SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Public Relations - powiadomienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panie , Panowie - czy powiadomienie o nowym zdarzeniu PR nie może być w przypadku nie podjęcia decyzji , przypominane przez sekretarkę co dzień , aż do terminu ostatecznego ? Pomoże to zapominalskim i da możliwość "na spokojnie" wyboru - mamy całe pięć dni na kalkulacje.
Na moje to jestem przeciw. Czasem nie robię PR i sekretarka ma mi truć gitarę codziennie, tylko dlatego że są gracze którzy zapominają? 3 razy na NIE
(24-12-2018, 19:42:39)Jurij Kamykov napisał(a): [ -> ]Na moje to jestem przeciw. Czasem nie robię PR i sekretarka ma mi truć gitarę codziennie, tylko dlatego że są gracze którzy zapominają? 3 razy na NIE
Wystarczy, że odrzucisz powiadomienie i wtedy nie miałbyś przypomnienia.
Co do pomysłu, to jest mi to bez różnicy.
Ja również jestem na NIE, przed chwilą mieliście wątek o tym jak bardzo Wam przeszkadza przycisk powiadamiający o artykule w prasie, a teraz chcecie żeby cały tydzień sekretarka darła ryło, a okno to trzeba zamykać.
Ja na przykład często robię PR w piątek, bo brak mi energii wcześniej: trening, tuning, zawody.... i bardzo by mnie ta sekretarka irytowała przez cały tydzień.
Ogólnie takie rzeczy powinny być jako ustawiania w koncie gracza. Kto chce, żeby mu sekretarka codziennie przypominała o PR lub żeby mu mrygało SPS News, to sobie zaznacza taką opcję w swoich ustawieniach i wszyscy zadowoleni. Ogólnie brakuje tutaj tego typu podejścia, że większość opcji powinna być konfigurowalna przez gracza. A teraz to jest zawsze dylemat, bo jednemu pasuje, a drugiemu nie. Mogłoby to być np dla VIPa tylko.