniej w meczu u siebie dać z siebie wszystko i mieć pewien obraz, w którym miejscu sportowo się obecnie znajduję.
Crumper- Do barażu przystąpimy na luzie. Jest zarządzenie klubu że każdy jedzie wg uznania. Jedni żeby się sprawdzić z 1 ligowcem, inni żeby dojechać sprzęt. Parcia na awans nie ma. Dobrze nam w 2 lidze. Mamy w naszej grupie wyrobioną markę.
Kosmita-  mecze barażowe trudno powiedzieć bez spiny raczej na luzie.
Magnus-  Pokazać się przede wszystkim. Zobaczyć ile brakuje do I ligi ale powalczyć o dobry wynik. Reszta okaże się na torze.

Jakie plany na nowy sezon?
Kosmita- nowy sezon zobaczymy raczej dalej w Coventry.
Magnus- 2 liga to walka wiadomo o co J czyli awans. I liga to nauka i nie musi być z happy endem. Nie zamierzam nigdzie odchodzić nawet po awansie. Po co szukać czegoś nowego skoro jest mi tu dobrze? No chyba że Crumper znajdzie lepszych zawodników wtedy będzie plan B.
Crumper- Co dalej ? Zobaczymy. Zawsze walczymy o sukces. Osobiście nadal chce awansować z Bees do finału MPK. Liczę że w przyszłym roku się uda. Muszę tylko znaleźć chętnych do jazdy 1 liga jest jakimś celem ale mierzymy raczej w bezpośredni awans .
Lopez - O nowym sezonie jeszcze nie myślałem... Najważniejsze, że przynależność klubowa jest już znana i mimo propozycji nawet z Ekstraligi, dalej będę wierny Coventry Bees.

Mimo że redakcji nie udało się po rozmawiać z dwoma zawodnikami mamy dla czytelników pewną niespodziankę. Na krótką ocenę występów Coventry Bees i planach na nowy sezon poprosiliśmy zawodnika który swoją jazdą zapisał się w Hall of Fame czyli Roro  (obecnie klub Oszukać Przeznaczenie, a od nowego sezonu WTS Sparta Wrocław)

-Witaj Roro
Roro- Witam
- Jak oceniasz sezon Coventry?
Roro-  Obserwowałem jazdę Coventry w tym sezonie i muszę powiedzieć, że drużyna radziła sobie bardzo dobrze co bardzo mnie cieszy. Sezon w wykonaniu drużyny oceniam na 5. Mam nadzieję, że nadchodzący nowy sezon będzie jeszcze lepszy dla tego klubu
Jak oceniasz swój sezon i Twojego klubu?
Roro- Jeśli chodzi o mój sezon oceniam go na takie mocne 3. Z wielu powodów, lecz głównym była praca, przez którą nie mogłem być obecny na meczach naszej drużyny. Widać to po moich wynikach. Pierwsze 3- 4 biegu były dobre w moim wykonaniu kolejne dwa tragiczne. Tutaj nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić kolegów z OP, którzy starali sie jak mogli. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi tak jak byśmy chcieli.
-Nie oficjalnie mówi się o zmianie barw przez Ciebie? Jakie plany na nowy sezon?
Roro-  Co do następnego sezonu przenoszę się do 3-cio ligowego WTS-u Sparty Wrocław. Z bardzo prostej przyczyny. Kapitanem tamtejszej drużyny jest mój dobry kolega, który potrzebował wzmocnienia aby awansować do 2 ligi. Mam nadzieję, że się na to uda.
Dziękujemy za krótka rozmowę. Pozdrawiamy i życzymy dalszej udanej kariery
Roro- Również. Pozdrowienia dla zawodników oraz kibiców Coventry Bees!

[Obrazek: coventry.jpg]

9 sezon w liczbach

Podsumowanie 9 sezonu:

Lopez - 773 pkt - 8 sezonów 3L / 2L

Maras - 125 pkt - 1 sezon 2L
crumper - 1248 pkt - 9 sezonów 3L/ 2L
Magnus - 244 pkt 3 sezony 2L
kosmita13 - 244 pkt - 2 sezon 2L
melon18 - 656 - 7 sezonów 2/3L

Wiadomości w tym wątku
Coventry Bees - przez Magnus - 20-12-2017, 16:59:35
RE: Coventry Bees - przez crumper - 20-12-2017, 18:11:36