Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojowniczki SpS-a
W tym wątku pojawią się wywiady z naszymi koleżankami z SpS-a. Mam nadzieję że uda mi się namowić kilka z nich do rozmowy Smile
Wszelkie komentarze prosze pisać w wątku Pytania i Komentarze.

@Agata1010 - Parówy Rybnik, 3 liga, grupa 4

Na początek standardowe pytanie: Czy masz faceta? Oczywiście żart Big Grin
Co do pytania o chłopaka to ma 5 wspaniałych w swojej drużynie.

Jest Was dosłownie garstka, ja naliczyłem 13 żeńskich ników. Raczej rzadko spotyka się dziewczyny uprawiąjące tę dyscypline sportu. Co Cię skłoniło do rywalizacji w typowo męskim sporcie?
Co mnie skłoniło do tej gry ? Od bardzo dawna interesuje się tym sportem to chyba po części dla tego, a wydaje mi się że żużel to już nie tylko męski sport .

Jak trafiłaś do drużyny Parówek ?
Do Parówek trafiłam dzięki kapitanowi naszej drużyny bo to on zgodził się żebym przeszła do nich po tym jak szukałam nowego zespołu za co jestem mu dozgonnie wdzięczna.

Czy na długo wiążesz swoją karierę z obecnym klubem?
Jak na razie nie myślę o zmianie klubu , bo na tą chwilę nie ma w tej grze lepszej drużyny jak nasze
Parówy Rybnik.

Czy masz jakiegoś zawodnika, który jest w jakiś sposób wzorem do naśladowania dla Ciebie w tej grze?
Co do zawodnika z tej gry to chyba nie, bo jakoś szczególnie nie śledzę poczynań innych graczy skupiam się na mojej drużynie i na zawodnikach naszej drużyny .

Jakie są Twoje plany, cele na przyszły sezon?
Nie myślę jeszcze o kolejnym sezonie , na razie chce zakończyć sezon z awansem naszej drużyny do wyższej ligi a w następnym sezonie może poprawić każdy wyczyn z tego sezonu.

W imieniu swoim i redakcji życzę samych trójeczek i dziękuję za wywiad Smile
Dziękuję za życzenie i również dziękuję a wywiad.

Wiadomości w tym wątku
Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 09-01-2016, 19:31:25
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 10-01-2016, 22:38:32
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 11-01-2016, 20:06:05
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 14-01-2016, 19:24:27
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Houczas - 15-01-2016, 08:19:42
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 19-01-2016, 18:00:43
RE: Wojowniczki SpS-a - przez Tanki - 26-01-2016, 20:24:20

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości