SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Typowanie - GP - Grand Prix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wyniki typowania GP Wielkiej Brytanii w Cardiff

[Obrazek: W9.png]

Klasyfikacja po 9 rundzie

[Obrazek: T9.png]
Rozpoczynamy typowanie X rundy
Grand Prix Polski w Toruniu


Przypominam, że typy kwalifikacji zamykamy na godzinę przed ich rozpoczęciem,
a więc w piątek 04.10.2019 o godzinie 18:00


Przypominam, że typy GP zamykamy na godzinę przed zawodami,
a więc w sobotę 05.10.2019 o godzinie 18:00



Lista startowa: 

1. Antonio Lindbaeck #85 (Szwecja)
2. Martin Vaculik #54 (Słowacja)
3. Niels Kristian Iversen #88 (Dania)
4. Matej Zagar #55 (Słowenia)
5. Maciej Janowski #71 (Polska)
6. Leon Madsen #30 (Dania)
7. Adrian Miedziński #16 (Polska)
8. Patryk Dudek #692 (Polska)
9. Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)
10. Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
11. Janusz Kołodziej #333 (Polska)
12. Jason Doyle #69 (Australia)
13. Tai Woffinden #108 (Wielka Brytania)
14. Fredrik Lindgren #66 (Szwecja)
15. Artiom Łaguta #222 (Rosja)
16. Robert Lambert #505 (Wielka Brytania)

17. Jakub Miśkowiak (Polska)
18. Karol Żupiński (Polska)


SZABLON TYPOWANIA:

Kwalifikacje
1 -
2 -
3 -

GP
1 -
2 -
3 -

Klasyfikacja końcowa
1 -
2 -
3 -
Kwalifikacje
1.Doyle
2.Sayfutdinow
3.Kolodziej

GP
1.Sayfutdinow
2.Zmarzlik
3.Madsen

Klasyfikacja końcowa
1.Sayfutdinow
2.Zmarzlik
3.Madsen
Kwalifikacje
1 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
2 - Jason Doyle #69 (Australia)
3 - Maciej Janowski #71 (Polska)

GP
1 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
2 - Leon Madsen #30 (Dania)
3 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)

Klasyfikacja końcowa
1 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)
2 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
3 - Leon Madsen #30 (Dania)
Kwalifikacje
1 - Janusz Kołodziej
2 - Maciej Janowski
3 - Leon Madsen

GP
1 - Janusz Kołodziej
2 - Bartosz Zmarzlik
3 - Jason Doyle

Klasyfikacja końcowa
1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Emil Sajfutdinow
3 - Leon Madsen
Kwalifikacje
1 - Jason Doyle #69 (Australia)
2 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)
3 - Leon Madsen #30 (Dania)

GP
1 - Adrian Miedziński #16 (Polska)
2 - Patryk Dudek #692 (Polska)
3 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)

Klasyfikacja końcowa
1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Emil Sajfutdinow
3 - Leon Madsen
Kwalifikacje
1. Emil Sajfutdinow
2. Maciej Janowski
3. Leon Madsen


GP
1. Leon Madsen
2. Maciej Janowski
3. Emil Sajfutdinow


1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Emil Sajfutdinow
3 - Leon Madsen
Kwalifikacje
1 - Leon Madsen
2 - Matej Zagar
3 - Antonio Lindbaeck

GP
1 - Jason Doyle
2 - Bartosz Zmarzlik
3 - Leon Madsen

Klasyfikacja końcowa
1 - Bartosz Zmarzlik
2 - Emil Sajfutdinow
3 - Leon Madsen
Kwalifikacje
1 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
2 - Jason Doyle #69 (Australia)
3 - Maciej Janowski #71 (Polska)

GP
1 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
2 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)
3 - Jason Doyle #69 (Australia)

Klasyfikacja końcowa
1 - Bartosz Zmarzlik #95 (Polska)
2 - Emil Sajfutdinow #89 (Rosja)
3 - Leon Madsen #30 (Dania)
Kwalifikacje
1 - Martin Vaculik
2 - Maciej Janowski
3 - Leon Madsen


GP
1 - Leon Madsen
2 - Emil Sajfutdinow
3 - Maciej Janowski

Klasyfikacja końcowa
1 - Emil Sajfutdinow
2 - Bartosz Zmarzlik
3 - Leon Madsen
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14